SmuwiLa' nın Çeyizi

merhaba canım:KK3: durumlarımız benziyor gibi. Bende ağustosu bekliyorum hayırlı tezkereler olur inşallahEn Büyük TÜRKİYE sonrasında beklenen nişan düğün vsvs işte. Aldığın şeyleri çok beğendim hepsi çok zevkli. Ama hepimizin asıl ihtiyacı olan şey huzur. Allah hepimize ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin :KK16:

merhaba canım:KK3: durumlarımız benziyor gibi. Bende ağustosu bekliyorum hayırlı tezkereler olur inşallahEn Büyük TÜRKİYE sonrasında beklenen nişan düğün vsvs işte. Aldığın şeyleri çok beğendim hepsi çok zevkli. Ama hepimizin asıl ihtiyacı olan şey huzur. Allah hepimize ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin :KK16:

Amin canım çok teşekkür ederim seninde bir an önce yarine kavuşman dileğiyle. .:KK16:

Belki yaşım kadar varlar annemin ceyizinden, meleğim bunları hiç kullandı mı bilmiyorum? Gözüm gibi bakacağım :KK43:
$IMG_20140314_001746.jpg

Son düzenleme:
Tarzı aynı ama, hoşuna gidecek başka şeylerde bulacağından eminim canım. :KK34:

vakit bulamadım gitmeye cnm ama iyikide gitmemişimm necresim alacaktım ordan :KK70: çarşıda dolanrıken brikaç brişey aldım ve bi kumaşcıya daldım englishome kumaşalrı vardı şaşırıdm bilidn kumaş dünyası gibi briyrdi hemen kumaş begendim verdim diktirmeye çook şeker bi kumaş aldım cnm :KK70: :KK76: :21:

Kıyamam ben sana,,, o suratını asma nolur :KK43:

Herşeyi biliyorsun Allah' tan geldik, Allaha gideceğiz. Hepimizin bir günü var ama söz geçiremiyorsun işte yüreğine, anneni bir daha dünya gözüyle göremeyeceği gerçeğine alışamıyorsun. :KK50:
Gerçekleri erteliyorsun sadece bir kabul ediş olmuyor.
Her çocuğun tek isteğidir eminim ki;

$1555343_627944383932985_1581145246_n.jpg

vakit bulamadım gitmeye cnm ama iyikide gitmemişimm necresim alacaktım ordan :KK70: çarşıda dolanrıken brikaç brişey aldım ve bi kumaşcıya daldım englishome kumaşalrı vardı şaşırıdm bilidn kumaş dünyası gibi briyrdi hemen kumaş begendim verdim diktirmeye çook şeker bi kumaş aldım cnm :KK70: :KK76: :21:

İnternetten englısh home baktım bende açıkçası cıvıl cıvıl iç açan nevresimler, pikeler göremedim?
Zaten öyle, bizim de orada bir avm var mobilyadan züccaciyeye bir çok şey satılıyor. En üst kata çıkarken tekstil katında renk renk cıvıl cıvıl çiçekli nevresimler, pikeler görmüştüm. İlla englıs home olması şart değil yani canım, artık heryer çiçeklendi.. :KK31::KK16:

İnternetten englısh home baktım bende açıkçası cıvıl cıvıl iç açan nevresimler, pikeler göremedim?
Zaten öyle, bizim de orada bir avm var mobilyadan züccaciyeye bir çok şey satılıyor. En üst kata çıkarken tekstil katında renk renk cıvıl cıvıl çiçekli nevresimler, pikeler görmüştüm. İlla englıs home olması şart değil yani canım, artık heryer çiçeklendi.. :KK31::KK16:

aynen cnm valla bende öyle yaptım kumaş çiçekli ve tatlı şeker pembesi tonalrda hafif hafif sonra şeker pembeside şerit yapacak ermuar kapak kısmına çarşafınıda şeker bembesi düz çarşaf diktiriyorum nevresim çieçkli zaten :KK70: 2 nevresimin kendi yastığı 2 tanede düz çarşaf yastığıı yaptııryorumm 4 yastıkla kullanacam inş :) anlayacagın cnm istedin gibi yaptırıyrosunn hem daha şeker ve tatlı :KK70: ve kumaşıda % 100 pamuk hemde ranforce kumaşlardan :KK70: eger biterse paylaşırım cnm nevresimi nasıl olmuş diye kumaşını birazdan profilimde paylaşacagımm :KK34:

Herşeyi biliyorsun Allah' tan geldik, Allaha gideceğiz. Hepimizin bir günü var ama söz geçiremiyorsun işte yüreğine, anneni bir daha dünya gözüyle göremeyeceği gerçeğine alışamıyorsun. :KK50:
Gerçekleri erteliyorsun sadece bir kabul ediş olmuyor.
Her çocuğun tek isteğidir eminim ki;

Eki Görüntüle 1022418

Canım benim sözün bittiği yerdeyim :KK14:

Ne zamandır ikinci bir takım almayı düşünüyordum, çiçekli çbk takımımla da en çok bunların uyum sağlayacağını düşündüm zira tek renk olan çok baktım ama bulamadım... :KK16:
$pknammp0roevtbvqqxdm.jpg
$ullpbyium8fofj2lmpzf.jpg $xyz2gwu5b5t2il8vr0s9.jpg $lm73scnblyohej1hiygi.jpg $o9bznwsmo6bxosy7il9w.jpg $fhy4fhdp3rquvsfx5xlm.jpg

Son düzenleme:
Ne zamandır ikinci bir takım almayı düşünüyordum, çiçekli çbk takımımla da en çok bunların uyum sağlayacağını düşündüm zira tek renk olan çok baktım ama bulamadım... :KK16:
Eki Görüntüle 1033158
Eki Görüntüle 1033144 Eki Görüntüle 1033145 Eki Görüntüle 1033146 Eki Görüntüle 1033147 Eki Görüntüle 1033150

Bayıldım bayıldımmmm :KK16: Güle güle kullan kuzum hepsi birbirinden güzel :KK16: Çkb takımını nerden aldın ben de bu tarz birşey alabilirim belki :KK31:

Bayıldım bayıldımmmm :KK16: Güle güle kullan kuzum hepsi birbirinden güzel :KK16: Çkb takımını nerden aldın ben de bu tarz birşey alabilirim belki :KK31:

Çooook teşekkür ederim özlemim, çok kararsız kalıpta aldığım için beğenmen sevindirdi.:KK16:
Evmanya' dan aldım canım onları bu arada..
:KK34:

X