sizinde midenizden sesler geliyormu??????????

ben hiç unutmam nişanlandıktan sonra kayınvalideme iftara gitmiştik ailemle kalabalıktı tabi tam ezan okunacak sessiz sessiz bekliyoruz midemden o kadar kuvvetli bir ses geldiki...anlatamam nasıl utandığımı sağolsunlar fazla dalgaya vurulmadan atlatmıştım o günü ama eşim hala söyler unutulacak gibi değil çünkü

işe bile gidemiyorum düşünün artık. benimde öyle sesler geliyo. aynen nişanlının yanında olduğu gibi.... biri çaresini bulursa lütfen yazsın........dokotrlar bişey yapamıyor malesef......

aynenn..özellikle sesiz ortamda ouyor nedense:)

kız evet ya hep sessiz ortamda oluyo hakkaten.bide ben evdeyken bişi yok ama bi arkadaşıma gitsem yanımda biri otursa transa geçiyo hemen benim mide nedense.okulda da olurdu hep bana arkadaşım çantasını açar cep telefonuna bakardı:roflol::roflol: allahtan cep telefonu titreşimi sanıyolar mideden gelen ses olduğunu bilseler hepten ürkerler herhalde:roflol::roflol:

bende dersaneye giderken deneme sınawlarında durmadan sesler çıkardı utanıp çıkardım sınawdan sonra farkettim ki sınawlarda stresten hep su içerdim ondan oluomuş artık öyle sessiz ortamlarda çok su içmiorum sorunum ortadan kalktı çok şükür

özelliklede aç karınla çok su içince oluodu benim kahwaltı alışkanlığım pek olmadığından ben karnım guruldamasın die daha çok su içiodum sonra farkettim ki asıl su çıkartıomuş o sesleri:)))

bende dersaneye giderken deneme sınawlarında durmadan sesler çıkardı utanıp çıkardım sınawdan sonra farkettim ki sınawlarda stresten hep su içerdim ondan oluomuş artık öyle sessiz ortamlarda çok su içmiorum sorunum ortadan kalktı çok şükür

canım ben su içmessem oluyor. nasıl bişey bu anlamadım.ses çıkmasın diye sınav boyu su içiyorum yani.... çok garip. hepiniz için üzüldüm. ama yalnız değilmişim bunu öğrendimmm.... yine doktora gidicem bakalım. hep stres diyorlar. stressiz oluncada oluyor amaa....

kız evet ya hep sessiz ortamda oluyo hakkaten.bide ben evdeyken bişi yok ama bi arkadaşıma gitsem yanımda biri otursa transa geçiyo hemen benim mide nedense.okulda da olurdu hep bana arkadaşım çantasını açar cep telefonuna bakardı:roflol::roflol: allahtan cep telefonu titreşimi sanıyolar mideden gelen ses olduğunu bilseler hepten ürkerler herhalde:roflol::roflol:

canım güldüm yaaa:roflol: kendimede gülüyorum. ama o an gelince sinirden ağlıcam nerdeyse.....benimki titreşim+melodi :roflol:

aynı dertten bende muzdariptim evlendikten sonra çıktı ve şimdi tekrar kayboldu ne kadar kötü olduğunu bilirim abuk sabuk sesler .....deli ediyordu beni neyse ki geldiği gibi gitti şimdi arada oluyor ama rahatsız etmiyor :enbuyukkk:

aynen yaa berbat bi durum hele sessiz bi ortamda birden sesler gelio ya deli oluorm bide bitmio da bi başladımı gelio.

bi keresinde sevgilimin yanında oldu. o da bende biraz açık sözlüyüzdür. bana ne dese beğenirsiniz. gaz maz varsa çıkar dedi. bende bozuntuya verirmiyim pişkinliğe vurdum. olsa salardım zaten dedimsırnaşık şey napiim yaa bu problemle yaşamak zorundayım. başka birinin yanında olduğunda duymuşsa eğer karnım parti verio diorm :sm_cool:

bende varım bende özellikle karnım hafiften acıkmışken ve tam sınıfta sessizlikte. ama baktım ses çıkıcak hemen öksürüyorum o esnada:)

bana bir arkadaşım sakız çiğne demişti bende işe yaradı yada öyle ses geldiği an bir parça bayat ekmek at ağzına dedi eğer sıvılardan dolayı ise geçer demişti bende işe yaradı.

arkadaslar pıskolojıktır bu durum yedıklerınız normalse bı pskoloha gıtmenız ıyı olabılır, bunyeden degılse psıkolojıdendır cunku

X