SmuwiLa' nın Çeyizi

Canim harika şeyler almissin guzel gunlerde kullan bayildim catal bicaklar benimde alacak listemde gercekten bende ilk gördüğüm de bayılmıs tm hepimiz mutlulukla kullanalim insalhh

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Çok teşekkür ederim canım, sende bir an önce alırsın inş. :KK16:

cnm bu pike takımını ne kadara aldını öğrene bilirmiyimm çook güzel :KK66: güle güle kullan şimdiden :KK34:

ayy bayılıyorum bu tupperlarımın renklerine kullanımına hastayımm :KK70: çook şiirinler cnm güle güle kullan kullandıkca mutlu ol agız tadıyla eskit aminnn :KK70: :KK9:

Sağol canım ama kullanabilir miyim bilmiyorum?
Sağlıklı olmadıkları yönünde çok duyum aldım..:26:

Sağol canım ama kullanabilir miyim bilmiyorum?
Sağlıklı olmadıkları yönünde çok duyum aldım..:26:

aaaa dogrumu :KK43: bende sağlıklı olarak biliyrodum cnm ne kadar gzüel felan diyrodum tabi almak nasip olamdı daha fiyatalrı biraz tuzlu ondan yanaşmadım ama hoşuma gidiyrodu görüntüleri kullanım şekillelir pratik gibi vs. :KK43:

aaaa dogrumu :KK43: bende sağlıklı olarak biliyrodum cnm ne kadar gzüel felan diyrodum tabi almak nasip olamdı daha fiyatalrı biraz tuzlu ondan yanaşmadım ama hoşuma gidiyrodu görüntüleri kullanım şekillelir pratik gibi vs. :KK43:

Bende öyle biliyordum tamda bilmiyorum sağlıksız mıdır? Sağlıklı mıdır? Ama özellikle plastik almamaya dikkat ederken onca para verilen şeyin sağlıksız olduğunu duyunca tereddüte kapıldım hatta teyzem satışını yaptığından bir kısmını ona verdim en azından isteyen olursa satar diye.

Englısh Home' dan almıştım sanırım bir indirim vardı 40 lira gibi hatırlıyorum ama üzerinden çok zaman geçtiğinden emin olamıyorum geçen sene almıştım :)

ciddimisin çookda ugunmuş cnm çift kişilk degilmi cnm bu

Ne güzel çeyizlerin var maşallah hepsi özenle seçilmiş bernadoların hepside harika süper süper süper :nazar: güle güle kullan canım:KK16:

Bende öyle biliyordum tamda bilmiyorum sağlıksız mıdır? Sağlıklı mıdır? Ama özellikle plastik almamaya dikkat ederken onca para verilen şeyin sağlıksız olduğunu duyunca tereddüte kapıldım hatta teyzem satışını yaptığından bir kısmını ona verdim en azından isteyen olursa satar diye.

tabi cnm plastik ürünelirn hepsi sağlıksız ben saklama kapalrıma kadar porselen aldım. ama tupperware ler daha sağlı üretim içeriyor diye biliyrodumm en iyisii porselen o zaman cnm :KK70:

tabi cnm plastik ürünelirn hepsi sağlıksız ben saklama kapalrıma kadar porselen aldım. ama tupperware ler daha sağlı üretim içeriyor diye biliyrodumm en iyisii porselen o zaman cnm :KK70:

Bende plastik hiç birşey almadım, saklama kaplarım benim de porselen cam ve porselenden şaşmayı düşünmüyorum. :KK31:

X