Ovitrelle çatlatma iğnesi ve beta değeri

Evet bekleyeceğim sonuç negatif diye bekliyorum umutlanamiyorum eşimin spermi yıkanınca 1 milyona düştü ileri hareketli beş yuzbindi
Allah'tan ümit kesilmez ne kadar bazı değerler kötü olsa bile Rabbim verisi varsa veriyor neler Okuyoruz biz burada içini ferah tut

Merhaba kızlar beklemek ne kadar zor heleki çok istiyorsan bende 19 da ovitrelle oldum 2 tane biri cuma akşamı diyeri pazar aşılama olupta hamile kalanlar bize deneyimlerinizi yazarmisiniz bizede bir yol gostergesi olsun ❤️

Kızlar benimde bugün 14.günüm prediktor gebelik testi böyle çıktı zor görünen bi çizgi hemen çıktı ama benim kasıklarımda sanki adet olacakmışım gibi sancı var yorumunuz nedir merak ettim yoksa bi umudum kalmadı artık bu 2.çatlatma iğnem

Eklentiler

• IMG_8086.jpeg
    IMG_8086.jpeg
    44,8 KB · Görüntüleme: 73
Kızlar benimde bugün 14.günüm prediktor gebelik testi böyle çıktı zor görünen bi çizgi hemen çıktı ama benim kasıklarımda sanki adet olacakmışım gibi sancı var yorumunuz nedir merak ettim yoksa bi umudum kalmadı artık bu 2.çatlatma iğnem
Allahtan Ümit kesilmez biliyorum zor anlıyorum ama ümidin her vakit olsun bu arada silik çizgi görüyorum bence git kan verdir hem için rahat etmiş olur

Kan vermekten test yapmaktan o kadar yoruldum ki artık 2 yıldır cidden şuan eşimden gizli gizli ağlıyorum sinirlerim bozuldu artık 😔😔😔

X