Sizce nasıl?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yani esinize kizdim su an, siz boyle ufak tefek gunluk saatlik isler kovalarken o ailesinin hgs'sini falan mi oduyordu yani?
2 yıl oldu hgsyi iptal ettirdim.Şuan ailesiyle aramızda herhangi bir para alışverişi yok.Kirada olduğumuz için ben birikim yapmaya çalışıyorum açıkçası.

Evet amaç kalabalık etmekse itinayla edilir ama burada dediğiniz gibi haftada üç gün gidildiğinde alkol almış, çakırkeyif olmuş erkekler tarafından taciz edilme ihtimali yüksek. Bekar olsa tamam da evli birinin gece bara gidip sabaha karşı eve dönmesi de çok mümkün değil bana göre.
Eşim kabul etmez zaten.Benimde kafama yatmadı.Arkadas gidiyor. Çok ısrar etti övdü.Bende sormak istedim

Ben denk gelmistim bir sayfada 1500tl şeklinde bu ilan vardı,hatta altında tartışıyordu insanlar olurdu olmazdı diye. Bence olmaz yani insanın kafası kaldırmaz ki. Bunu yapabilecek insan işsiz güçsüz olmalı ki 4 de gelsin eve kafayı vurup akşama kadar yatsın uyusun,işe,okula giden birine hiç uygun değil.
Ay boşverin,gecenin 4üne kadar insan 1 kez gider,hadi hem eğleneyim takılayım hem para kazanayım diye (ki tek gidilmez yine arkadaşlarla olabilir birbirini kollamak adına)ama haftada 3 -4 gün bu tempoya,gürültüye kimse dayanamaz ki.
Hadi dayanırım deseniz ortam nasıl bilmiyorsunuz,gece 4de çıkacaksınız peşinize takılan olur ,başka bir sorun olur ne gerek var.
Bu parayı kazanabileceginiz başka işlerde vardır muhakkak. Macera aramaya gerek yok,hemde daha insani saatlerde,daha güvenli olacaktır bulacağınız iş.

1720714085637.png

X'de de şöyle bir görsel dolanıyor. sizi kazıklamaya kalkmışlar.

Arkadaşım güvenli falan dedi.Ama kafama yatmadi
Bu aralar böyle işler çoğaldı mekanlar neredeyse boş çünkü, deseydiniz ki gündüz alkol olmayan bir kafede müşteri gibi takılacağız olabilirdi belki ama akşam 9 sabah 4 alkollü mekan, mekanda sizi gözüne kestiren çıkışta sıkıştırır ne olduğunu anlamadan gözünüzü başka yerlerde açarsınız, sonra hesabını kimden nasıl soracaksınız?

Öğretmensiniz, çevrenizde yaz okulları vb yok mu onlara bakın, fastfoodlar cafeler yaz sezonu için eleman arıyor onlara bakın.

Bu aralar böyle işler çoğaldı mekanlar neredeyse boş çünkü, deseydiniz ki gündüz alkol olmayan bir kafede müşteri gibi takılacağız olabilirdi belki ama akşam 9 sabah 4 alkollü mekan, mekanda sizi gözüne kestiren çıkışta sıkıştırır ne olduğunu anlamadan gözünüzü başka yerlerde açarsınız, sonra hesabını kimden nasıl soracaksınız?

Öğretmensiniz, çevrenizde yaz okulları vb yok mu onlara bakın, fastfoodlar cafeler yaz sezonu için eleman arıyor onlara bakın.
Çok haklısınız.Benim kafama yatmadı.O yüzden başka ek işlere bakacağım.

Ben denk gelmistim bir sayfada 1500tl şeklinde bu ilan vardı,hatta altında tartışıyordu insanlar olurdu olmazdı diye. Bence olmaz yani insanın kafası kaldırmaz ki. Bunu yapabilecek insan işsiz güçsüz olmalı ki 4 de gelsin eve kafayı vurup akşama kadar yatsın uyusun,işe,okula giden birine hiç uygun değil.
Ay boşverin,gecenin 4üne kadar insan 1 kez gider,hadi hem eğleneyim takılayım hem para kazanayım diye (ki tek gidilmez yine arkadaşlarla olabilir birbirini kollamak adına)ama haftada 3 -4 gün bu tempoya,gürültüye kimse dayanamaz ki.
Hadi dayanırım deseniz ortam nasıl bilmiyorsunuz,gece 4de çıkacaksınız peşinize takılan olur ,başka bir sorun olur ne gerek var.
Bu parayı kazanabileceginiz başka işlerde vardır muhakkak. Macera aramaya gerek yok,hemde daha insani saatlerde,daha güvenli olacaktır bulacağınız iş.
Çok haklisiniz.Filmlerde kalabalık yapma işi falan varmış.Ben okul falan bulabilirsem ek olarak oraya gideceğim.Ama sigortam full yatacağı için olur mu iki yer bilmiyorum

Nihat Hatipoğlu 100 tl+ sahur yemeği veriyor diye duymuştum
Bence bir değerlendirin :KK70:
Şaka bir yana kafelerde gizli müşteri olayımı duymuştum
Kafelerdeki gizli müşteri denetlemek için Ya da magazadan sorunsuz alışveriş yapıp iade etmek, çalışanları denetlemek için
Bu bambaşka bir şey

Konu sahibi öyle bir yazmışsın ki masalarla göz kontağı kur, sohbet et falan - modern konsluk sanmis herkes. Ne ilginç aslında
Kızkiza eğlenmeye gidecekken buraya balon müşteri olarak gel, eğlenceni bedavaya getir 😅 öğrenci olsam yakin arkadaşlarımla giderdim ben. Ama bu yaşta gitmem. Hele senin gibi evli olsam hiç gitmem. Es ailesi ile içilen suyun haberi var sizde,demeyecekler mi bu kadın gece beste nereden geliyor kocası olmadan diye
Bir akşam arasalar "çaya gelin" diye foyan ortaya çıkar. Sonra pezevenklerin elinden kurtarılmış yıldız tilbe muamelesi yaparlar yillarca

Pardon ama deli cesareti mi var sizde? Öncelikle sizi böyle ucu açık bir işe çağıran "o arkadaş"ı kendinizden uzaklaştırmazsanız aklınıza şaşarım. Ülkede her gün ne haberler okuyoruz, o saatte bir kadın olarak yalnız başınıza alkol komasına girmiş insanların arasında olacaksınız yani. Benim duyduğum kadarıyla bu tarz yerler çiftsiz almıyor bile çünkü kimse kimseye sarmasın diye önlem alıyorlar. Deseniz ki eşimle gideceğiz mesela olur. Ne kadar kontak kurmasan da yalnız olduğun farkedilir sarhoşun biri gelir rahatsız eder bunun korkusuna bile 700 tl bedel olamaz!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X