Sizin eslerinizde gurur yapiyor mu bu konuyu?

Kişiden kişiye göre değişiyor genelleme yapamıyorum kadınlarda da vardır bu durumdan kaçan baktırmak istemeyen vs. Artık kimseyi ne yargılıyorum ne de kınıyorum herşey olabilir herşey mümkün kafasındayım. Senin benim için sorun olmayabilir basit birşeydir ama onun için değildir bu çok normal bence. Senin gerilmeni anlıyorum ama sen konuştuğunda ne diyor? Cevabı ne oluyor orası önemli. Eğer ters saçma sapan tepkiler veriyorsa bu yukarıda dediğim şeyleri geri alıcam ama adam kendince açıklama yapıyorsa belki hazır değildir. Narince yaklaşmakta bence fayda var.

Biraz buyume ve yetistirme tarzi hep erkeklik bu saniyorlar. Cocuk sahibi olamazlarsa sorun onlardaysa erkek degilmis gibi dusunuyorlar bence. Iste o testi vermek ona oyle dert olmus ki anlayamiyorum tam internette yazildigi gibi mi peki? Bir odaya gidip meni getirtip vermeleri mi lazim? Bunu evde yapamazlar degil mi? O bunu cok dert ediyor zaten

Ya aslinda tam o degil sorun sperm testi vermek gurur kirici geliyormus daha cok ama bunu veren milyonlarca erkek var anormal birsey degil ki
Yeni evlisiniz sanırım, öyleyse biraz zamana bırakmakta fayda var. Kendisi isteyene kadar bekleyin, stres ikiniz için de her açıdan olumsuz sonuca neden olur.

Evde yapıp götürenlerde var

Haklisiniz tabi ki oyle ama iste bende hayirlisiyla artik anne olmak istiyorum sorun varsa tedavi sureci uzun olabilir vakit kaybetmeyelim diyorum. Ters cevap asla vermiyor korkuyorum diyor birsey cikarsa tam nasil olur nasil tedavi edilir diyor birde sperm testi icin fazlasiyla cekindigini soyluyor yapamayacagini dusunuyor cok gergin bir an olacak benim icin diyor. Onuda anliyorum kendimide anliyorum sadece bol dua ediyorum

Biraz araştırsın arayıp öğrensin eğer ikinizde gerçekten istiyorsanız kesinlikle ne gerekiyorsa yapması şart. Birde aylardır demişsiniz ya 1 yıl olmaması normal sayılıyor aslında. Sadece bu ihtimal ortadan kalksın gibisinden yaklaşabilirsiniz

İnsani bir noktada eşiniz yaklaşımı iyi çünkü, ona ağır geliyor demek ki. İnşallah biran önce bu blokajlarından kurtulup testi verir ve yolunuza bakarsınız. En doğru zamanda kolaylıkla neşeyle mutlulukla sağlıkla nasip olsun inşllah

Ya aslinda tam o degil sorun sperm testi vermek gurur kirici geliyormus daha cok ama bunu veren milyonlarca erkek var anormal birsey degil ki
E desenize peki benim çatala yatıp bacağımı açıp doktorun içine ultrason cihazı sokması gururumu mu okşuyor? Adetken test vermekten neşe mi duyuyorum? Yeri gelip vajinanin içine sokulan acı verici bir aletle rahim filmi cektirirken zevkten mi inleyeceğim acidan mi diye

Yanında birimi olcanı düşünüyo yaparken falan b
Ya zaten ona doktor bakmıcak etmicek ki kendi kendine yapıp vrricek onu doktora

Evet 9 ay olacak bu ayda olmazsa 1 yil dolmadi belki acele ediyorum ama benim tek istedigim icimiz rahat bekleyelim en azindan ne kaybederiz ki kontrollere gitsek hani tabi ki daha erken yillarca deneyen arkadaslar var ama gonlum bi kontrole gitmek istiyorum bir his mi desem ne desem ama icinde bir kusku var nedese

Ay guldurdunuz valla ya oyle zaten bende geriliyorum bayan doktor olmasina ragmen ayni seylere sahip olmamiza ragmen bende cekiniyorum ama sorun etmiyorum

Evde olmaz, bir odaya aliyorlar TV kumandasini da veriyorlar. Isi bitince hemen inceleniyor

Ay guldurdunuz valla ya oyle zaten bende geriliyorum bayan doktor olmasina ragmen ayni seylere sahip olmamiza ragmen bende cekiniyorum ama sorun etmiyorum
İyi anlayışla karşılıyorsun. Kadın olsun erkek olsun, nazlı insanlara tahammül edemiyorum ben ya

Altı üstü bi test vercek oda canını acıtmıcak daha zevkli bile olur onun için neyin aptalca bi gururu bu. Geri kalan her şey kadının üstünde zaten günlerce göbegimizee sapladıgımız iğneler, bi sürü hormon ilaçları, rahim filmleri ve daha bir sürü şey. Onların hiç bi tarafını gören yok, benim görmeyen kalmadı mesela. Benim ilk önce eşim gitmişti kontrole

Erkekler sperm testi veriyor bu da birçokları için zor bir şey değildir diye düşünüyorum halbuki biz kaç sefer muayene için oraya yatıyoruz, tedavide yumurta toplamada ve Rahim filminde anestezi alıyoruz. Üzerine birçok kez tedavi için muayene oluyor ve iğne vuruluyoruz. Acmadigimiz yerimiz kalmıyor. Çekmediğimiz acı çile kalmıyor. Her şeye bu yolda razı geliyoruz. Eşinizin yaptığı çok bencilce. İstanbulda bir tüp bebek merkezine gitsin de onlarca eşin yan yana oturup sıra beklediğini görsün. Bu tek kişilik bir mesele değil. Ayrıca artık tedaviyle çocuk sahibi olmak ne yazık ki çok yaygın. Ben hep 35 üstünün gittiğini düşünürdüm. Orada gördüm ki 20li yaşlarında çok insan var. Yeter ki tedavisi mümkün olan hastalık olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…