Sizce Olabilir Mi?

vuslat2008

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2008
742
1
44
arkadaşlar karından iğneyle yumurtlama tedavisi gördüm.sonra 25 0cakta çatlatma iğnesi vuruldum. iğne vurulduğu gece ve sonraki 2 gün ve birde 2 gün sonra bebek yapma işlemi uyguladık :eek: sizce bu yeterlimidir bilen varmı dr um bana iğneden itibaren 1 hafta dedi çünkü ama ben yapamadım müsait olamadık ne dersiniz yetrli olabilirmi yetmezse en azından adetimi bekliyim böyle beklemek daha zorCADIARZU

yeterli tabii bana oğlumda sadece ertesi gün ve sonraki gün dedi tuttu ..bu sefer sonraki gün ve 2 gün dedi bidaha yapın demediii..tutacağı varsa tutmusturr yeterli canımm..

yeterli tabii bana oğlumda sadece ertesi gün ve sonraki gün dedi tuttu ..bu sefer sonraki gün ve 2 gün dedi bidaha yapın demediii..tutacağı varsa tutmusturr yeterli canımm..

sağol canım inşallah olmuştur bu gün 28 günüm korkuyorum ama merakta ediyorum göğüslerimde hafif bir dolgunluk ve kasıklarımdada ince bir sızı oluyor arada başka hiç bir değişiklik yok ama bunlar adet belirtisi olduğu için tam anlamıyla kendime net bir cevap veremiyorum adet günümü bekliyorum 10 şubat yada 11 şubat ta yapıcam emin olmak için :emir_bebek:

X