SMA taraması sonuçları

biz de aynı şekilde bekliyoruz. korunmayı bırakınca hemen hamile kalır mıyız kalmaz mıyız o da belli değil zaten ama bu belirsizlik de insanı yoruyor. bir an önce sonuçlarımız çıksa da biz de artık hamilelik/bebek vs üzerine gruplarda konuşmalarda denk gelsek

Ah evet yaa keşke...
Ağustos ayı gebelik grubuna dahil olmayı planlıyordum sonucumuzu alacağımızı ve temiz çıkacağını umarak, inşallah ikimiz de orada olabiliriz. En kısa zamanda da sağlıklı sıhhatli bir şekilde evlatlarımıza kavuşmak dileğiyle.

sonuçlarımız temiz çıkarsa gözüm ilk seni arayacak grupta :)

LeucotheaThemis sma testinden haber var mı canım?
Biz bugün sağlık ocağına gittik orada da sonucu göremediler en son birinin sonucu üç ayda geldi doktorunuz da izinde Ağustos başı gelin tekrar bakalım dediler bize bu gidişle Ağustos ayının yumurtlama dönemini de kaçıracağız gibi görünüyor ne testmiş ya

Biz yaptırdım üç ay sonra çıktı canım sonuç

E -nabızda mı gördünüz sonucu canım? Biz de Nisan sonu verdik hala yok maalesef sonuç falan. Sağlık ocağı da göremedi.
E nabiza düştü canım evet bizde artık yılmıstik çok uzun sürdü diye, sizinki de çıkabilir aynı zamanlarda vermişiz ..
Sma tasiyiciligi saptanmadı diyor

E nabiza düştü canım evet bizde artık yılmıstik çok uzun sürdü diye, sizinki de çıkabilir aynı zamanlarda vermişiz ..
Sma tasiyiciligi saptanmadı diyor

Darısı başımıza yaa çok sevindim temiz çıkmasına
Valla bekle bekle sinir olduk biz de artık, sonuç gelmediği için denemelere de başlayamıyoruz uzadıkça uzuyor, umarım Ağustos ayını da kaçırmam

Amin kuzum insallaahh aizinkide tertemiz çıkar.
Bizde kan verdik bir yandan tüpe hazirlaniyoruz derken hamile kalmışım üç senedir hiç hamile kalamamistim , ama maalesef dış gebelik yaşıyorum...
Neyse hayırlısı artık insallahh sağlıkla nasip olsun hepimize

Çok geçmiş olsun canım Allah kaybının yerini tez vakitte çok sağlıklı bir bebekle doldursun. Sorunsuz sıkıntısız sonlansın dış gebelik sürecin de.
Ah, amin inşallah ne kadar bekleyen isteyen varsa hepimizin yüzü gülsün dilerim.

Çok sağol canım benim Allah razı olsun
İnsallaaahhh kuzum hepimizin gönlüne göre versin Allah'ım

inşallaahh sızınde sonuclarınız temız cıkar canım,
amınnnnn suan degerım dusmus ınsallah 3 ay ara verıp devam edecegız.
anneler grubunda karsılasmak umıdıyle

Kızlar merhaba, benim esim de Nisan' in 15' inde kan vermisti. Hala cikmadi. 3,5 ay oldu neredeyse. Ne zamana cikar ki? Bu kadar da uzun surmemeliydi. Bilseydik daha erkenden verirdik kani, bize 1-1.5 ay demislerdi.

Kızlar merhaba, benim esim de Nisan' in 15' inde kan vermisti. Hala cikmadi. 3,5 ay oldu neredeyse. Ne zamana cikar ki? Bu kadar da uzun surmemeliydi. Bilseydik daha erkenden verirdik kani, bize 1-1.5 ay demislerdi.
Beş ay bekleyenleri duymaya başladım biz de Nisan sonu verdik hala ses seda yok ben artık umudu kestim valla bir şeyi de tam yapamıyorlar şu ülkede keşke özele gidip verseydik diyoruz pişman ettiler yani

Twitterda birisi 1 Nisan' da verdigi test sonuclarinin 20 Temmuz' da e-nabizda sonuclandigini soylemisti. Eger oyleyse yakin zamanda bizimkiler de aciklanir insallah.

Twitterda birisi 1 Nisan' da verdigi test sonuclarinin 20 Temmuz' da e-nabizda sonuclandigini soylemisti. Eger oyleyse yakin zamanda bizimkiler de aciklanir insallah.
İnşallah ama sanırım pek öyle sırayla işlemiyor bizimle aynı gün ya da çok yakın verenlerin bazılarının sonuçları geldi. Belki bulunulan şehirle de ilgilidir biz İstanbul'dayız o yüzden çok yoğunluk oluyor olabilir bilemiyorum

Sizin bildiginiz baska var mi, Nisan' da kan verip de sonuclanan? Ozelde yapanlarin genelde erkenden sonuclaniyor ama devlet hastanelerinde veya saglik ocaklarinda daha uzun suruyor maalesef. Belki onlar da ozel hastanelerde yaptirmislardir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…