Sizi en çok ağlatan filmler..

1. Babam ve Oğlum

2. Aşk Tesadüfleri Sever

:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

bende bu filmlerde çok ağlamıştım en son cenettin çocukları adlı film çok dokunaklıydı. herkese tavsiye ederim.

Eklentiler

• $Dancer%20in%20the%20Dark%202000%20stor[1].jpg
    $Dancer%20in%20the%20Dark%202000%20stor[1].jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 73
  • $Gozlerimi-de-Al-DVD__32026497_0[1].jpg
    $Gozlerimi-de-Al-DVD__32026497_0[1].jpg
    110,6 KB · Görüntüleme: 74
  • $cennetin-c3a7ocuklarc4b1[1].jpg
    $cennetin-c3a7ocuklarc4b1[1].jpg
    61,8 KB · Görüntüleme: 90
  • $Kız%20Kardeşim%2017%20Nisan%202009.widec[1].jpg
    $Kız%20Kardeşim%2017%20Nisan%202009.widec[1].jpg
    25,1 KB · Görüntüleme: 64
  • $1231384932schindler[1].jpg
    $1231384932schindler[1].jpg
    37,1 KB · Görüntüleme: 58
  • $hayat-guzeldir[1].jpg
    $hayat-guzeldir[1].jpg
    32,7 KB · Görüntüleme: 88
Beni etkileyen ve ağlatan ve izlemeye deger buldugum iki film

1: hatırlanacak bir anı
2: kız kardeşim

İçinde hiçbir mantık barındırmamasına rağmen

Melekler Şehri
'nde zırıl zırıl ağlamıştım
aşk çok güzel işlenmişti...aşkta imkansızlık diye bişey yoktu işte....
istemen yeterliydi...

Son düzenleme:
$sorayayi-taslamak-the-stoning-of-soraya-m-2010-fragman-trailer-poster-afis.jpg

ço acı..o kadar acı ki süreyyaya üzülüosunuz ona atılan her taş sizede atılıyo sanki.ama tek üzüntü bu olmuyo film bitince.islamı biliyorum sanan sözde erkeklerce alınan bi kararla islamda korunması farz olan kadınların çok acı bi şekilde ölümüne şahit oluoyosunuz...hukuk ne kadar değerli bişey onu anlıyosnuz.bu filmi mutlaka ama mutlaka izleyin derim

Yeşil Yol ve Sarhoş Atlar Zamanı.
Özellikle Sarhoş Atlar Zamanı'nda filmdeki hikayenin gerçek bir olay olduğunu bildiğinizden gözleriniz daha çabuk doluyor. .

babam ve oğlum
ıssız adam
sözün bittiği yer
başka dilde aşk daha bi sürü vardır.fazla sulu gözüm galiba:KK53:

Das Wilde Leben' de geniş omuzlu, devamlı deri giyen, uzun bıyıklı uzun kıvırcık saçlı ağbinin, motosiklet üzerinde gidişi beni çok ağlatmıştı

requiem for a dream, leon, nefes, babam ve oğlum...
eternal sunshine of the spotless mind bu filminde sonunda ağlamıştım.

selvi boylum al yazmalım
o.... çocukları

ben genelde hint filmleri izlerim. hint filimlerinin genelinde aynı filme hem çok gülerim hem çok ağlarım.eski yeşil çam filmlerini anımsatıyorlar bana.özellikle kal ho naa hoo,fanaa,my name is khan,kuch kuch hota hai,veer zaara vs...

beni en çok ağlatan film 1.babam ve oğlum hıökıra hıçkıra ağlamıştım her izlediğimde de ağlarım ve yabancı bir film var adı hatırlanacak bir anı süper bi film insan ister istemez ağlıyor :KK14: :KK34:

A Walk To Remember derim başka da bişey demem. harika bir filmdi. İnsanın içinden bişeyleri alıp götürüyor. işte filmden ağlatan bir replik:

-Onu çok özleyeceğim ama bizim aşkımız rüzgara benziyor. onu göremiyorum ama hissedebiliyorum.

Bu an gözyaşlarımın boşaldığı andır işte.

Ve de Jane Austin'in hayatının anlatıldığı film. Becaming Jane. "Aşkın Kitabı" harika bir filmdi. Özellikle sonu içimi parçalamıştı. Aşk ve Gurur kitabının sonu güzel bitiyor ama kendi hayatında sevdiğine asla kavuşamıyor ve hiç evlenmiyor. Zaten kitap kendi aşk öyküsünden doğmuş. Kitap mutlu ama kendi hikayesi hüzünlü bitiyor :KK5:

beni en çok ağlatan filmlerden biri : Jeux D'enfants (cesaretin var mı aşka ?) var mıdır acaba dünyada öyle bi aşkkk :KK5:
:84:

biraz duygusuzum galba pek ağlamam film izlerken sınıftan kızlarla gitmiştik aşk tesadüfleri severe film bitince herkesin gözler kıpkırmızı bende bi kaç damla gözyaşı sadece ama ikinciye izlediğimde ağladım kesinlikle izlenmesi gereken bi film çok etkilenmiştim..

A Walk To Remember derim başka da bişey demem. harika bir filmdi. İnsanın içinden bişeyleri alıp götürüyor. işte filmden ağlatan bir replik:

-Onu çok özleyeceğim ama bizim aşkımız rüzgara benziyor. onu göremiyorum ama hissedebiliyorum.

Bu an gözyaşlarımın boşaldığı andır işte.

Ve de Jane Austin'in hayatının anlatıldığı film. Becaming Jane. "Aşkın Kitabı" harika bir filmdi. Özellikle sonu içimi parçalamıştı. Aşk ve Gurur kitabının sonu güzel bitiyor ama kendi hayatında sevdiğine asla kavuşamıyor ve hiç evlenmiyor. Zaten kitap kendi aşk öyküsünden doğmuş. Kitap mutlu ama kendi hikayesi hüzünlü bitiyor :KK5:
bende A Walk To Remember derim başka da bişey demem. ne de çook ağlamıştım :KK43::KK43::KK43: hatta filmden sonra bir shane west delisi olarak dolaştım:KK76:

X