Sizce ona mesaj atmalı mıyım?

Vuslat Ermez

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2020
3
1
30
Merhabalar,

Yarım senedir yazıştığım biri var. Birkaç kez buluştuk, çok eğlenceli güzel vakit geçirdik. İş ve okul nedeniyle mesajlarıma geç dönüş yapıyordu ama buna saygı duyuyordum. Yanıtları her zaman çok uzun ve ilgiliydi. Sorun şu ki, en son konuşacak pek bir şey kalmadı ve Pandemi nedeni ile de görüşmedik. 3 haftadır konuşmuyoruz, ne o yazıyor ne de ben. Her gece onu rüyamda görüyorum, onu düşünmeden edemiyorum. Mesaj atmak istiyor, bir yandan da geri çekiliyorum. Sizce ona mesaj atmalı mıyım? Sonuçta seven erkek her tür yazar. Ama onu kaybetmek de istemiyorum.

Bende o yazana kadar yazmazdım 3 haftadır yapmadıysa zaten hayatında pek bir önemin yoktur yoksa bir merak eder bir şekilde yazar arar ulaşırdı

Ben sanırım gurur yapıyorum...
Minnoşum benim aynı hataları ben de çok yaptığım için sana söylüyorum. Ben mesaj atmadım pişman oldum. Varsa bir sey konulması taraftariyim ben. Öbür türlü kafanda sürekli acaba kalıcak. Çocuk için diğer şeyler bittiyse de bunu öğrenmek için mesaj atman lazım ki bu sayfa tamamem kapansın

Minnoşum benim aynı hataları ben de çok yaptığım için sana söylüyorum. Ben mesaj atmadım pişman oldum. Varsa bir sey konulması taraftariyim ben. Öbür türlü kafanda sürekli acaba kalıcak. Çocuk için diğer şeyler bittiyse de bunu öğrenmek için mesaj atman lazım ki bu sayfa tamamem kapansın
Mesajı attım, hatta uzun uzun yanıt verdi. Ama telefona sık bakmadığı için çok konuşamıyoruz. :KK43:
Yazdığıma da sevinmiş gibiydi. Keşke içimdekileri dökebilsem...

Yazmanızda bir sakınca yok bence sonuçta birşey kaybetmezsiniz ve iletişiminiz tamamen koparsa da en azından elimden geleni yaptım diyebilirsiniz ileride kafanızda bir acaba kalmaz

X