Sizi en çok ağlatan filmler..

bende
cok
aglamıstım
canım

sanki ağlatmak için özenle yapılmış bir film:KK59: bide ben cedric te ağlamıştım ama o çizgi film tabi :) bir bölümünde cedric in dedesi ananesinin ölümüyle ilgili ders verici bir konuşma yapıyordu bir baktım ağlıyorum hassas bir dönemdeydim sanırım :KK9:

sanki ağlatmak için özenle yapılmış bir film:KK59: bide ben cedric te ağlamıştım ama o çizgi film tabi :) bir bölümünde cedric in dedesi ananesinin ölümüyle ilgili ders verici bir konuşma yapıyordu bir baktım ağlıyorum hassas bir dönemdeydim sanırım :KK9:

:KK9: ay çok güldüm canım ilahi :KK60:
bende geçen kavak yellerinin bi bölümünde dönme dolap sahnesinde ağladım,aklıma geldi benimkiyle dönmedolaba binişimiz :KK9:

:KK9: ay çok güldüm canım ilahi :KK60:
bende geçen kavak yellerinin bi bölümünde dönme dolap sahnesinde ağladım,aklıma geldi benimkiyle dönmedolaba binişimiz :KK9:

:KK9: senin ki yine anlaşılabilir çizgi film de ağlamak ne demek yaa :)) ben belgesellerde bile ağlıyorum bazen... bide geçenlerde fireproof diye bir film izledim fazla etkileyici sayılmaz ama beni ağlatmaya yetti ders verici bir hikayesi vardı üstelik...

ı am sam
the notebook
parlak yıldız

aklıma gelmiyo daha fazlası suan ama notebook ve parlak yıldz ask filmleri ağlamaklı izlemiştim. ı am sam de yazıldıgı gibi 5 yaşında ki bir beyine sahip bir babanın kızı için verdiği mücadeleyi anlatıyor çok duygu dolu bi filmdi..

:KK43:

A moment to remember... Bir kutu selpak almam lazımdı yanıma izlemeye başlamadan önce. :KK43::KK43:
Çoookkk ağlattı beni çook. :KK43::KK43::KK43:

aynen dün izledim hatırlanacak bir anıyı..
izlediğim en güzel aşk filmlerinden biriydi hiç ağlayasım yokken ağlattı beni hain filmm..
:KK14:

kesinlikle Kefaret.İzlemeyen varsa tavsiye ediyorumm.:KK5:

Son düzenleme:
candy çok müthiş bi film tavsiye ederimm..

titanic
piyanist
babam ve oğlum
güneşi gördüm
nefes
en çok bunlarda ağladım ben. en çok da titanic 'le babam ve oğlum..
ıssız adamın son sahneleri çok dokunaklıydı.
umudunu yitirme diye bir film izledik geçenlerde. onda da ağlamak üzereydim sıktım kendimi ağlamadım gurur yaptım ::KK55:

American History X, Schindler's List ve Apocalypto de baya duygulanmiştim, hüzünlenmiştim bu filmlerde

az once A Moment To Remember i izledim ne agladim ama
cok guzel bi filmdi:KK59:

sonra babam ve oglumdada cok agladim...

120 de agladim ve Filistinli Zehranin gozleri vardi hic aglamadgm kadar
o filme agladim ben

A Moment To Remember

babam ve oğlum

more than blue

ıssız adam

adını sen koy

aklıma bunlar geldi şimdilik

Seven Pounds.. Will Smith öyle ağlattı ki..

Son düzenleme:
beyaz melek ve abimm de çok ağladım başkada hiç bir film ağlatmadı beni:KK20:

whitefangcover2.jpg

hür adam filminde çok ağladım. başka hiçbir filmde bu kadar gözyaşı döktüğümü hatırlamam :KK75:

X