Sizi en çok ağlatan filmler..

aftershock filmini izleyince hıçkıra hıçkıra ağladım..ahhhh ağlatan deyince aklıma hemen o filmin o içlendiren sahnesi geldi aklıma :// daha ilk 20 dakikada ağladım..sonrası normal ama :)

Yeşil Yol.
İlk ve tek ağladığım film.
10 yaşındaki çocuğa izletilir miydi o film kimse bana git kızım yat uyu demedi mi yahu!
Psikolojimi bozdunuz.

izlediniz mi bilmiyorum ama drew barrymore un hayatımdaki erkekler diye bi filmi var. aslında film eğlenceli bi film ama babasıyla küçük oğlanın ayrıldığı sahne beni çok ağlatmıştı

Yeşil Yol.
İlk ve tek ağladığım film.
10 yaşındaki çocuğa izletilir miydi o film kimse bana git kızım yat uyu demedi mi yahu!
Psikolojimi bozdunuz.

ewt yaa yeşil yol çok etkileyici bi film izlediğime pişman olmuştum ben

açık ara ile life is beautiful... 3 kere sinemada izlemiştim, zırıl zırıl her seferinde ağlamıştım ki öyle sulugöz bir tip kesinlikle değilim.. hala da tvde denk geldiğinde mutlaka seyrederim..

i am sam. başından sonuna kadar zırıl zırıl ağlamıştım. duygusal bi dönemim olabilir ama ağladığım nadir filmlerden biriydi.

Aşk tesadüfleri sever ve incir reçeli son zamanlarda ağladığım yegane filmler

Yeşil yolll........unutamadığım ve ağladığım tek film

babam ve oğlum...

normalde kolay kolay ağlamam...ama büyük ihtimalle babam o sıralarda çok ağır bir rahatsızlık içindeydi.kurtulamadı...babamı çok özledim...allahım ruhunu şad etsin...

bende babam ve oğlumda çok ağlamıştımmm o zamanlar eşimle daha nişanlıydım ismi sadık hem o hemde ben babamı 5 yaşımdayken kaybedince kendimi çok kötü hissetmiştimmm çok ama çok ağlamıştım salya sümük ağlıyordum resmen bide 120 adlı filmde çok ağlamıştımm...

AFTERSHOCK

kesinlikle tavsiye bir filmdir,kesinlikle izlenmelidir.Hle de bizim gibi depremi yasayanlar için çok güzel anlatılmışş

kızlar bütün filmleri not aldım bugünden sonra operasyon var hepsini yavaş yavaş indirip izlemeye başlıyacam. :) izlediklerimi çıkardım 2 sayfa doldu.

kızlarr ben hep korku filmi izlerdim korku filmleri bitti artık bu aralar kore filmlerine sardım.. aglamadıgım bir film yok...

my sassy girll .... oyunculuk süper aynı zamnda komikdi

daısy.... gerçekten sonunda kahroldum bukadar fikir yurutemedığım bir filmdi

a moment a remember... burdakı aşkda hıcbıyerde yoktur heraldeee tadı damağımda kaln bır filmdii..

hüzünden öte... film geçekten hüzünden öte bişee dramın doruklarına cıkarıyorr filmdeki bazı replikler süperr .. bitane örnek vereyım

... bir daha dogacak olsan ne olarak doğmak ısterdin
.... bır daha doğsam yuzuk.gozluk.yatak...
.... nasıl yanı böyle doğarakmı mutlu olacaksın
..... ozamn hep yanında ve daıma mutlu olurdummm (

bunun dısında turk filmlerinden ask tesadufleri sever ....incir reçelide güzeldi.. ama umut fımınde bogazımdan yukarı kırık cam parcaları cıktı resmenn kendıme gelemedım

birde genıs bır fılm arsıvıne sahıp olan bır arkadasım söyledı yunan yapımı bır fılm gelinler diyee yunandan amerıkaya satılan kadınların hayatını anltıyormuss acayıp ınsanı sarsan bır fılmmıs bu aksam ızleyecegım...

Allahım dün gece his last gift i izledim hıckırdım resmenn.. eger umut fılmini begendıysenızz bunudaa cok begenceksınızz. küçük kızın baba diye ağlayıslarıı mukemmledi oyunculuk ve herşeyy çok güzelldii çıkmıo aklımdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…