SmuwiLa' nın Çeyizi

hepsi çok güzel. bundan sonrasıda çok güzel olacak eminim. hayırlı olsun tatlım

Aldığın seçtiğin herşey çok şık tatlım Allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin

Hayırlı olsun Smuwila..Çok güzel hepsi de..
En kısa sürede evliler kervanına katılman dileğiyleee..

Hayırlı olsun Smuwila..Çok güzel hepsi de..
En kısa sürede evliler kervanına katılman dileğiyleee..

Çok teşekkür ederim canım, inş.
Alıyorum bir şeyler ama kendimi tuhaf hissediyorum hala, ben ne yapıyorum diye?
Biz bir sözlenebilsek, sanırım gerisi çorap söküğü gibi gelecekte, nasip..

hepsi de çok güzel güle güle ağız tadıyla kullan inşallah. günlük yemek takımın, çay ve pasta takımın ne marka acaba hep çok beğendiğim tarz da bu modeller ben de almak istiyorum gerçi ben evliyim ama çay takımım eksik günlük yemek takımı da bundan bir tane daha olsa hiçbir şey olmaz :)

Amin canım çok teşekkür ederim.
Porselenlerin hepsi bernardo canım, başka modeller de var, bakmanı tavsiye ederim.
Hatta vaktim yok diyorsan internetten de alabiliyorsun online satışı mevcut..

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim canım, inş.
Alıyorum bir şeyler ama kendimi tuhaf hissediyorum hala, ben ne yapıyorum diye?
Biz bir sözlenebilsek, sanırım gerisi çorap söküğü gibi gelecekte, nasip..

Kesinlikle almalısın, sana şöyle örnek vereyim,
bir kaç yıl önce benim tencere, yemek, çatal bıçak takımını falan almıştı annemler.. ne gerek var yaaee diye önemsemiyordum
İyi ki almışlar dedim sonra o kadar çok masraf oluyor ki o takımlar da küçümsenecek para değil şimdi en kötü yemek takımı 2000TL yanlış hatırlamıyorsam.. toplanınca dünya para

En iyisini yapıyorsun

Aynen canım, kaliteye ve bütçeye göre değişiyorlar.
Bende bunu düşünüyorum, hali hazırda paran yoksa düğüne 5 ay, 1 sene kala yapman çok zor, düşündüğünü fiyattan dolayı alamayıp, bütçenin yettiği ama beğenmediğin bir şeyi almaktan iyidir önce başlamış olmak.

Benim tencere setimi annem 2 yıl önce fiyatını tam hatırlamıyorum ama 1500 ya da üstü bir fiyata almıştı.
Ben yemek takımını 1599 liraya aldım, günlük takımların da her biri 300 lira baksana şimdiden 3699 olmuş, ufak tefek aldığım ev tekstili ve aksesuar bölümünü katmadım bile, ki eksikleri düşün..

Son düzenleme:
Her şeyin çok güzel özellikle çelik tencere setine bayıldım çok değişik parçaları var güle güle kullan.

Her şeyin çok güzel özellikle çelik tencere setine bayıldım çok değişik parçaları var güle güle kullan.

Çok teşekkür ederim canım tencere setim çok işlevi olan bir set, üst üste pişirme tekniği falan varmış ama tek zor yönü ağırlar biraz..

Allah iyi günlerde, ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin canım.
Hepsi çok güzel, zevkli , özellikle kahvaltı takımına bayıldım.
Ben evdekileri yazlığa götürüp kendime bunlardan alıyım diyorum
Kıskandım mı ne:)))

Öyle güzel heyecanlar ki bunlar doyasıya yaşa canım.
Keyfini çıkar, bütçeni biraz zorlasa bile beğendiğini al.
Bu günler geri gelmiyor.

Son düzenleme:

O ıvır zıvır mutfak gereçleri toplaınınca şaka gibi yani..
Ama hallediliyor bir şekilde canım inş zor olmaz senin için.
Ailesinin durumu iyi mi, eşya masrafları eşinle sana olmazsa sıkıntı çekmezsin, biz sadece mutfak zımbırtıları ve yatak odası aldık mesela herşeyi onlar aldı, sizinde öyle olur inş..

Amin canım, İnsanoğlu böyle özellikle bayanlar annemi şimdi çok iyi anlıyorum, çok alma derdim hep, ama şimdi bende kendime zor hakim oluyorum :) Senin atmayıp kullanabileceğin bir yerde varmış, değişiklik zamanı geldi diyorsan almalısın :)
Bernardo' nun yeni serilerini şimdiden merak ediyorum.. İleri de bir bakmışsın çiftlemişim bende..

Son düzenleme:
Bende evlenmeden 1 sene evvel çeyiz işini bitirmiştim.
Çalışıyordum taksitle zor olmadı.
Evlenirken onca şeyin arasında telaşta masrafta olmadı.
En mantıklısı şimdiden yavaş yavaş almak. Canım.

Yok canım iyi değil, benimde babamın bundan 3 yıl öncesi gibi değil işin kötüsü..
İstesem mutlaka yapar ama ne diye yükleneyim ona?
Her şeyi biz yapacağız yavaş yavaş Allahın izniyle..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…