Sizden akıl istiyorum. Yardımcı olur musunuz lütfennnnnnnnn

gitmebari

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2024
11
-16
25
Sevgilimle 6 aylık birlikteliğimiz vardı. Ayrı şehirlerde yaşıyoruz fakat her hafta görüşürdük. Ya o gelirdi ya ben giderdim. Hiç ayrı kalmadık yani. Şu an ayrıldık. Yüz yüze gelme fırsatımız olmadı. Telefonda bitirmiş gibi olduk. Barışmak için onun yaşadığı şehire gitmek istiyorum. Yani içimde kalmasın istiyorum. Bu şekilde bitmesi yani yüz yüze oturup konuşamamak beni çok üzüyor. Sizce gitmeli miyim?

Sevgilimle 6 aylık birlikteliğimiz vardı. Ayrı şehirlerde yaşıyoruz fakat her hafta görüşürdük. Ya o gelirdi ya ben giderdim. Hiç ayrı kalmadık yani. Şu an ayrıldık. Yüz yüze gelme fırsatımız olmadı. Telefonda bitirmiş gibi olduk. Barışmak için onun yaşadığı şehire gitmek istiyorum. Yani içimde kalmasın istiyorum. Bu şekilde bitmesi yani yüz yüze oturup konuşamamak beni çok üzüyor. Sizce gitmeli miyim?
Tabi ki hayır.Sizi bu kadar muallakta bırakmış adam gibi ayrılmayı bile beceremeyen birinin kapısına gitmek size ne katacak???

Bence biraz bekleyin olaylar sıcakken hemen giderseniz hoş karşılamayabilir biraz sizi özlesin merak etsin.
Sonra düşünebilirsiniz

Çocuk oyuncağı ile alakası yok. Siz hiç sinirlenip ne yaptığınızı bilmediğiniz bir an olmadı mı? Ben ne yaptığımı bilmiyordum sonradan pişman oldum. İnsanız sonuçta
Bilemiyorum hic toksik biri olmadim.

Gidin bari adamin ayagina affetmese de en azindan iciniz rahatlar. Dilerim düzelir 🫠

Bence biraz bekleyin olaylar sıcakken hemen giderseniz hoş karşılamayabilir biraz sizi özlesin merak etsin.
Sonra düşünebilirsiniz
2 hafta oldu aslında ayrılalı. Geçen hafta bu gün tekrardan konuştuk ama çok isteksiz konuştu gibi hemimle öyle hissettim. Konuşunca barışma olmadı ama. Yine ayrıydık

Bi sebebi var ki ayrilmissiniz, tabi ki geri adim atmayin..

X