sizinde midenizden sesler geliyormu??????????

hatxixr-naz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2007
53
0
arkadaşlar sanki titreşimli cep telefonu yutmuşum gibi hissediyorum.çok kötü bi duygu.üstelik birde aşırı ses çıkıyor midemden. ve çok rahatsız oluyorum. sosyal yaşantımı etkiliyo. hele helede oruçken daha fena.....

ınan aynısını bıraz once burdakı arkadaslara soyledım aynı seyı yasıyorum ve rahatsız oluyorum ama oruclu olunca ınsanlarda yarıpsemıyor gınede rahatsız edıcı bır durum

arkadaşlar sanki titreşimli cep telefonu yutmuşum gibi hissediyorum.çok kötü bi duygu.üstelik birde aşırı ses çıkıyor midemden. ve çok rahatsız oluyorum. sosyal yaşantımı etkiliyo. hele helede oruçken daha fena.....

benden bi tane daha..benimde acayip sesler çıkıyo..gece eşimle beraber benim karın gurulktuma uyanıyoruz...sinir bastı 2 yıldır var ama evlendikten sonra başladı bende...doktor bana midendeki su oranı fazla dedi!!!Çok üzgünüm çoook

midenin ürettiği asitlede ilgili olabilir arkadaşlar bence doktora gidin bu tür şeyler için haplar oluyo yemek yerken çok fazla hava yutuyosunuz asitle sindirilmeye başlayınca midenizde hareket başlıyo içenzde bol miktarda hava olduğu için bu tür seslerin çıkması çok normal

benden bi tane daha..benimde acayip sesler çıkıyo..gece eşimle beraber benim karın gurulktuma uyanıyoruz...sinir bastı 2 yıldır var ama evlendikten sonra başladı bende...doktor bana midendeki su oranı fazla dedi!!!Çok üzgünüm çoook

yaaa bende evlenmek istemiyorum bu yüzden. çok rahatsız oluyorum. sende gazda varmı canım. bendede 4 yıldır var. midemdeki ses

midenin ürettiği asitlede ilgili olabilir arkadaşlar bence doktora gidin bu tür şeyler için haplar oluyo yemek yerken çok fazla hava yutuyosunuz asitle sindirilmeye başlayınca midenizde hareket başlıyo içenzde bol miktarda hava olduğu için bu tür seslerin çıkması çok normal

bende gastrit var canım. doktora gitmiştim. hemde çok doktora gittim. hepsinin verdiği ilaç aynı. kullandım ama geçmiyor. bişeyler yemeyince yani sıksık bişeyler yemeliyimki olmasın. yemezsem felaket derecede yanıyo. cep telefonu titriyor gibi oluyo elimi mideminn üzerine koyduğumda....ve kalabalık ortamlarda duramıyorum. doktorda ilaç veriyo geçiştiriyo. geçmedimi psikolojik deyip atıyorlar başlarından....senağlama

çok aç kalınca bendede oluyor...

öğrencilik zamanında sınavlarda olurdu...o sessizlikte öyle bir ses çıkardıki utanırdım :eek:

ama midedeki asit fazlalğından oluyor diye biliyorum bende....

çok aç kalınca bendede oluyor...

öğrencilik zamanında sınavlarda olurdu...o sessizlikte öyle bir ses çıkardıki utanırdım :eek:

ama midedeki asit fazlalğından oluyor diye biliyorum bende....

sorma yaa bi keresinde zor atmıştım sınıfta kendimi:eek: ama sen şanslısın seninki geçmiş birazda olsa bende hala aynı şiddette....:uhm:

özelliklede sessiz olan yerlerde minibüste otobüste bende çok mahcup oluyorum.Heleki oruçlu olduğumda daha fena

merhaba hatırnaz benim midemde ses gelmiyo ama hep tuhaf midem sızlıyo sanki hiç rahat olmadı midem.bende anlamıyorum doktorada gittim iyisin dedi en son..eskisi gibi değilim.ama midem bi rahat olmadı..sende ağrı varmı nasıl miden tam olarak genelde

ben sabah uyandığımda midem batıyor. sanki iğne var gibi. yanıyor. 1 saatte bir bişeyler yemezzsem aşırı ses geliyor. elimi koyunca üzerine sanki cep tel. titreşimi var gibi. bende aşırı ses var ya normal değil. doktora gittim. ilaç kullandım geçmiyor. çok kötüyüm. psikolojimi bozuyorsenağlama

yav bnmde acıkınca hemen gurulduyo deli oluorm özellkle sesiz ortamda oluverio bnde karnımı tutuorm ses cıkmasın die ama nafile-tatlicadiarzu-

X