sizden çok ailesine değer veren bi eş!!!

canım benim üzülme ne olur.seni birtek ben anlayabilirim.herkez kafasına göre konuşuyo.benim eşimde aynı.ben 9 aylık hamileyken bile dayak yedim.hemde eşimin yiğenine bakmadım die.benden boşanmak istedi.evden kovdu.bacak kadar sıpa yüzünden.ve şimdi 1 aylık bebeğim var hala dayak yiyorum.eşimin ailesinin yanında kalıyorum şimdilik.ve hala yaranamıyorum.sürekli hakaret.ve saygısızlık.eşim geç geliyo ve sürekli yalan söylüyo.aileme laf edersen seni boşarım dio bana.ben ne yapayım öleyimmi.kaldım ortada.bıktım artık.ölümü bile düşünüyorum bazen.her gece ağlıyorum.üzüntüden eridim bittim.inan çok zor bi durum.ailesi isteyince akan sular duruyo yani,ben bi hiçim hemde koca bi hiiiiiiiiiiiiç....:a015:

canım benim ya... bende ölümü çok düşündüm... beni yeseler doymazlar. ben öldüğümde bunlar 2 gün ağlar 3.gün anası oğluna yeni bi karı bulur evlendirir... olan benim annemle babama olur. kahrolurlar bana bişeyn olsa... eşimle sorunum olduğunda aileme bişey demiyorum, üzülmesinler diye... annem 65 yaşında.. kafasına bişey taktımı günlerce uyuyamıyor. bide benim dertlerimle üzülüp sıkılmasınlar istiyorum. kendi içimde yaşıyorum herşeyi... insanı aptal yerine koyuyorlar. ben bu dünyaya üzülmek için gelmedim. kimsenin afrasını tafrasını çekmek içinde evlenmedim... bazen tartıştığımızda diyorumki eşim bana bu evlilik böyle gitmiyor boşanalım dese keşke diyorum... ozaman cidden kabul ederim.. üzülmezmiyim boşandığımda tabiki üzülürüm ama hayata üzülmek için gelmedim ben... eşimi herşeye rağmen çok seviyorum... ne kadar kalbimi kırsada ben ona kıyamıyorum... tartışırken bile kırıcı bi kelime çıkıcak ağzımdan diye laflarımı tartarak düşünerek söylüyorum. bazen sessiz bile kalıyorum. ama o ben böyle davranınca aciz olduğumu düşünüyor. hatalı olduğum için sustuğumu düşünüyor. ben onada dedim ben susuyorum ama sakin beni hatalı olduğum için susuyor sanma dedim. saygı biterse sevgide biter. ozaman evliliğimiz yürümez dedim. ben bi laf söylicem sen bana 2 laf söyliceksin ozaman aramızdaki saygı biter diye düşündüğüm için susuyorum dedim... allah yardımcımız olsun... evliliği yürütmek gerçekten çok zormuş. kadının idare etmesi gerekiyor. ben bunu bilirim bunu söylerim.

hicbisey anlamiyorum..
sunu yaptilar bunu yaptilar diyorsun, akil vermeye calisanlara kimse beni anlayamaz anlamiyorsunuz diye yaziyorsun.. yardim etmeye calisiyoruz bizde kendi capimizda..

bunlari kocana anlatsan, onu kirsan biraz hic fena olmicak
yemin ederim okudukca icime fenalik girdi. hem kendime aciyorum diyosun, hem ona nekadar iyi davrandigini anlatiyorsun.. bi karar ver.
Ona kiyamamayida birak, kocan aciz oldugunu dusunmekte hakli, bende olsam øyle dusunurdum, savun ozaman kendini biraz..

annesine para kredikarti vermesine gelince.. zamani gelince anlarlar,para skintisi cekmeye baslayinca dank eder kafalarina elbet, hemen herkeste bøyle oluyor emin ol..

ama kendine deger ver biraz, bize anlatarak degil, kocana ispat ederek.

elbet buraya konu acip dertleseceksin ama sana okadar sey yaziliyor, sen halaseni nekadar kirdiklarini anlamadiklarini,hatta bizim bile kimsenin seni anlamadigini yaziyorsun surekli..

kimse anlayamaz seni bu sekilde durduk yere, ilk basta kendin kendine yardim et.

Insallah hersey yoluna girer

yaşamadan neyi anlayabilrsinki.. tabiki bana yardımcı olmaya çalışan yorum yapanlara teşekkür ederim. ama yok abartıyorsun yok bilmem ne diye yazıyorlar. bana göre sorun olan başkasına basit bişey gibi gelebilir. insan başına gelmeyince anlayamıyor... ona ii davranıyorum çünkü seviyorum eşimi... ama sevdiğim için ona karşı gelmiyeceğim anlamına gelmiyor. gün olucak devran dönücek ozaman bende onun bana davrandığı gibi davranıcam ona... sadece biraz zamana ihtiyacım var...

merhaba hs hs canım.yazdıklarını okudum.bende eşini seve ve saygı duyan biriyim o da beni seviyor ve saygı duyuyor.anacak annesine gelince tabii ki anlatıcak şeylerim var.daha 2 yıl önce kına gecesinde getridği kına sepetini götürdü annem ise ona ne bohçalar ne hediyeler yaptı o bana 5 milyonluk sepeti layık görmedi.sonrası hep cak cak konuştu sadece tabii ki bende boş durmadım pekte yüz vermeyip muhattap olmadım.ancak bu kadın ne benim gibi eş ne de ailem gibi bir dünür bulması imkansızıdı.eşim asker işi gereği doğuda bende eşyları toparlayıp annemlerin yanına gittim hamileyimde ancak o kadar zaman geçmiş yani 2 ay ayrı kalmışım eşimden kadın ve kardeşleri onu memelekete çağırdılar o da bir günlüğüne gitti ancak bunu bana söylemedi eşime çok kırıldım tabii bunca ay hamile eşini eşinin ailensine bırakmış ailemi bir kere arayıpta demediki anne baba nasıl eim demedi sonra bu kayınvalidem olacak kişide karın hamile git bak demedi bir günlüğnede olsa çağırdı tabii ben gelince eşime surat ettim sonra düşündüm ben niye bağırıp çağırıyorum barıp çağırsam sonuç değişiyor mu bağırmdan kahkaha atarak sorunlarımı söylemeye çalıştım o zaman daha çok düşündü ve üzüldü.tabii ki bu kadar önemli günlerim de düğünüm ailesi yüzden ağlayarak gittim kaç kere vazgeçiyordum düğün günümde bu olaydan dolayı sonra hamileleğimde en ağır durumda olmamam rağmen annem babam dışında kimse bu kadaın hamile üzülmesin demedi en önemli günlerim bir kere yaşanıcak günlerim böyle geçti.bir arkadaş sana sende ailesinin yanına git ziyarete demiş katılıyorum sende git bence.sonra sakın bağırma ancak kahkaha ile gülerek sana söyelecek söz bulamıyoum dersin o anlar ne olduğunu üzme kendini.ben 1 ay sonra doğum yapıcam hamile kadının duası kabul olur derler canım.inşallah Allah bizleri kötülerden uzak tutsun geçim dirlik versin.

birikim sanırım seninki.
haklısında...
ama ne yapıcan erkek milleti. kendi ailesi her zaman öndedir. üzme canını bişey yokmuş gibi davran. utanmayı bilse bu erkek milleti belki utanır.

Ahhh be canım benim derdimin yanına der mi... boşver hiç başkası için ağzının tanı bozmaa.. olur öyle şeyler sonuçtaa akrabalarının yanında. boşver üzme sakın kendinii

hs hs canımm... seni çok iyi anlıyorum. haklısın daa.. ama ben şunu da söylemeden edemeyeceğim. kimse sen almassan bu senin hakkın diye hak tanımaz. hayatta önce sen kendine değer vereceksin verdirteceksin. eşine saygısızlık etmemen ve bağırışmamış olman güsel ama bunu düzgün bi uslupla da anlatabilirsin. bi de şu var.. çok daralmış olabilirsin ama hakikaten çok daha sıkıntılı durumlarda olanlar var. bu sebepten boşanmak gibi laflar etme istersen.. sevdiğin adam için... zaman her şeyin ilacı. doğru olanı yap ve bekle derim ben.. allah yardımcın olsun..

aileyi birakin, futbola daha cok önem veren erkekler taniyorum ben

tabiki beterin beteri vardır. benden daha kötü durumda olanlar vardır. ama bi an geliyor insanın canına tak ediyor. eşimle tartışıyorum gidiyorum odaya ağlıyorum. sabah işe giidyorum ruh gibi oluyorum... ağla ağla nereye kadar. o an canıma kıymayı bile düşünüyorum. benim yaptıklarımın karşılığı bu olmamalı. ama şuda bi gerçekki; KiMSe HaK eTTiĞiNi YaŞaMıYoR...

bence insan herseyden once kendine değer vermeli. büyük konusmıyım ama seviyorum diye böyle yaşamaya katlanamam gibi geliyor. tabi bunu evlenince daha iyi anlarım ama şimdiki dusuncelerim boyle. sonucta dunyaya bir kere geldim. onun dayagını yemek için gelmedim. haklıysam sonuna kadar savunurum ne gerekirsede yaparım. diye düşnüyorm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…