sizin evde en çok hangi konuda tartışma çıkar??

ben çok idareciyimdir her konuda sabırlıyımdır ama nedense annesi konusunda hep tartışma cıkar çıkmamasını istiyorum ama anesi fena işte oda biliyor ama hep idare et diyorya işte tartışma ondan çıkar kayınvaldeye birşey diyemiyorum suçunu oğlu çekiyor....yazık

o galatasaraylı bense fenerbahçe en son olan derbide balkona cıkarmadı beni e bende bi taraftar olarak sevinemedim tabii...oturduk evde kös kös
ama işinden ötürü 15 gün olmuyo evde o zaman bayrağımıda asıyorum balkondan caddedeki eğlenceyide seyrediyorum hihoyyyt

eksik oldu gibi...yani takımdan ötürü tartışma oluyo aramızda... gazetelerin üçüncü sayfasına cıkmamak için genelde ben alttan alıyorum

çocuk dışında hiç bir konuda tartışmayız
yok zorla yedirme,yok zorla uyutma,yok onu giydirme,yok herşeyine he deme,bissürü bissürü şey:mymeka:
allahım bana sabır veerr.çık çık çık

genelde onun arkasını toplarken benim söylenmemden çıkıyor kavga. daha doğrusu benim kendimle kavgalarım çünkü beyzade genelde cevap da vermiyor kötükedihüso

çocuktan önce inatlaşmamız yüzündn tartışırdık şimdi çocuk yüzünden tartışıyoruz....

sabah verdiğim çorabı inatla ertesi gün hala temiz diye giymeye çalışır
ama çorap kokmuştur inatla temiz der ben de sinir olurum birde mutfağa girip tost
yapıcam der ama mutfak mutfaklıktan çıkar al bi kavga sebebi :mymeka:
birde bağırarak konuştumu sinir olurum buda ayrı bir sebep :mymeka:

hep fındık kabuğunu doldurayacak şeylerden tartışırzdeğilmi hanımlar..
bizde kızım yüzünden tartışırız hep..
eşim çok titizdir
artık illallah dedirtir bana
düşerse kızım hele birde kıyamet koparır

incir çekirdeğini doldurmayacak konularda babamın ak benim de kara dememle beraber tartışma başlar ama kavga etmeyiz ağız dalaşı olur sadece

bizim evdede eşimin uykuyu çok sevmesi ve bazen uykuya düşkünlüğü yüzünden sorumluluklarını yerine getirmemesi kavgalara neden olur tabi dağınık olmasıda cabası yani bi duş alır bornozun içinden çıktığı gibi gider bornozun içinde son pozisyonu neyse anlarsınız D birde en son abisi haftanın bi günü öğlen yemeğe bize gelecekmiş ve bana sormadan olur demiş işte kızılca kıyamet koptu o gün resmen delirdim ben bu evde neyim die

benim anlamadigim erkekler neden hep hanimlarinin ailesini kavga meselesi yapar ya deli oluyorum

kızım yüzünden ve eşimin dağınıklığı yüzünden çıkar.
ben bu dünyaya ev toplamaya gelmişim galiba.:çok üzgünüm:

bizdede tartışmalar tek bir şeyden değil bir kaç şeyden dolayı çıkar en çok ,
ben onun ailesinden birine kızarım ama ne ailesine nede ona bu konuyla ilgili bir şey söyleyemem öyle oluncada eften püften bir şeye sinirlenir tartışma çıkartırım. Yada çocuk yüzünden, yada eşimin ilgisizliği, tembelliği, dağınıklığını gördüğümde söylenmeye başlarım benim dırdırlarımı eşimde duymaya başladığında start verilir.

kavgalar hep benim yüzümden cıkar :jeyyar:
aksiyim inatcıyım geçimsizim kaydirigubbakcemile

eşim bazen sebepsiz yere gerilir ağzını bozar bende buna çok kızarım sürekli uyarırım onu ama nafile. kavga etmeyiz ama ben surat yaparım.çok şükür pek kavgamız olmaz
birde ben çocuklara bağırdığımda bana kızar ama ben uzatmam duymam onu:roflol:

Evlendiğimizden bu yana değişmeyen genel tartışma nedenlerimiz;
-Eşimin ailesiyle ilgili benim konuşmam,onunda ya susması yada otomatik olarak savunmaya geçişi.
-Çocuklar nedeniyle.
Sık sık tartışmayız,tartışırsakta günlerce ikimizde küseriz..

ben kızıma kızarım eşimde bana
sanki o uğraşıyor çocukla akşam 3-5 saat yüzünü görüyor o kadar

eşimin ailesiyüzünden genelde zaten onlar varken başkabir nedene gerek yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…