Sizden Allah rizasi icin yardim istiyorum zekarattayim..

Sadece biraz sabretseydim evliligimde her sey duzelir miydi diye dusunuyorum
Ya canim bir sey duzelmiycekti emin ol
Olan duzelir umuduyla gecirdigin yillara olucakti,kendine bos yere eziyet cektirmis olucaktin
Bak ben 20 yil evli kaldim Kocam olucak adam icerdi ,alkolu vardi ,ama iyi yonleride vardi idare ettim yinede
Duzelir umidiyle bekledim ,kendimden odun verdim hep
Ama ne oldu duzeldimi,hayir
Duzelmedigi gibi birde 20yilin sonunda aldatildim ,dayak ve arkamdan onca oyunlar cevirdi yeni bir kadin bulunca
Gozu ne beni ne cocuklarini gordu bambaska biri oldu iyice sapitti
Ben kendime kiziyorum ,boyle bir adama bunca fedakarlik ,taviz hepsi bosunaydi
Hic bir zaman evliyim ,kocamdir diye hic bir erkege guvenmeyin yani
Sende ne yaparsan yap o adamla ayrilicaktin
Bence sukret cocugun yok ,sukret gencsin ,ve yine sukret ki calisiyorsun
Halada sizlaniyorsun
Ya ben meslegim yoktu ,4 tanede cocugum vardi birde yabanci bir ulkedeyim kimsem yok burda
Nasil bir yikim oldu benim icin biraz empati yap lutfen ve haline sukret

Bilmiyorum canim Keske su psikolojiden cikabilsem

Bunca seye ragmen ve bunca seneye ragmen siin tercihlerinize saygi duymayan ve sizi bunca senedir bir kere bile gormeye gelmeyen biri icin dusundugunuz seye bakin. Lutfen kendinize gelin. Bence eski esinizin suan bambaska bir hayati olabilir size numarasini bile vermek istemiyormus.

diyordum ve dayak yiyordum.

Biz yakin illerdeydik anan bu eve gelmeyecek ben de ananin evine gitmem zaten sen otobuse biner gidersin geri gelirsin diylrdu.anan gelmeyecek bu eve diyordu.beni ailemi koyde oturmamizi cok assaladilar.

iste sen busun cok huysuzsun sana nasil katlandim diyor.gercekten de huysuz yonlerim var huzursuz ediyorum.huzursuzluk cikardim geçmişte cikariyorum da.

o gercekten fiziken de ruhen de iyiydi.

Sizi doven, calismaniza izin vermeyen, annenizi eve sokmayan insan iyi
Calismak icin direnen, yuvayi ayakta tutmak icin ugrasan siz kotu
Kayinvalide de yilan
Bu yazidan bu cikar.

Sok icindeyim...

Kesinlikle geri baslamayin dayak nedir uaa !!!!! Niye bu kadar ezdiriyosunuz kendinizi biz de derdimiz var diye oyuruyouz o ne yazdiginiz yaa hangi cagdayiz !!! Koylu olsaniz da dik durun ezdirmeyin kimseye kendiniz i bir de mesleginiz var yaa !!! Geri dönemin sakin bu kadar insan yaniliyor olamaz !!!

arkadaşlar son duruma göre yorum yapabilir misiiniz ne olur kızmadan sizi de çok bunalttım biliyorum ama ne olur yardım edin

arkadaşlar son duruma göre yorum yapabilir misiiniz ne olur kızmadan sizi de çok bunalttım biliyorum ama ne olur yardım edin

Sana bu defa kizmadan yorum yapicam sudamlasi.
Bu adama 8 sene sonra askin depresip sevdigini dusunuyorsan sartlarini ortaya koyar yeniden denersin.Adam gibi resmi nikah olacak,meslegine devam edeceksin.He yiyorsa bunlari kabul etmek evlenin tekrar ne guzel mutlu olursunuz.
Ama adamin sana kabul ettirmek istedigi bu degil .Neden hemen evet dedin hakime,evin heryerinde sen vardin laf salatasiyla seni imam nikahimiz olsun ama free takilalima inandirmaya calisiyor.Buna inanacak kadar aptalsan da (evet bunun karsiligi bu) istedigini yap.Hayat senin hayatin.

yok canım istemiyorum o da istemiyor inna görüşmek bile istemiyor benimle yüzyüze.günaha giremezmiş.yok yani kesinlikle olmaz.sadece son durumum için yorum istiyorum canım.ne olur kızma

profil resmin harika bu arada

Su damlası kızma diyosun ama kizicam. Banlanmayacak olsam hakaret bile edicem artık bu ne ya?

Yazdıklarının bi gram mantığı yok. Son durum dediğin şey son durum bile değil. Sana elli sayfa yorum yazdik hala beklesem düzelir miydi diyorsun? Bu beşinci soyleyisim filan oldu artık ama yine soyleyeyim. Hayır duzelmezdiiiiiiiiii. Adamın yaptıklarında akıl mantık iyilik namına bisey yok. Seni zaten bırakmak için evlenmiş senle resmen.

çok teşekkür ederim canım yazdığın için.ALLAH rızası kızma inan ki dertleşiyorum burda ne olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…