Sizi çok seven fakat sizin sevmediğiniz birine söylemek istedikleriniz var mı??

akli_karisik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2008
851
4
Mesela beni çok seven fakat benim sevmediğim birisi var..ona bu yazdıklarımı diyemem asla ama düşüncelerim bunlar;

Seni sevMiyorum.sana ne aşkım demesi canım bile diyemedim.diyemiyorum.çünkü benim sevdiğim başka birisi var.seni asla sevemem.mümkün değil.ben başkasına aşığım.sana canım demek içimden gelmiyor.ondan başkasına canım diyememki!lütfen anla beni,sevMiyorum seni!..... empati kuruyorumda bunları duymak ne acı birşey...

sizde buraya yazın sevmediğiniz birine neler demek isterdiniz???

yaratılanı sewerim yaradandan ötürü....ancak bu kadar üstüme düşmeyin nolur arayıp görüşmek isteyip bunaltmayın benim derdim bana yetiyo lütfen nefes almama izin werin...boğuluyorum...

sheshe
benı de sevıp benım de sevmedıklerım var ama onlarla ugrasmak senın zararına olur gunahlarını alırsın cunku, bence tatlılıkla uygun olmadıgınızı olmıycagınızı ask ıstedıgını onda bulamadıgını falan soyle gecıstır, ben oyle yapıp uzak tutttum uzaklastılar gunah cunku

baslığa cevap vereyım.
ay senı sevmıyorum anlamıyor musun yaa bi git başımdan dert misin keder misin bastın tepeme anlamıyorum seni yaaa uzak dur ne illetsin sen böyle ııyyy midem bulanıyo senden beeee

kaydirigubbakcemile3 söylemek ısteyıp soyleyemedıgım :)) söylemem ama cok ayıp ve yanlıs cunku :)

bende yüzüne yüzüne demiyorumki zaten seni sevmiyorum diye
bilmiyorum seni sevip sevmediğimi diyorum.üzmeden diyorum.iyi davranıyorum.ama gerçek hislerimi yazdım buraya :)

Hayatta herkes birgün böyle düşünür.onları seven ama onların sevmedikleri insanlar vardır.bu insanların halini anlamak mümkün değildir.kimse kimseye seni sevmiyorum diyemez.tabii diyenler oluyo bunu diyenler öyle kötü insanlardırki...bende birine demek istiyorum seni sevmiyorum diye.

SENı SEVMıYORUM!!!bu saatten sonra dönsende dönmesende herşey bitti!buraya kadar!

..................................................................................................................................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…