Sizlerden Bir İsteğim Var !

Cikilatammm

Pardon baaa mı dediniz :p
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2017
121
309
Selam Arkadaşlar;
Sizlerden Kendim Için Birşey İsticem. Ben Başkaları İçin Edilen Duanin Gücüne Çok İnanıyorum. ALLAH Nasip Ederse 2.nci Tüp Bebek Tedavime Başlıcam. Bir Evladım Olsun Coookk İstiyorum. 1.nci Tedavim Malesef Olumsuz Oldu. Umarım Bu Tedavim Olumlu Olur :dua: Rabbim Ben ve Benim Gibi Evlat Sahibi Olmak İsteyen Herkese Hayırlı Evlatlar Nasip Eder İnşALLAH. Sizlerden Kendim Için Dua Istiyorum. Kimin Ne Zaman Duasinin Kabul Olacağı Belli Olmazmış. Bu Yolda o Dualarınıza Çok Ihtiyacim Var :dua:

Allah kucağına almayi nasip etsin çok güzel bir evlat versin size. İnan ki o kadar acıya sıkıntıya değiyor bir opusu dünyaya bedel neler yaşadığını çok iyi biliyorum sadece sabret

Selam Arkadaşlar;
Sizlerden Kendim Için Birşey İsticem. Ben Başkaları İçin Edilen Duanin Gücüne Çok İnanıyorum. ALLAH Nasip Ederse 2.nci Tüp Bebek Tedavime Başlıcam. Bir Evladım Olsun Coookk İstiyorum. 1.nci Tedavim Malesef Olumsuz Oldu. Umarım Bu Tedavim Olumlu Olur :dua: Rabbim Ben ve Benim Gibi Evlat Sahibi Olmak İsteyen Herkese Hayırlı Evlatlar Nasip Eder İnşALLAH. Sizlerden Kendim Için Dua Istiyorum. Kimin Ne Zaman Duasinin Kabul Olacağı Belli Olmazmış. Bu Yolda o Dualarınıza Çok Ihtiyacim Var :dua:
Canim benim allah gonlune gore versin

Hepinize Ayrı Ayrı Teşekkür Ederim. Benimde Dualarim Sizlerle. Kim Neyi Canı Gönülden İstiyorsa, Rabbim Ona Onu Nasip Etsin :dua:

inş bebeğini yada bebeklerinizi kucağınıza alırsınız Allahtan hayırlısı bir tane olmasına razıyken bile allah size 2 tane verir inş.

Rabbim hayırlısıyla dualarınızı kabul etsin. İnşaallah tedaviniz olumlu sonuçlanır ve tez vakitte sağlıkla yavrunuzu kucağınıza alırsınız.

X