sizde hamile ola bilirsiniz

Allah Allah ya bırda bır arkadasım var 1 hafta var dogumuna o anlattı az once yemekte adetınden 1 gun onde kahverengı leke gelmıs o gun kesılmıs ertesı gun normal adet gununde 3 gun adet olmus bıdahakı ay adetı 2 gun gectıgınde test yapmıs 1.5 aylık hamıle yanı ustune gormus yanı olanlar var o yuzden dıyorum ama yıne cok umıtlenmemek lazım

ayticim inan bilemiyorum benim birde adetimden önceki 10 gün boyunca şiddetli kasık kramplarım oldu ve göğüslerim şişti,üzerinde kabarcıklar çıktı,ama şuan bu şikayetlerimin hiçbiri kalmadı,hamile olsam devam etmesi gerekirdi diye düşünüyorum

ne demek sekercım ılgılenmek bende heyecanlanıyorum ıste bole hamıs olma ıhtımalı olunca

ARKADAŞLAR BENDE UMUTLANMIŞTIM. GÖğüslerim şişmişti ve kasıklarım çok ağrıyordu. adetime 15 gün kala sonra 1 hafta kala adet oldum o kadar umutlanmıştım ki acaba hamilemiyim diye. meğer adet sancısıymış onlar yarın inşallah dr. gideceğim ve yumurtlama gonahene illacına başlıyacağım. Allahım inşallah hemen cevap verir.

aslıcım hiç sıkma canını inşallah en kısa zamanda hamiş haberlerini alırız burdan canım

bence çok fazla düşünmemek lazım psikolojimiz yönlendiriyo her şeyi.geçen ay bende çok taktım kafaya niye adet olmadım diye lekelenme oldu aha dedim hamileyim 3 gün geçti olmadı test aldım negatif çıktı 1 saat sonrada adet oldum.bu ayda gecikti ama takmıyorum kafaya hayırllısı neyse o olsun.bide hamilelik belirtileri kişiye göre değişiyo.ayşede olan fatmada olmuyo yanii. :çok üzgünüm:

haklısın şükü. hayırlısı artık inşalah en kısa zamanda sonuç alırız tedaviden.

sevgul noldu adet oldunmu? ben buyuk bir umutla 3.gune adet olmadan gircem diye seviniyodum ama gece karin agrisiyla uyandim ve :KK43: ooooof offfffffffff

ya kızlar ben tam 13 gündür regl olmuyorum!Yani 13 gün gecikti.Evde yaptıgım test negatif cıktı, 10. günde kan'a baktırdım o da negatif:KK43: Doktorum 15. güne kadra bekleyelim sonra ilaçla adet olmanı sağlarız dedi ama muayene etmedi yani ultrasonla falan.Ptesi tekrar gidicem, acaba başka bi doktorada görünsem mi diyorum.İki gündürde kasıklarımda bir sancı var özellikle sağ kasığımda ama ne leke var ne bi iki damla bişey.Korkmaya başladım neler oluyo acaba içerde???

emekcım dr neden muayene etmedı acaba sureklı gıttıgın bır dr mu yoksa ılk defamı gıttın yada adetın sımdıye kadar gunundemı oluyordu bu ay gectı adet gecıkmesının bı suru sebebı var canım stress acaba hamılemıyım dıye dusununcede adet olmayabılıyosun ayrıca hormonlar 13 gun gecmesı uzun bı sure bence kanda cıkması gerekıyordu sen baska bır dr a daha gıt senden kan alıp hormonlarına bakarlar yanı bakmaları gerekıyor bence canım 5 gun bekleme

emekcım dr neden muayene etmedı acaba sureklı gıttıgın bır dr mu yoksa ılk defamı gıttın yada adetın sımdıye kadar gunundemı oluyordu bu ay gectı adet gecıkmesının bı suru sebebı var canım stress acaba hamılemıyım dıye dusununcede adet olmayabılıyosun ayrıca hormonlar 13 gun gecmesı uzun bı sure bence kanda cıkması gerekıyordu sen baska bır dr a daha gıt senden kan alıp hormonlarına bakarlar yanı bakmaları gerekıyor bence canım 5 gun bekleme

hayatım benim reglim hiç gecikmez hatta saat şaşmaz! ilk defa gittiğim bi doktordu.Zaten 5 gün daha bekleyelim dediği süre yarın doluyo tam 15 gün olucak.sabah aç karna yine bi gidicem bakalım ne diycek?

gır bakalım haberlerınıde bıze ılet canım ınsallah hamılesındır:)

yok canm ben zaten umıtlı degılım sen ole dedınya benımde ole oldu dedım zaten dedımya olurda sok olurum dıye hıc beklemıyorum yanııı:))

ayticim canım benim inşallah sende hamilesindir. sitede en çok sevinenlerden biri de ben olurum tastlım hayırlısı dikkat et kendine

ya kızlar ben tam 13 gündür regl olmuyorum!Yani 13 gün gecikti.Evde yaptıgım test negatif cıktı, 10. günde kan'a baktırdım o da negatif:KK43: Doktorum 15. güne kadra bekleyelim sonra ilaçla adet olmanı sağlarız dedi ama muayene etmedi yani ultrasonla falan.Ptesi tekrar gidicem, acaba başka bi doktorada görünsem mi diyorum.İki gündürde kasıklarımda bir sancı var özellikle sağ kasığımda ama ne leke var ne bi iki damla bişey.Korkmaya başladım neler oluyo acaba içerde???

aynen bende öyleyim 9 gün geçti evde idrar testi yaptım negatif ertesi gün doktora gittim kan tahlili yaptı yok dedi şuan 15. gün hala tık yok delircem ya hiç böyle olmazdı yorumlarınızı bekliyorum acaba böyle benim gibi olupta hamile kalan varmı?

kızlar bende bu ay dıkkat etmedım valla bıktım yok ayaklarını kaldır yok sogan suyu yok bal offf bu ay hıc bısey yapmadım kendıme mola verdım sımdı kafam rahat bılıom kı hamıle degılım yanı bu ay olması mucıze olur ama en azından kafam rahat yaa :)

X