Skull Teorisine Göre Cinsiyet Tahmini

Bugun bu konuyla kafayi bozdum
Rica etsem bizede bakarmisiniz.
Bugun cekildi tam 12.0 gunluk
Simdiden tesekkur ederim AvukatAnne AvukatAnne

20160610_142820-1.jpg

AvukatAnne AvukatAnne doktor sana da ilk yatış pozisyonu ve kemik yapısı erkeğe benziyor demiş galiba bana da öyle dedi bakalım merak ediyorum cinsiyeti ne olcak benim minnakın:)

AvukatAnne AvukatAnne
Canim gene rahatsiz ediyorum 12 haftalik resmimizde tam net degil ama erkege benzetiyorum demistin.
13.4 gunluken dr kemik yapisi erkege benziyo dedi 2 hafta sonra gel dedi tekrar.
Yeni resmi yukluyorum musait oldugunda yorumlarmisin
20160621_140048-1.jpg

Kızlar nedir bu skull teorisi? Kemik yapısına göre anlaşılıyormuş güya ama nasıl?? Bilen biri aydınlatırsa çok sevinirim :)

12.04.2016
Dünden beri ben bayaa bi kafaya taktım bu teoriyi, bir sürü yerden araştırdım, üşenmedim ingilizce makaleler bile okudum:KK48: Amaaaa sonunda anlamayı başardım. Tabiki kimse %100 doğru demiyor ancak antropologlar tarafından tanımlanan bayan ve erkek kafatası yapısını fetüse uyarlamışlar. Şimdi şöyle oluyor. Erkek kafatası: geniş, kare yapılı alın tarafı daha düz çene yapısı ise yuvarlak, bayanların kafatası ise daha narin ve boyun tarafından daha yuvarlak alın tarafı daha bombeli çene ise sivri. Kendiniz de bu bilgilere göre tahminde bulunabileceğiniz gibi 12 hafta ve üzeri ultrason resimlerinizi buradan paylaşırsanız yorum yapabilirim.:KK200::anneadayı::nazar:

Canım selammm :) Öncelikle Rabbim sağlıkla sıhhatle bizleri evlatlarımıza kavuştursun :) ben bugun 11+3 oldum 12. haftamın içindeyim. dr. uğraştı ama göstermedi çocugum :KK70: bide trip atar gibi elini yüzüne kapattı sıpam :) ama bu teoriler beni cezbetti açıkçası zaten bikaç haftaya kadar öğrenicem ama işte heyecan :) ben hamileliğimiöğrendiğim andan beri içimden kız geçiyo. sağlıklı olsunda cinsiyet önemli değil ama yavaş yavaş hazırık yapmak için öğrenmek iyi olur :) ilk renkli fotoğrafını rica ettim çıkardı dr^m :) bi yorum veya tahmin atsanız o kadar sevinirimki :) çook öpüyorum :anneadayı::KK200:

X