Sizce sorun kimde

Kardelenn011

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2024
5
3
36
Gunlerdir icimi sıkan bir konuda gorusunuzu almak istiyorum.Erkek kardesimle küs olan bir esim var.Benimde onlara gitmemi istemedi aksam yemegine bende gittim.Sonucta canim o benim kardesim ve esim bana 15 gundur küs.Bu konuda esim bencillik yapmis olmuyormu.Ben hersekilde ailesine giderim yada kardeslerine hic yok demem

Gunlerdir icimi sıkan bir konuda gorusunuzu almak istiyorum.Erkek kardesimle küs olan bir esim var.Benimde onlara gitmemi istemedi aksam yemegine bende gittim.Sonucta canim o benim kardesim ve esim bana 15 gundur küs.Bu konuda esim bencillik yapmis olmuyormu.Ben hersekilde ailesine giderim yada kardeslerine hic yok demem
Kardeşiniz ve eşiniz arasındaki sorun ne?
Evet eşiniz gitmeyebilir ama sizi de kısıtlayamaz.

Bizim orda bir laf var ;" iyiyse benim iyim, kötüyse benim kötüm." Eğer eşinizle kardesiniz arasindaki sorun çözülemeyecek kadar büyük ve yüksek mağduriyet varsa konu ayrı ama basit bir olaydan dolayı küsme varsa benim kardeşimle iliskime karışamaz. Olayı anlatın ona göre haklı haksız diyelim.

Beraber calisirkn olmadi ayrildi bizimki kardesimin yanindan maddi konular yuzunden ,ama ben onun ailesine gittigimde elimden geleni yaparim,ama o bayramdan bayrama gider benim aileme,diger kardeslerimlede samimiyeti yok ,hep bana hep bana bizimki ,

Maddi olarak kaybını oldu esinizin bu önemli maddi kayıp oldu ve kardesiniz hatali ise bir özür bile dilenip maddi kayıp yerine konmadi ise sizin bu Tavriniz da evliliği çok zedeler.

Evlilik ekip işidir ekipten biri bir konuda farklı davranırsa bu öteki eşi ben neyim sorusunu sormaya iter olayıdıa çok açık anlatmamissiniz sonuçta olan size olur eşinizle uzaklaşırsıniz

Kardesimle gorusmeme hickimse engel olamaz. İsterse yıllarca kussun. Ayrıca sizin ailenize nasılsa sizde onun ailesine öyle olun. Sizde onlarla görüşmeyi madem nasıl oluyormuş. Ne yaşandı bilemem ama kardeş bu sonuçta bu kadar uzatılır mi. Tavrinizi koyun alttan almayın, bundan sonra sen nasilsan bende oyleyim senin ailene diyin bakalım nasil oluyomus

Kardesinizle neden kustugune gore değişir bu, maddi kayip dediginiz seyi acmaniz gerekiyor.

Atiyorum kardesiniz esinizin arkasindan is cevirip parasini mi kacirdi?

15 günlük küs çok kötü. Yemek vs yapıyor musunuz ? Yemeğini yapmayıp daha da mesafe koyarsanız belki pişman olur

Anlattiklariniza bakılırsa kardeşinize kusmeden önce de sizin ailenizle görüşmeyi pek tercih etmiyormus.
O halde siz de onun ailesi ile gorusmeyin.
Her şey karşılıklı.

Kardesinizle neden kustugune gore değişir bu, maddi kayip dediginiz seyi acmaniz gerekiyor.

Atiyorum kardesiniz esinizin arkasindan is cevirip parasini mi kacirdi?
Bana gore hakkini verdi ama eşim sabir fikirli nedense benim tarafima karsi ,kendi kardesleriyle boyle olsa ustunu orterdi bence

Eşinizle bir boşanma durumunda kardesiniz size maddi manevi destek olacaksa onun eşi size burun kivirmayacaksa aynen devam edin tavriniza Hep sadakat diyoruz ya işin açığı buda Güven meselesi benim bir akrabam eşime zarar verirse telafi edecek özür dileyecek ben bu olmadan görüşmem.Burda eşin elbette size gösterdiği tavırda adil olmalı genede sonunda sizin eş durumu sallanır eşiniz biz ekip değiliz kafasına gelir sonra toparlayamaxsiniz bunuda dikkate alın

X