Soğan Kürü - İbrahim Saraçoğlu

kızlar soğan küründe 3. ayım ayın 15 inde regl olmam gerekirken hala olmadım testte yaptım sonuç nwegatif zaten bebek henüz düşünmüyordum
saraçoğlunun iletişim nosun aradım 3 mayısa randevu verdiler imdaaattt
şiştim çok fena regl olamadım yaaa

kuzum oldun mu sen adet?

merhaba arkadaşlar yeni katıldım topiğe bende de adet düzensizliği var ilaçsız olamıyorum soğan kürünü denedim ama midem almıyor içemiyorum incir kürünü denicem zaten yumurtalarım yetersiz normalde fayda görürmüyüm birde ne zaman bşlıcamı araştırmama rağmen hiç sağlıklı bi cevap bulamadım deneyen arkadaşlar varsa düşüncelerini paylaşırsa sevinirim cvp belkiyorum şimdiden tşkkürler

evet canım adetin 7 gün sürüyorsa 14. gün başlamış olacaksın.
adetin kaç gün gün sürüyorsa onun üstüne 7 ekleyeceksin.
inş canım hepimizin en büyük isteği o.. :Saruboceq:

merhaba ben soğan kürüne adetimin 2.günü başladım. sence yanlış bişeymi yaptık. aklımda 2.günü diye kalmış. ne yapayım keseyim mi? 6 gündür içiyorum. yumurtalıklarımda hafif ağrı oluyor zaman zaman.

merhaba ben soğan kürüne adetimin 2.günü başladım. sence yanlış bişeymi yaptık. aklımda 2.günü diye kalmış. ne yapayım keseyim mi? 6 gündür içiyorum. yumurtalıklarımda hafif ağrı oluyor zaman zaman.

sen neden kullandın canım pkolu musun
hayır canım sorun olacağını sanmıyorum.
en etkili zaman olarak bu zamanı söylemişti bana saraçoğlu.
sonuçta aylarca adet olamayan bayanlar kullanıyor bunu. yani adet olmak için kullandıklarından dolayı bu tarihi yakalama şansları yok.
ferah tut içini Allah şifanı verir inş..

sen neden kullandın canım pkolu musun
hayır canım sorun olacağını sanmıyorum.
en etkili zaman olarak bu zamanı söylemişti bana saraçoğlu.
sonuçta aylarca adet olamayan bayanlar kullanıyor bunu. yani adet olmak için kullandıklarından dolayı bu tarihi yakalama şansları yok.
ferah tut içini Allah şifanı verir inş..

bende de pko var.çok ileride seviyede değil. düzenli regl oluyorum. bazı aylar kist oluyor ama. birde 30-35 günde bir oluyorum bazen regl. işallah faydasını görürüm.

merhaba arkadaşlar bende bu topikte yeniyim.bendede pko var adet olamıorum olsamda az çok az.çok düzensiz.7 aylıkta evliyim malesef hamile kalamadım henüz.soğan suyunu iceceğim fakat hangi soğan olduğunu bilmiorum.dışı kırmızı içi beyaz soğan oluyormu.bide klorsuz su dioya onu anlamadım.dışardan aldığımız içme suyumu lütfeeennnnn yardımcı olun.faydasını gören oldumu bu kürü kullanıpra lütfeennn cevappp.teşekürlerrr

Merhaba kızlar soğan kürüne başlayacağım ancak kafama takılan bir durum var yardım edermisiniz?? benim reglim 22-24 günde bir oluyor dolayısıyla yumurtlamam da 10. gün civarı oluyor.. yani ben küre başlayıp bitirmeden yumurtlamam gerçekleşiyor.. Diyelimm Allah nasip etti o arada ben hamile kaldım ama tabi henğz bilmiyorum ve soğanı içmeye devam ediyorum.. o zaman bu kürün oluşan bir gebelik üzerinde olumsuz bir etkisi olur mu.. Reglim biteli 3 gün oldu ama başlammaya cesaret edemiyorum...

merhaba arkadaşım eğer hamile kaldığını öğrenirsen hemen kürü sonlandırman gerekir ama bu süre zarfı içinde bebeğe bir zararı olmadığını okudum bu kürler hakkında bilgi veren bir sitede

Merhaba kızlar soğan kürüne başlayacağım ancak kafama takılan bir durum var yardım edermisiniz?? benim reglim 22-24 günde bir oluyor dolayısıyla yumurtlamam da 10. gün civarı oluyor.. yani ben küre başlayıp bitirmeden yumurtlamam gerçekleşiyor.. Diyelimm Allah nasip etti o arada ben hamile kaldım ama tabi henğz bilmiyorum ve soğanı içmeye devam ediyorum.. o zaman bu kürün oluşan bir gebelik üzerinde olumsuz bir etkisi olur mu.. Reglim biteli 3 gün oldu ama başlammaya cesaret edemiyorum...
canım adetin bittikten 7 gün sonra kullanmaya başlayacaksın.
hiçbir şey olmaz içini ferah tut. ben de saraçoğluna sormuştum bunu. hamile olduğunuzu öğrenince bırakın sadece demişti. kaç tane arkadaşımız bunu içerken hamileymiş de haberi yokmuş. Allah şifanı verir inşallah..

merhaba arkadaşlar bende bu topikte yeniyim.bendede pko var adet olamıorum olsamda az çok az.çok düzensiz.7 aylıkta evliyim malesef hamile kalamadım henüz.soğan suyunu iceceğim fakat hangi soğan olduğunu bilmiorum.dışı kırmızı içi beyaz soğan oluyormu.bide klorsuz su dioya onu anlamadım.dışardan aldığımız içme suyumu lütfeeennnnn yardımcı olun.faydasını gören oldumu bu kürü kullanıpra lütfeennn cevappp.teşekürlerrr

canım normal yemekler koyduğumuz soğan var ya. o olacak.
evet içme suyundan yapacaksın. çeşme suyu değil.
Allah şifanı verir inş..

Merhaba Arkadaşlar. Soğan kürünü bu aralar çok duyuyorum ama kullanma konusunda özellikle başlama tarihi hususunda çok kararsızım. Okuyabildiğim kadar önceki sayfalara baktığımda birçok kişi kararsızlık yaşıyor. Benim merak ettiğim soğan kürünü kullanan arkadaşlarımızdan hamile kalanlar oldu mu? Önceki sayfalarda vardıysa ve benim gözümden kaçtı ise tekrar tekrar sorduğum için kusura bakmayın.

selam kızlar bendede ovalasyon kisti var 5cmm bu kürü uygusam iygelirmi.
acilllllllllll ceavppp----ihtiyacım varrrbilmiyorumkismile

kızlar soğan kürünü sadece 12 gün içtim reglimn 2.günü başladım. reglimin 17.günü yine regl oldum.böyle olan varmı. önce koyu kahverengi lekelenme oldu bugünde net regl oldum. bu ay yumurtlama, ovulasyon falan hiç bakamadım. niye böyle oldu ya?

mrb arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.2 senelik evliyim 1 yıldır bebek istiyoruz ama olmadı. dr gittim ve pko oldugumu ögrendim eşimde de canlı sperm azlıgı var.4 aydır adet olamadım ancak ilaçlarla oluyordum bu ay sogan kürü uygulamaya karar verdim.aklıma gelen ilk gün başladım küre ve kürün 4. günü kendiligimden adet gördüm.10 gün kürü uyguladım acayip akıntılarım oldu inanamadım ama paca parca döküldü buzaman kadar hiç böyle olmamıştım.korktum bıraktım şuanda adetim biteli tam 16 gün oldu ve karnımın alt kısmında şişlik hissi var.agzımda acı tat ve grip oldum cok fazla baş dönmesi kokulara karşı aşırı hassasiyet var.sizce bu hamilelik belirtilerimidir bana yardım olurmusunuz bileni varsa.cok heycanlıyım 1 yıldır gebelik testlerinde tek cizgi görmekten sinirlem bozuluyor.ilk defa bukadar ümitlendim.hayırlısı olur inş sizde de böle gelişmeler varsa bana yardımcı olun lütfen....

bilmiyorum sogan kürünün faydasimi oldu ama bende 1 sene sonra hamile kalabildim....sogan küründen 1 ay sonra hamile kaldim

ama ben soğanı kabuğuyla yapıyodum ve adetim biter bitmez başladım önce 15 gün kullandım sonra ki ayda her ay adetime 10 gün kala sabah akşam aç karnına içiyodum kabuklu daha etkili oluyo aklınızda oldun herkese şifalar diliyorum

saraçoğlunun kendisiyle 4 sefer tlfda konuşmuş biri olarak soğanı kesinlikle kabuklu yapmamamız gerektiğini ondan öğrendim.
eğer bir kür uygulayacaksak tam ve doğru bir şekilde uygulayalım ki çektiğimiz eziyet boşa gitmesin.
özellikle bu bitkisel kürlerde birbirimize bizim nasıl yaptığımızı değil, kürü bizlere sunanların nasıl yapmamız gerektiğini anlatalım arkadaşlar. yanlış yönlendirmelerde bulunmayalım.
bu arada geç de olsa kolay da olsa herkesin çocuğu kıymetlidir tabi.
Allah sizinde çocuğunuza uzun sağlıklı ömür nasip etsin. (maşallah dedim merak etmeyin zaten eminim burdaki bütün arkadaşlarımız diyordur)

selam kızlar bendede ovalasyon kisti var 5cmm bu kürü uygusam iygelirmi.
acilllllllllll ceavppp----ihtiyacım varrrbilmiyorumkismile

kullan meliscim Allahın izniyle iyi gelecektir..
kızlar soğan kürünü sadece 12 gün içtim reglimn 2.günü başladım. reglimin 17.günü yine regl oldum.böyle olan varmı. önce koyu kahverengi lekelenme oldu bugünde net regl oldum. bu ay yumurtlama, ovulasyon falan hiç bakamadım. niye böyle oldu ya?
canım eğer pko luysan olabilir. ben de soğan kürü yaptığım ay 13 gün adet olmuştum. doktora gidecektim kesildi. yine de gittim ama neden böyle oldu diye. doktor usg de hiç polikistik görünümünün kalmadığını söylemişti. ben temizlenmesine yormuştum rahmin. inş seninde temizlenmiştir.

mrb arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.2 senelik evliyim 1 yıldır bebek istiyoruz ama olmadı. dr gittim ve pko oldugumu ögrendim eşimde de canlı sperm azlıgı var.4 aydır adet olamadım ancak ilaçlarla oluyordum bu ay sogan kürü uygulamaya karar verdim.aklıma gelen ilk gün başladım küre ve kürün 4. günü kendiligimden adet gördüm.10 gün kürü uyguladım acayip akıntılarım oldu inanamadım ama paca parca döküldü buzaman kadar hiç böyle olmamıştım.korktum bıraktım şuanda adetim biteli tam 16 gün oldu ve karnımın alt kısmında şişlik hissi var.agzımda acı tat ve grip oldum cok fazla baş dönmesi kokulara karşı aşırı hassasiyet var.sizce bu hamilelik belirtilerimidir bana yardım olurmusunuz bileni varsa.cok heycanlıyım 1 yıldır gebelik testlerinde tek cizgi görmekten sinirlem bozuluyor.ilk defa bukadar ümitlendim.hayırlısı olur inş sizde de böle gelişmeler varsa bana yardımcı olun lütfen....

canım hamilelik belirtileri topiğinde yardımcı olur sana arkadaşlar. belki de yapmışsındır test. inş hayırlı haberlerini duyarız kısa zamanda..

X