Sizce nasıl?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Fight4freedom1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2021
5.331
5.175
Disko tarzı mekanlarda balon müşteri oluşturma işine gidiyor arkadaşım.Gençlerin geldiği barlar sokağı tarzı yerde mekanlar.Akşam 9 dan 4 e kadar 700 tl veriyorlar.İçecek falan ücretsiz veriyorlar.Kural olarak kesinlikle başka masa ile konuşmak,müşteri ile göz kontağı kurmak,içip sapıtmak falan varmış.Sizce nasıl?Arkadaşım önyargılıydı.Ama birkez geldi memnun kaldı.Açık giyme şartı falan yok.Gelecek ay dershanede işe başlıyorum.Haftada 3gün çalışacağım.Sizce buna gideyim mi

Akşam 21.00' dan gece 04.00' a kadar sahte müşteri olarak bir barda mı oturacaksınız ? Size mantıklı geldi mi gerçekten bu sözde iş ? Bu bir nevi sahtekarlık. Siz öğretmen değil misiniz ? Bu işin özgeçmişinize nasıl yansıyacağını hiç düşünmediniz mi ?

Sigorta yapmıyorlar.Arkadasim ısrar etti kararsız kaldım

Gitme, kadınlarla müşteri çekmeye çalışıyorlar, bence çok tehlikeli

Çok güvensiz birşey

öyle mekanlara müsteri olarak bile hiç gitmedim kaldı ki sahte müsteri olarak gitmek valla her ortamı bilen biri olarak bana cok sakat geliyor yani. bence gitmeyin. işe ihtiyacınız varsa baska iş bulun. ben garsonluk, özel okullarda öğretmenlik vs tarzı bir cok iş yapmistim. ama bu sakat

Modern kons diyosunuz? Bilmem? Gitseniz mi acaba??

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…