Sizi ne kadar önemsiyor?

aşkım beni çok öenmsiyormuş:asigim: biliyorum zaten:icecream: ben onun aşkıyla büyüm onun yanı başında hep kollarında:1hug:

Sevgiliniz sizi çok önemsiyor
her kararında size danışıyor. Birlikte aldığınız kararların doğruluğundan çok emin olduğu kesin. Bu da ilişkinizin ne kadar kuvvetli olduğunun bir göstergesi. Onun bu düşünceli davranışına karşılık siz sakın ondan habersiz kararlar almayın, aksi halde çok haklı olabilir.Şimdi sevgilinizi arayıp ona teşekkür edin,çünkü o bunu hak ediyor.
:asigim:

Sevgiliniz belli ki iyi niyetli...
ancak bazen şartlar var olan durumu çok ciddiye almasını ve size danışmasını geciktiriyor ya da engelliyor olabilir. Aldığı karaları size söylemekte gecikmesinin sebebi sizi önemsememesi değil. Aynı şey sizin de başınıza gelebilir ve bir anda kendinizi emrivaki yapan durumunda bulabilirsiniz. Siz tüm kararları beraber vermek için daha çok çaba sarf edince o da size uyum sağlayacaktır.:Çok üzgünüm çoook

her kararında size danışıyor. Birlikte aldığınız kararların doğruluğundan çok emin olduğu kesin. Bu da ilişkinizin ne kadar kuvvetli olduğunun bir göstergesi. Onun bu düşünceli davranışına karşılık siz sakın ondan habersiz kararlar almayın, aksi halde çok haklı olabilir.Şimdi sevgilinizi arayıp ona teşekkür edin,çünkü o bunu hak ediyor.
:asigim:

tam benim bebeişimi anlattı ve bizi.. şimdi arayıp teşekkür edicem hemen..:sm_cool::hooray:a.s.:asigim:

ayy canım kocem benim
zaten hasta kıyamam ben ona :teselli:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…