SMA taraması sonuçları

canım bizim sonuç çıkmış haber vereyim dedim. şükür bir sıkıntı yok

LeucotheaThemis

Canımmm bizim sonuç da az önce geldi. Çok şükür tertemiz sonunda yani sonundaaaa diye bağırmak istiyorum. Bizimki de tam 4 ay 4 günde gelmiş oldu.
Darısı bekleyenlerin başına

LeucotheaThemis

Canımmm bizim sonuç da az önce geldi. Çok şükür tertemiz sonunda yani sonundaaaa diye bağırmak istiyorum. Bizimki de tam 4 ay 4 günde gelmiş oldu.
Darısı bekleyenlerin başına
Bildirimde Bearhug görünce heyecanlandımmm, heyecanlandığıma değdiii Sonunda canımm çok şükürrr. o zaman çalışmalar gönül rahatlığıyla başlıyor desene

Bildirimde Bearhug görünce heyecanlandımmm, heyecanlandığıma değdiii Sonunda canımm çok şükürrr. o zaman çalışmalar gönül rahatlığıyla başlıyor desene

Eveeet başlıyoruz çok şükür canım hatta Lets Get It Started şarkısı eşliğinde elimde ovulasyon testleriyle dans ediyorum sabahtan beri
Test sonucu hemen çıkacak diye düşünerek aylar önce bir sürü ovulasyon ve gebelik testi almıştım. Şimdi kullanma zamanıııı, ay çok heyecanlı

Biz de bu ay şansa bıraktık olursa olur diyerek önümüzdeki ay ovülasyon testlerimle sahalara çıkmayı planlıyorum

Ciddiyim bizim sonuçtan daha çok sevindim

O zaman danss

Biz de bu ay şansa bıraktık olursa olur diyerek önümüzdeki ay ovülasyon testlerimle sahalara çıkmayı planlıyorum

Ciddiyim bizim sonuçtan daha çok sevindim

O zaman danss
Çok teşekkür ederim canımm valla bir engeli aştık biz de mutluyuz çok umarım sıkıntı stres hakkımızı bununla kullanıp bitirmişizdir bundan sonrası ikimiz için de cooook sorunsuz geçer ve inşallah en kısa zamanda aynı anne grubu topiğinde denk gelir, bebeleri de beraber büyütürüz buralarda
İkimizin de gazası mübarek olsun artık

İyi akşamlar, biz de bebek düşünmeye başladığımızda test gündemimize geldi. 15 Şubatta test verdi eşim aile hekimliğinden. Tabi sonra ne kadar sürede sonuç alabileceği öğrenince şok olduk Benim tamamlayıcı sağlık sigortam var. Acaba muayeneye gitsem kadın hastalıklarından doktorum benim için sma testi isteyebilir mi? Teşekkürler şimdiden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…