sizin evde en çok hangi konuda tartışma çıkar??

HeartLess

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2007
12.735
40
52
her evin herhalde vazgeçilmezidir tartışma ve her evde olduğu gibi bizim evde de çıkar bazen.çıkma sebebide benim ve kızım yüzündendir.o beni sinirlendirecek birşeyler yapar ben bağırırım ve eşimde benim bağırmama kızar al sana fındık kabuğunu doldurmayacak konu.bazen gülüyorum bu konu yüzünden de tartışılırmı diye ama oluyor işte.peki sizdeki tartışmanın konusu ve boyutu nasıl oluyor tatlıya hemen bağlanıyormu??

eşimde aynı sinir edecek birşey yapar ben bağırırım oda bana kızar karşılıklı atışırız. fazlada sürmez kısa küsmeler fazla uzamaz

Kızlar çok ayıp size,bakın koca sitede sizden başka tartışan yok kimse yazmamış.herkes mutlu,mesut yaşıyor siz tartışıyorsunuz oldumu şimdi:roflol::roflol::roflol:

Kızlar çok ayıp size,bakın koca sitede sizden başka tartışan yok kimse yazmamış.herkes mutlu,mesut yaşıyor siz tartışıyorsunuz oldumu şimdi:roflol::roflol::roflol:

hayatın gerçeklerinden kaçış yok hepimiz biliyoruz ki her evlilikte olan şeyler amaç burada paylaşıp dertleşmek akıl vermek,akıl almak yani burada rahatlamak içinn.tatlım senin bu konu hakkındaki fikirlerinide öğrenmek isterim.a.s.

eşimin her türlü olur olmaz şeyden kavga çıkarabilme potansiyeli vardır. Ama en çok çocuklar yüzünden tartışırız.

eşimde herşeye vırvır eder bana kızamaz hıncını çocuklardan çıkarır... böylece kavganın startını vermiş olur.

bizde hep ailesi yüzünden cikar. Cünki bazan ablasi ve annesi onu soför veya cocuk bakicisi olarak kullanir bizimki ses cikarmadan her dediklerini yapar ve bizim isimiz düstügünde kimse kilini bile kipirdatmaz. Esimin kafasida birtürlü aymiyor, kimse benim icin birsey yapmiyor ben niye kosturuyorum demiyor ona cok sinir oluyorum. Hele hele birde kendi ailem icin veya kendim icin birsey istedigimde burun kivirmiyormu, sinir krizi gecirebilirim o an resmen.

aynen bizde de genelde annesi yüzünden çıkar.
eşimle aramda özel sebeplerden hiç problem çıkmadı şimdiye kadar.
annesi yüzünden dırdır etmemi saymazsak tabii

Bizde genelde işyerindeki özel arkadaşlarını savunmaya çalıştığı için çıkıyor tabiki olmazsa olmazı ailesi yüzünden

bizim evdeki en büyük tartışma sebebimiz hep play station ,
kocamı bıraksam sabaha kadar oynuyor...
gözler oluyo davul gibi o halde işe gidiyor bütün gün ayakta akşamın 10 una kadar çalış o satten sonra gel tekrar play station doğru düzgün yemek bile yemez.
sonra 3-4 gün böle üstüste devam eder , 5. gün mutlaka hasta olur.
sonra ben uğraşıp dururum , laf söleyincede küser bende deli olurum....

1,5 yıllık evliyim Bizim genelde eşimin hala evli değilmiş gibi davranıp ailesi ile karar alıp bana sormadan herşeyi kabul etmesinden çıkıyor. bir pazar günümüz var, bizim adımıza ailesi özellikle pazar gününe plan yapıyor bende kızıyorum. eşim balayında otele girer girmez keşke annemleri de getirseydik dedi, o zaman bırakıp gelmek varmış:)

en çok çocuk yüzünden. o çocuğa kızarken ben karışırım. ben bağırıken o karışır. birde illa bir sohbet esnasında bizimkileri yani benim ailemi işin içine karıştırır. ya durup dururken nerden çıktı onlar ne alaka derim,bir bağlantı mutlaka kurar,bende çıldırırım o zaman işte....

Bunun sonuçlarını ileride olumsuz olarak görebilirsiniz.Çocuklar anne baba arasındaki bu çekişmeyi çok rahat kullanırlar.Siz tartıştığınızla kalırsınız...

Genelde kavgalarımız benim üşümem,hasta olmam,et yiyemem...:mymeka:
Bir de dün ayağım kaydı banyoda,duşakabine çarptım ayağımı,morardı ona kızdı..
Eskiden de çalan telefonu açmazsam çok kızıyordu.Ama ona alıştı artık.Bir şey demiyor.:1rolleyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…