Skull Teorisine Göre Cinsiyet Tahmini

AvukatAnne

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2016
215
327
Kızlar nedir bu skull teorisi? Kemik yapısına göre anlaşılıyormuş güya ama nasıl?? Bilen biri aydınlatırsa çok sevinirim :)

12.04.2016
Dünden beri ben bayaa bi kafaya taktım bu teoriyi, bir sürü yerden araştırdım, üşenmedim ingilizce makaleler bile okudum:KK48: Amaaaa sonunda anlamayı başardım. Tabiki kimse %100 doğru demiyor ancak antropologlar tarafından tanımlanan bayan ve erkek kafatası yapısını fetüse uyarlamışlar. Şimdi şöyle oluyor. Erkek kafatası: geniş, kare yapılı alın tarafı daha düz çene yapısı ise yuvarlak, bayanların kafatası ise daha narin ve boyun tarafından daha yuvarlak alın tarafı daha bombeli çene ise sivri. Kendiniz de bu bilgilere göre tahminde bulunabileceğiniz gibi 12 hafta ve üzeri ultrason resimlerinizi buradan paylaşırsanız yorum yapabilirim.:KK200::anneadayı::nazar:

Son düzenleme:
Kızlar nedir bu skull teorisi? Kemik yapısına göre anlaşılıyormuş güya ama nasıl?? Bilen biri aydınlatırsa çok sevinirim :)
Yukledigim resme göre biraz rahminde bulunmaya çalışıyorum canım. Top gibi sevimli bir kafa olursa daha çok erkek bebek oluyor. Biraz daha önce yapılı alnı çıkık olmayan bir kafa ise kız bebek oluyor. Ne derece doğru bilmiyorum ama. Aşağıya foto yükledim canım

Eklentiler

• images.jpg
    images.jpg
    20,1 KB · Görüntüleme: 6.742
Yukledigim resme göre biraz rahminde bulunmaya çalışıyorum canım. Top gibi sevimli bir kafa olursa daha çok erkek bebek oluyor. Biraz daha önce yapılı alnı çıkık olmayan bir kafa ise kız bebek oluyor. Ne derece doğru bilmiyorum ama. Aşağıya foto yükledim canım
13+ 5
Bakarmidiniz lütfen

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    31,3 KB · Görüntüleme: 7.599
Bende bende tahmin istiyoruuum
ama galiba yuzu bize donuk ://

Eklentiler

• 20160324_162351.jpg
    20160324_162351.jpg
    25 KB · Görüntüleme: 2.670