SmuwiLa' nın Çeyizi

Oo my god

Sanırım bayılıciim Bunlar sev sev bitmez çok sevimliler

English home'da bişe bırakmamışşın

Güzel günlerde kullan inşallah

Amin, inşallah hepimiz aldıklarımızı güzel günler de kullanırız canım, ay yok çok şey bıraktım aslında yaa, mesela melekli bir aksesuar vardı mis kokulu, kokusu geçer dediler alamadım..
Hediyelikler, havlular, nevresimler, pikeler..
Bak ne çok şey bırakmışım..

Aynen benim için alışverişin her türlüsü zevktir hele ki ev dekorasyonu kuzucuğum, başladımm ya bir kere tarzımla alakalı, hoş güzel ne varsa almak istiyorum gözüm eskisi gibi ne kıyafet görüyor, ne çanta, ne de ayakkabı..
Ama elimden geldiğince tutuyorum yine de kendimi, hatta ilk ev aksesuar alışverişim de diyebilirim bakalım devamı ne zaman gelir.

Son düzenleme:
Vintage modası hiç geçmiyo, çok güzeller gerçekten, mutlu günlerde kullan..

İyi dileklerin için çok teşekkür ederim. Bu alışverişimi kız kardeşimle birlikte yaptık ve aldıklarıma anaannemin donu benzetmesini yapmıştı çok gülmüştüm, bana çok eski geliyor, ben rahat edemem böyle bir evde, sanki şehrin içinde bilmem kaç yıl öncesinde yaşıyor gibi hissederim diyor.

Vintage, country, provence benim huzur bulduğum, bütünleştiğim tarzlardır onun düşüncesinin aksine, ben romantik dokunuşlarından dolayı daha bir fransız country aşığıyım..

Son düzenleme:
Maşallah Canım ne kadar güzel çeyizlerin var
Özenle Alındığı Belli
Bende Bıçak Setinde Bernardo İstiyordum ama Biev oldu :)
Mutlulukla Kullanmak Nasip Olsun İnşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…