sizce?

IHLAMUR01

EN BÜYÜK İSRAF NEFESLERİ BOŞA GEÇİRMEKTİR.
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2010
357
28
merhaba arkadaşlar.bendede allahtan hep yumurtlama dönemimde ya bir boğaz ağrısı ya üşütme v.s hastalanmalar oluyor.buay yine yumurtlama dönemimi yeni atlatmak üzereyim fakat yine budönemde aşırı öksürük var.ilişkiden sonra öksürdükçe sanki içimdeki sıvılar geri akıyor.şayet döllenme olursa bukadar aşırı öksürük ters tepki yapar mı?

merhaba arkadaşlar.bendede allahtan hep yumurtlama dönemimde ya bir boğaz ağrısı ya üşütme v.s hastalanmalar oluyor.buay yine yumurtlama dönemimi yeni atlatmak üzereyim fakat yine budönemde aşırı öksürük var.ilişkiden sonra öksürdükçe sanki içimdeki sıvılar geri akıyor.şayet döllenme olursa bukadar aşırı öksürük ters tepki yapar mı?

canım çok şiddetli öksürüyorsan etkileyebilir tabi. hafif öksürüğün çok etkileyeceğini düşünmüyorum
ama biliyorsun Allah nasip ettiyse hiç bişey gebeliğini engelleyemez.

canım çok şiddetli öksürüyorsan etkileyebilir tabi. hafif öksürüğün çok etkileyeceğini düşünmüyorum
ama biliyorsun Allah nasip ettiyse hiç bişey gebeliğini engelleyemez.
evet allah ol derse olur.nasip işi.ama çok aşırı öksürüğüm var ciğerlerim sökülüyor sanki.doktorada gitmek istemiyorum.çünkü çok sıkıldım artık doktora gitmekten.nezaman yumurtlama dönemim olsa her ay ya üşütüyorum ya boğazım şişiyor.mutlaka birşeyler oluyor.hayırlısı olsun bakalım ne diyelim.o da allahın takdiri.rabbim ol demez ise hiç birşey olmaz.tşk.düşüncelerin için..

fikri olan yokmu arkadaşlar?

:KK4:cnm çok şiddetli bir öksürük ise bu tabiki etkiler ama şunu da unutmaki sadece bir damlası yeterlidir olucak ise zaten olur ama yine de kesin bir cvp istiyoran druna sor derim fakat sana söyleyebiliceğim en önemli şey kafanı boşaltıp rahat hissetmen lazım gebelik istiyorsan

:KK4:cnm çok şiddetli bir öksürük ise bu tabiki etkiler ama şunu da unutmaki sadece bir damlası yeterlidir olucak ise zaten olur ama yine de kesin bir cvp istiyoran druna sor derim fakat sana söyleyebiliceğim en önemli şey kafanı boşaltıp rahat hissetmen lazım gebelik istiyorsan

tşk arkadaşım.allah razı olsun.allahım çok istiyoruz ya.rabbim bu mubarek aylar hürmetine hayırlı ve sağlıklı bebekler nasip etsin hepimize inşallah.

X