sogan kürü kullananlar

yok canım hiç böyle geçmezdi adetim ve akıntım çok gögüslerimin ucu koyulastı bilmiyorum umudum var daha

canım bence bu konuda hiç yorum yapmayalım hayal kırıklığı oluyor diye üzülüyorum çünkü.boşver dinleme kendini.en garanti yol kan testi.adetin geçmiş inş gelmez 9 ay boyunca

artık benim kürlerle hiç uğraşasım yok açıkcası canım.son olarak soğanı içicem zaten sonra memlekete gitcez orda içemem heralde.hiç ilgilenesim yok.hiç bişi deneyesim yok.ne biliyim bi garipleştimoluruna bırakcam
inş senin bu ay olur.görev tamam.

yok canım hiç böyle geçmezdi adetim ve akıntım çok gögüslerimin ucu koyulastı bilmiyorum umudum var daha
canim bekle stres falanda yapma git pasa pasa kanini ver sonucu al

evet ya oyle arkamdan konusmasi icin firsat yaaaaaaa bebeyim olmuyor diye neyse Allahim bizlerin yuzunu guldursunde boyle bazi konusan insanlar catlasin oh oh oh

ya canim nukram gelmedi kac gundur nerde acaba merak ediyorum nasil ne eder ne yapar diye gelsede rahatlasam biraz

demin herkes burdaydi nereye kayb olduz kizlaaaaaaaaaaaaaaaaaaar hepiniz birden ciktiniz neden acaba? :26:

ya canim nukram gelmedi kac gundur nerde acaba merak ediyorum nasil ne eder ne yapar diye gelsede rahatlasam biraz
Burdayım canım Sağol :) beklemedegim ama umudum yok başım ağrıyor adet olurum yani inşallah sizlerden hayırlı haberler alırız sen nasılsın

Canım benim sende saracoğlu kürleri kullanıyorsun bende kullanıyorum adetim gecikti 4 gün kürler yapar mi

Cnm idrarda cikmayabiliyor hemen biliyosun, bizler de bahtsiz bedevi oldugumuz icin kanda bile erken gorunmezse sasirmam yani. Ama akintim cok demissin, adet oncesi boyle olmuyordu dimi cnm onceden? Bi de şu göğüs halkasi mi koyulasiyo ucu derken??

ins canım ya bende çok sıkıldım artık zaten

zaten belki de üstüne düşmediğimiz belirti aramadığımız zamanlarda olcaktır.
eğer bigün hamile olduğumu kan testiyle netleştirirsem,sırf çift çizgiyi görmek için idrar testi yapıcamtakıntı oldu bende.topu topu 4 test yaptım bugüne kadar negatif görmek çok sinir bozucu.negatif bile umut sanki düşün hamile olma ihtimali hala var.
keşke test yapmasaydın canım.kan tahliline gitseydin.inş hayırlı haber verirsin.

Canım valla akıntı var evet halkası koyulasti canım var midir acaba

Canım o kadar zor durumdayım ki anlatamam

ayyy ne güldüm'' idrarda cikmayabiliyor hemen biliyosun, bizler de bahtsiz bedevi oldugumuz icin kanda bile erken gorunmezse sasirmam yani''
katılıyorum sana folikasit

Canım o kadar zor durumdayım ki anlatamam

canım benim ilk önce herşeye hazırlıklı ol ki çok daha fazla hayal kırıklığı yaşamayasın.çünkü güzel haber oldu mu her bişeyi unuturuz,ne çektiğimizi nasıl beklediğimizi hemen unutuveririz.
yarın ilk işin kan tahliline gitmek olsun.inş netleşecektir.biliyorum bu belirsizlik daha kötü.
rabbim yardım etsin önce senelerdir bekleyenlere sonra bizlere.

Amin canım ne olur dua edin bana

Canım benim sende saracoğlu kürleri kullanıyorsun bende kullanıyorum adetim gecikti 4 gün kürler yapar mi

Canım ben kürlerden önce 28 günde adet oluyordum kürlere basladim baslayali 33 34 günde bir adet oluyorum ama insaallah senin hayırlı haberini alırız bide benim kardesim iki kere gebelik yasadı ama kan pıhtılaşmasi oldugu icin devam etmedi düsük oldu o iki gebeliginide kandan ögrenmisti idrardan çikmiyordu yani herkes farklı

Canım benim 2.ayim bu ay geçen ay gününde oldu gecikseydi o ayda gecikmez miydi kafam karıştı

Canım benim 2.ayim bu ay geçen ay gününde oldu gecikseydi o ayda gecikmez miydi kafam karıştı

Şöyle düşün canım hamileysen adet olmayacaksın zaten birsey yoksada adet olacaksın kendini rahat bırak kafanı yorma ben bir kere stresten 2ay adet olsmadım şu şundan mı bu bundan mı diyerek kendini sürekli analize tabi tutma tama kolay degil ama olan sana oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…