sizin evde en çok hangi konuda tartışma çıkar??

bizim evde annem hep trye yerlesmek istediğini söyler...ben kardeslerim babam hiçbizaman istemez tabii bu yüzden hep kavga çıkar evde...annem her seferinde akrabaları trdeki kardesi falan aklına düsünce ağlaya ağlaya kaç senedir gurbetlerdeyizz diye yanıp tutusur bu yüzden her seferinde kavga olur...

Bizim evde ki tartışmaların tek sebebi oğlumdur. Benim hayır dediğim şeylere babası izin verirse biraz sorun yaşıyoruz.

gezmeye gideceğimiz zamanlarda kavga çıkar çünkü benim kocam tek bir kapı yapmakla kalmaz çıkınca dünyayı keşfetmeye kalkışır

1,5 yıllık evliyim Bizim genelde eşimin hala evli değilmiş gibi davranıp ailesi ile karar alıp bana sormadan herşeyi kabul etmesinden çıkıyor. bir pazar günümüz var, bizim adımıza ailesi özellikle pazar gününe plan yapıyor bende kızıyorum. eşim balayında otele girer girmez keşke annemleri de getirseydik dedi, o zaman bırakıp gelmek varmış:)

sana ınanmıyorum kusura bakma ama gercekten orda bırakmalıydın, tovbe tovbeee... yasakkelimebıze gelınce genelde kabul edyım bızde tartısmalar tek taraflı olur yanı ben soylenır dururumKötü Kazen. garıbım kocam bısey demez, nadıren bırkac soz soyler. genelde aılesı yuzunden soylenırım. oda haklı oldugumu bıldıgı ıcın bırsey demez. çunku ben gercekten kımseyı haksız yere suclamam benı tanır.

Yaremcim aslında bizimki de sesini çıkarmadan dinler bana hak verir, ama onların yanına gidince sanki konuşan beni dinleyen başka biri. kafamçokkarıştı sağolsun beni dinler hak verir ama onların dediğini yapıp beni çileden çıkarır Çok üzgünüm çoook :roflol:senağlama

bizim evdede tasrtışmalar genelde kocamın dağınıklığı yüzünden çıkar sabahları sinir olurum ben evi toplayıp işe yetişmeye çalışırken eşim eşortmanını çıkarttığı yerde bırakır..bunun dışında allahıma şükürler olsun ki başka tartışmalarımız olmuyor..

her evin herhalde vazgeçilmezidir tartışma ve her evde olduğu gibi bizim evde de çıkar bazen.çıkma sebebide benim ve kızım yüzündendir.o beni sinirlendirecek birşeyler yapar ben bağırırım ve eşimde benim bağırmama kızar al sana fındık kabuğunu doldurmayacak konu.bazen gülüyorum bu konu yüzünden de tartışılırmı diye ama oluyor işte.peki sizdeki tartışmanın konusu ve boyutu nasıl oluyor tatlıya hemen bağlanıyormu??

bizim tartışmalarımız aileler yüzünden cıkar ve benim kıyafetlerim (kışın kıyafet derdinden kurtuluyoruz gerci ama aileler ile ilgili olan sorunlar bitmiyoooooooosenağlama)

valla kızlar koçişle kendi sorunumuz yüzün den kavga edemiyoruz bile ağız tadıyla :roflol:
aylar oldu sanırsam CADIARZU
bizim evde ençok kavga çacuklar arasın da oluyor :kızgın:bizimde sulh edeceğiz diye anamız ağlıyor
sıra bize gelse bizde edicez ama fisfisfis
zaten çocukların her kavgasından sonra pestilimiz çıkmış halde nakavt oluyoruz :roflol:
bunun üstüne olan bir kavgayı sanırım ikimizde kaldıramayız tatlicadiarzu

bizim evde tartışma en çok eşimin ailesi yüzündenn çıkar...onlar olmasa mesut bahtiyar geçinip gidiyoruz şimdilik Çok üzgünüm çoook

Evde çocuk varsa tartışma sebebi aramaya gerek yokki:uhm:a.s çocuklar hem kendi aralarında , hemde karı koca arasında başlı başına bir sebep işte:mymeka::eek:klava:yerimseniben

kızımın pasaklılığı yüzünden,ben kızıma bağırırım eşim de ban ''çocuğa bağırma'' der bu arada çocuk ta 15 yaşında

bender habersiz planlar yapması mesela bana sormadan arkadaşlarla anlaşıp hafta sonu planı yapıyo sonrada giidelim mi diyo ama artık düzelmeye başladı.çünkü öyle yapınca gitmiyorum ne uydurursan uydur diyorum arada kalıyor

biz çok kavga edenlerdeniz içimize bir şey atmıyoruz biriktirmiyoruz.iletişimimizi bu sayede daha iyi tutuyoruz.her konuda da tartışıyoruz yemeğin tuzundan evin temizliğiğine çorabını ortada bırakmasına kadar..en çok da sabahları tartışırız.kendimi bırakıp onu hazırlamamı ister.ne giycem diye peşimde dolanır bende bunalırım haliyle.yeterrrr diye bir cıgar kopar hersabah evde..

eşimin gereksiz kıskançlıklarından :mymeka:
bide yemek yüzünden çıkar..cokacimcoook
bu yemek niye tuzsuz,çok yağlı ,soğuk,sıcak,-tatlicadiarzu-

çok fazla kıkanç olması,
ailesi,
benim keçi gibin inadım,
dikkafalılığım dan çıkar-tatlicadiarzu-
ama genedee hemencik barışırıs:asigim:

Bizdede ben çok sinirli ve titiz bayan olduğum için tartışma çıkar eşim biraz dağınık,,,bunun yanısıra çocuklar yüzünden ve kayınvalidemlere gideceğimiz günlerde tartışma genelde çıkıyor,,,beni rehavet basıyor nedense,,,,ama asla kinci bir insan olmadığım için küs kalamayız çabuk barışırız haklıda olsam haksızda olsam özrü genelde ben dilerim,,,,,(Konu çok yıkıcı değilse tabi)

X