SmuwiLa' nın Çeyizi

canım topiğin hayırlı olsun çeyizlerinin hepsi birbirinden güzel iyi ki iade etmişsin diğer ürünleri şimdi ki yemek takımın daha güzel zaten bir dünyada tenceren varmış:) çok kullanışlı bir şeye benziyor.
bende şimdiden alıyorum her şeyimi maddiyat durumundan dolayı ( damat adayı bile yok:) ama aldığım çoğu şeyden pişman olmadım çok şükür
insan kendisini tanıdıktan sonra neyi sevip sevmeyeceğini bildikten sonra sıkıntı olmaz diye düşünüyorum
güle güle aşkla kullan herşeyini:nazar:

canım topiğin hayırlı olsun çeyizlerinin hepsi birbirinden güzel iyi ki iade etmişsin diğer ürünleri şimdi ki yemek takımın daha güzel zaten bir dünyada tenceren varmış:) çok kullanışlı bir şeye benziyor.
bende şimdiden alıyorum her şeyimi maddiyat durumundan dolayı ( damat adayı bile yok:) ama aldığım çoğu şeyden pişman olmadım çok şükür
insan kendisini tanıdıktan sonra neyi sevip sevmeyeceğini bildikten sonra sıkıntı olmaz diye düşünüyorum
güle güle aşkla kullan herşeyini:nazar:

Çok sağol, daha başlangıç benimkisi pek çok şey eksik, ama yine de ekleyeyim dedim. Amway' den almış annem inş. kullanışlıdır canım, ürün özelliklerini okudum gayet iyi şeyler yazılmış sağlık açısından da malzemesi iyimiş, üst üste pişirme tekniğiyle de enerji' den tasarruf sağlıyormuş. Hem olmasa da dert değil, annem almış ya gerisi boş..

Şu yeni girdiğim borç bitsin, bu sefer seramik tencere ve düdüklü tencere almayı planlıyorum cezve ve çaydanlıkta yok, bıçak seti, sahan seti, bardak kısmı falan daha yolun başındaymışım gerçekten.. :KK53:

Aksesuar ıvır zıvırı hiç saymıyorum, onlar her zaman olacak şeyler, zaten bide onlara yönelsem evde beni yiyecekler yeter diye.. :KK9:

Son düzenleme:
bende şuan temel ihtiyaçları alabiliyorum hiç bir şey belli olmadığından aksesuar almamaya çalışıyorum zaten benim çoğu bitti ıvır zıvır alıyorum şuan. annemden de azarı yiyorum sanki yarın evlenicen ne bu çeyiz aşkı yeter doldu ev deyip duruyor:KK14: en azından sende damat adayı var:KK1::KK1:

bende şuan temel ihtiyaçları alabiliyorum hiç bir şey belli olmadığından aksesuar almamaya çalışıyorum zaten benim çoğu bitti ıvır zıvır alıyorum şuan. annemden de azarı yiyorum sanki yarın evlenicen ne bu çeyiz aşkı yeter doldu ev deyip duruyor:KK14: en azından sende damat adayı var:KK1::KK1:

Damat adayı var ama yok gibi, ilk duyduğunda ne çeyizi? demiş, sorsanız askerlik engeli olmasa 6 ay da evlendirecek beni ama :)
Ailelerin tanışmasına rağmen, her şeyin ortaya çıkmasına rağmen hala gizlemek zorunda olan benden başka biri daha var mıdır yahu? :KK1:

Bende şu borçtan kurtulmayı bekliyorum daha ilk taksidi ödemedim yalnız.. :KK53:

Son düzenleme:
Ayşegül maşallah, aldıklarına daha önce bakmıştım ama hatırlama amacıyla tekrar bakayım dedim de, sen halletmişsin her şeyi, gerçekten bir damat eksik o kadar.. Ne çok şey var, ne kadar zamnını aldı merak ettim doğrusu?:KK30:

İnşallah en kısa zaman da yarini de bulman dileğiyle.. :KK16:

Damat adayı var ama yok gibi, ilk duyduğunda ne çeyizi? demiş, sorsanız askerlik engeli olmasa 6 ay da evlendirecek beni ama :)
Ailelerin tanışmasına rağmen, her şeyin ortaya çıkmasına rağmen hala gizlemek zorunda olan benden başka biri daha var mıdır yahu? :KK1:

Bende şu borçtan kurtulmayı bekliyorum daha ilk taksidi ödemedim yalnız.. :KK53:

Ayşegül maşallah, aldıklarına daha önce bakmıştım ama hatırlama amacıyla tekrar bakayım dedim de, sen halletmişsin her şeyi, gerçekten bir damat eksik o kadar.. Ne çok şey var, ne kadar zamnını aldı merak ettim doğrusu?:KK30:

İnşallah en kısa zaman da yarini de bulman dileğiyle.. :KK16:

kurtulursun en kısa zamanda merak etme çeyiz işine bir girdin mi bir daha yakanı kurtaramıyorsun valla:KK1:
valla geçen ocaktan beri alıyorum 1 sene 3 ay olmuş maşallah bana:KK1: bu arada parada biriktirmeye çalışıyorum sonradan çook lazım olacak her şeyi kendim yapacağım için:KK35:
inş. hakkımızda hayırlısı olur canım çeyizlerimizi aşkla huzurla kullanalım inş:KK16::KK16:

aldıkların cok güzel canım güle güle kullan. forumda bayadır yokum, ama cookie vardı buralarda aldıkların neredeyse aynı onunkilerle. bernardo aşkı bir başka:KK16:

çok güzelll aldıkların özellikle kahvaltı takımını çok beğendim bende bernardo da ilk görüşte aşık oldum o takıma umarım benim de olur :)) iyi günlerde kullan ağız tadıyla inşallah canım :)

kurtulursun en kısa zamanda merak etme çeyiz işine bir girdin mi bir daha yakanı kurtaramıyorsun valla:KK1:
valla geçen ocaktan beri alıyorum 1 sene 3 ay olmuş maşallah bana:KK1: bu arada parada biriktirmeye çalışıyorum sonradan çook lazım olacak her şeyi kendim yapacağım için:KK35:
inş. hakkımızda hayırlısı olur canım çeyizlerimizi aşkla huzurla kullanalım inş:KK16::KK16:

Kız kardeşim isyanlar da, önceden tek işimiz kıyafetti.. :KK53:
Ben babamın yanında çalışıyorum, normalde rahat olmam lazım her konuda ama ben maalesef şansızlardanım, en büyük dezavantajım ise sabit ve düzenli bir gelirimin olmayışı..
Amin canım inş.. :KK16:

aldıkların cok güzel canım güle güle kullan. forumda bayadır yokum, ama cookie vardı buralarda aldıkların neredeyse aynı onunkilerle. bernardo aşkı bir başka:KK16:

Çok teşekkür ederim canım, bernardo çeyiz mağazaları gibi yerlerde olmadığından bir çok kişi bilmiyor bernardo deyince o ne ki diyenler çok oluyor ama ben aşığım resmen.. :KK16:

çok güzelll aldıkların özellikle kahvaltı takımını çok beğendim bende bernardo da ilk görüşte aşık oldum o takıma umarım benim de olur :)) iyi günlerde kullan ağız tadıyla inşallah canım :)

İnş. senin de olur canım, gerçekten şeker gibi bir takım insanın bakınca içi açılıyor.. :KK34:

canım smuwilacım seni diğer konularından da takip etmiştim .şimdide çeyiz topiğinden takip edicem desene:) herşeyin çok güzel mutlulukla aşkla sevgiyle bir ömür kullan canım hayırlı uğurlu olsun çeyizciklerin:KK34:

canım smuwilacım seni diğer konularından da takip etmiştim .şimdide çeyiz topiğinden takip edicem desene:) herşeyin çok güzel mutlulukla aşkla sevgiyle bir ömür kullan canım hayırlı uğurlu olsun çeyizciklerin:KK34:

Ay canım benim, çok teşekkür ederim iyi dileklerin için.. :KK16:

canımm güle güle kullan hepsi çok güzel :KK16: birde yemek takımını ne kadara aldın ve onun içinde ckb takımıda dahilmi

Canımmmmmm öncelikle topiğin hayırlı uğurlu olsun :nazar:

Aldıklarının hepsi çok güzel, umarım sağlıklı ve huzurlu günlerde kullanmak nasip olur arkadaşımm :KK16:

canımm güle güle kullan hepsi çok güzel :KK16: birde yemek takımını ne kadara aldın ve onun içinde ckb takımıda dahilmi

Teşekkür ederim canım kampanya vardı, normalde 1999 tl yemek takımı yanlış hatırlamıyorsam ben 1699 liraya alıyordum yemek takımı ve çatal bıçak takımını, ellerinde kasa da indirim için geçerli bir hediye çeki kalmış onu kullandılar bu şekilde yemek takımı+çatal bıçak takımı 1599 liraya geldi. Düşünüyorsan acele et canım, çünkü kampanya yarın bitiyor diyorlardı ama satış politikası da olabilir. :KK34:

Son düzenleme:
Kızlar bu annemin çeyizinden çay takımım vitrinimizi süslemeye devam ediyor.. :KK16:

$Görüntü1038.jpg

Bu 6' lı pasta tabağı, linensten almıştım, bir de kurabiye standı var ama iki parçaya ayırdıklarından onu çekemedim, kasa' da indirim olduğunu öğrenmiştim, iyi bir fiyata almış oldum. :KK34:
$Görüntü1041.jpg

Yemek takımıyla beraber aldığım çatal bıçak takımı eklemeyi unutmuşum..
Eki Görüntüle 674073

Son düzenleme:
canım annecinin çay takımı çok güzelmiş güle güle kullanırsın inş:KK16: diğer aldığın pasta tabakların ve çkb takımında çok şık:nazar:

X