Sizce nasıl?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Aaaa geçenlerde gördüm 1500 tl falan diye, hatta kocama dedim çocuklar olmasaydı giderdik lakin biliyorsunuz biz kadınlar böyle mekanlarda direkt açık hedef oluyoruz. İti var uğursuzu var Allah korusun.

O kadar kötü gramerle yazmışsınız ki ne dediğiniz bile anlasilmamis kendi masalarında oturup başka maşallah konuşmadan, çok da dikkat çekmeden mekanı kalabalık ve kadın gruplarının da gelebildiği ve taciz edilmeden oturduğu bir mekanmış gibi gösterip rol yapacaklar. Kadın programlarındaki arkada alkış çalanlar gibi

Öğrenci falan olsanız neyse yapın harçlık olsun da koskoca kadın bilemiyorum başka iş mi yok alkol de kullanmıyorum dediniz, ayık kafayla çekilir mi o ortam ya tuhaf tuhaf tipler olacak sabah 4e doğru. Biri gelip laf atsa ne yapacaksınız mesela? Bence olmaz. Ama öğrenciyken buna benzer işler yapan arkadaşlar olmuştu da insanın deli zamanları, o dönem hiçbir şey batmıyor insana.

Ayrıca kocan tamam mı dedi bu işe?
Gece 4 de nasil döneceksin evine, biri sarkıntılık etse falan ne yapacaksın? Bunlari ikiniz birden düşünemiyor olamazsınız.
Evli mi? Bu konunun evli birinin gündeminde olması bile tuhaf. Eşime bunun teklifini dahi edemem, ben gavat mıyım der direkt.

Nihat Hatipoğlu 100 tl+ sahur yemeği veriyor diye duymuştum
Bence bir değerlendirin

Şaka bir yana kafelerde gizli müşteri olayımı duymuştum

Tercih sizin ama en azından kafede falan yapın bunu isterseniz ya da TV programları, arkadaşların dediği gibi

Evli mi? Bu konunun evli birinin gündeminde olması bile tuhaf. Eşime bunun teklifini dahi edemem, ben gavat mıyım der direkt.
Evet evli
Eşimin haberi yok sadece düşünüyorum diyebilir ama evli biri olarak bu işi olabilir mi diyerek aklından geçirmesi bile tuhaf. Kocası tepki vermeyecek biri demek ki.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…