Sizce neden?

roserain

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2023
33
12
Herkese merhaba
Bir insan kendinde var olan (dedikodu yapmak, sinirli olmak, herkesle kavga etmek, kıskanç olmak gibi) kötü huyları neden bir başkasında varmış gibi davranır ve ortak tanıdık veya tanımadık herkese bunu empoze etmeye çalışır? Yani birini başkalarına neden sürekli kötüler ve kötü göstermeye çalışır? Bu tarz insanların amacı ne? Bunlarla nasıl baş edilir?

Son düzenleme:
Bu insanlar manipülatördür, narsistik özellikleri baskındır. Ellerinden kaçandan ölesiye nefret ederler ve intikam almak için her şeyi yaparlar. Dik durun, ona inanan varsa yanına gitsin bana onunla ilgili bir şey de anlatmasın diyerek kovalayın laf taşıyanları. Hiç istifinizi bozmayın.

Yorumunuz için teşekkür ederim. Her şey tam da söylediğiniz gibi. Söz konusu davranışları yüzünden bu bahsettiğim kişiyle yaklaşık 2 yıldır görüşmüyorum ancak bana karşı nasıl bir nefrete sahipse hâlâ arkamdan yalan yanlış şeyler uyduruyor. Uydurduğu şeyler de hep kendinde var olan özellikler.

Son düzenleme:

Fesatlıktan bunlar hep. Uzak olsunlar.

Delidir ne yapsa yeridir deyin ,salın.
Psikolojik anlamlar bulmaya gerek yok.
Bazı insanlar sadece kötüdür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…