SmuwiLa' nın Çeyizi

canım şimdi yeniden ilk sayfaya baktım aldıkların çok güzel maşalah güle güle kullan ne güzel ortak eşyalarımızda var hani evde kullanıyoruz dediğin bi nevresim varya markası storway di galiba ben onu alıp almamak konusunda çok kararsızım nasıl kaliteli kulanışlı mı rengi fotoğraftaki gibi güzel mi

Çok teşekkür ederim. Canim açıkçası hiç memnun kalmadim ceyizlik değil gibi geldi bana, ki gorunenden çok farkli sanki sulu boya tablosu. Bir kutunun üzerindeki resime, bir de nevresime bakiyorum. Tavsiye etmem şahsen.

Bayıl dımm gözlerim yerinden pörtledi amaan ne tatlı şeyler bunlarr

Çok teşekkür ederim canim beniim begenmene çok sevindim

MaşaAllah canım herşey çok tatlııı

MaşaAllah canım herşey çok tatlııı

Çok teşekkür ederim seninkiler de öyle canım..

Herşeyin çok güzel ve zevkli güle güle kullan inşallah canım.

İnşallah canım çok teşekkür ederim..

teşekkür ederim canım rengi deseni hoşuma gitmişti iyi ki almamışım

Keşke bende almasaydım ama maalesef insan bilemiyor, bu da bi tecrübe oldu bana, o sebeple bilindik markalar haricinde (taç, sarev, englısh home) internetten nevresim, pike almam artık..

Son düzenleme:

yenı cıcılerın pek bır guzel ve hayırlı olsun sımdıdıen nısanın canım

canımmmm hepsi birbirinden güzel ve alımlı

Güzel günlerde kullan

canımm bu güzel kaşık çatal bıçakları nerden aldın böyleeee bayıldımmmmm :)

Canim harika şeyler almissin guzel gunlerde kullan bayildim catal bicaklar benimde alacak listemde gercekten bende ilk gördüğüm de bayılmıs tm hepimiz mutlulukla kullanalim insalhh

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…