Sizce nasıl?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gitme bence basina bisey gelse ailene nasil hesap vereceksin bunu bir dusun sakat is buuu

ilk başta her iş insana güzel gelir sonradan işi rengi değişmeye başlar uyuşturucu gibi maddeler sokaklara düşmüşken eğlence hayaatının vazgeçilmezidir. Lütfen her detayı düşünün ve bir eğitimcisiniz sicilinize kötü işleyebilir sgk olmasa bile velıler yüzünüzü bile tanıyabılır ayrıca yarın bir gün ciddi bir ilişki düşündüğünüz de de sizin ile karşılasmıs biri hakkınızda kötü şeyler söyleyebılır. Bence gerek yok eğlence mekanında bir kadının çalısmasını doğru bulmuyorum para veren taraf hep gebe bırakır, arkadaslarınız ile eğlenmeye gidin o ayrı

Alkolsüz bir ortamda bile teklif edilse sağlıksız bulurum böyle bir işi ki alkollü bir ortama gitsem mi diyorsunuz ? Evliymişsiniz + öğretmenmişsiniz size bunu düşündüren hayat nasıl bir hayat merak ettim ?

F Fight4freedom1 esin ve ailesi sorunlari cozduler mi? Boyle isler kovaladigina gore durumunuz kotuye gitmis diye yorumladim, sanirim dershane ogretmeniydin?
Dershane ile anlaştım.Bu işe de gitmeme kararı aldım.Dershanede 3gun çalışacağım.Full ssk olacak.Arkadaş öyle bir anlattiki. Ama saatleri kötü.Ek olarak başka şeyler bakacağım.

F Fight4freedom1 esin ve ailesi sorunlari cozduler mi? Boyle isler kovaladigina gore durumunuz kotuye gitmis diye yorumladim, sanirim dershane ogretmeniydin?
Ailesi ile şuanda görünürde sorun yok.Ama sık görüşüyoruz.Maddi olarak biraz toparladik. Ama kiramiz artacak.Bu beni korkutuyor.Biraz birikim yapmak istiyorum.Film setinde kalabalık yapma işi varmış.Ona gidebilirim.Ama mekan kafama yatmadı. Zaten eşim hayatta izin vermez.

ya bu çok düşkün insanların yapabileceği bişey bence, öğrencilere falan da daha uygun olabilir
çok berbat durumdasındır üç kuruşa muhtaçsındır o zaman yapabilir belki bazı kişiler bu saçmalığı
yoksa bu bir iş değil yani
mekanlara falan gitmelik işler yapmak isteyenler için çok daha kaliteli versiyonu var
zincir mekanların denetim amaçlı yolladıkları gizli müşterileri oluyor
eski sevgilim bir mekanın operasyon biriminde üst düzey yöneticiydi, onlarda vardı mesela
mekanın bi şubesine gizli müşteri olarak gidiyorsun, elindeki formu da sana yapılan hizmete göre doldurup değerlendiriyorsun vs
üstüne para alıyorsun
denetim ekibine katkı sağlamış oluyorsun mekanda kusur varsa onlar aksiyon alıyor falan

geçenlerde ben de bir ilana rastladım, beach'te 1 içecek bedava veriyorlar, gidip oturuyorsun sırf mekan dolu gözüksün diye
birkaç saat duruyordun sonra paranı alıyordun
ama dediğim gibi orası beach'ti yani öyle abuk sabuk saatlerde değildi. öyle gece 4lere kadar elin ipsiz sapsızlarının arasında olmuyordun

Haklısınız gitmeyi düşünmüyorum kafama hiç yatmadi

Biz üniversitedeyken tv programlarına giderdi arkadaşlarım, stüdyo seyircisi olarak. Prezentabl kızlar seçilirdi. Para da alırlardı tabii. Ona benziyor ama bunun saatleri ve ortamı sıkıntı.
Tam bu yorumu yazacaktım arkadaşlar yanlış anlamış
Konuda bahsettıgı seyler yasak olanlar
Yanı böyle ortama gırılıyorsa denenebılır
Ben gıtmem ama kons gıbı düşünmedim
Aynen sabah programlarının kalabalık seyırcılı gorunmesı ıcın parayla ınsan goturuyorlar
Mantık ona benzıyor ama
Hergun ust uste gıdılırsede gelenler ıcın goz aşinalıgı olup rahatsız edıledebılırsınız
Yani keyfı yapılır ama devamlı zor

Yani esinize kizdim su an, siz boyle ufak tefek gunluk saatlik isler kovalarken o ailesinin hgs'sini falan mi oduyordu yani?

Evet amaç kalabalık etmekse itinayla edilir ama burada dediğiniz gibi haftada üç gün gidildiğinde alkol almış, çakırkeyif olmuş erkekler tarafından taciz edilme ihtimali yüksek. Bekar olsa tamam da evli birinin gece bara gidip sabaha karşı eve dönmesi de çok mümkün değil bana göre.

Evlimiymiş harclık cıkarmak isteyen birisi sanmıstım
Evet dedıgınızde haklısınız ama ıckıler ucretsız
Yanı ıcmek ısterse.. istemezse içmezki
Yani genel olarak bir iş gözüyle bakılamayacak sacmalıkta bırseyde
Hanı unıversıte ogrencısı olur bı grup gıderler hem eglenır hem para kazanır ben oyle sanmıstım
Zaten evli bir insanında eşi böyle bir işe ne der bilemedim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…