sizce nasıl acill fikirr

ben beğenmedım
hem boynuna taktığınıkı sevmem öle seylerı hem acık gıyebılıyorsan öle exrta seyler benı sıkar hıcte hoş durmaz
bıde elbıse yakısmamış kolların toplu olduğu için
bıde etek kısmı daha uzun olan bı elbıse tercıh edebılırsın:1closedeyes:

bende beğenmedim canım hani
nişan kıyafetinden çok genç kızların mezuniyetlerde
giydikleri kıyafetler gibi daha şık bişey seçmelisin bence

1rengı super ama kılolu gostermıs daha boydan dusnmelısn gogusler buyuk tasıyor gıbı duruyor bence baska dene

bence göründüğü gibi balık etliysen canım renk olarak siyah daha zayıf ve toplu gösterir ama ben siyah giymek istemem dersen diye bir kaç fotoğraf ekliyorum işallah sana fikir olur canim

siyah-abiye.jpg
moda-sik-abiye-modelleri8.png
Pronovias&
pembe-abiye.jpg
J205.jpg
2000454526380830562_rs.jpg
a2bd61ju8.jpg

nişan elbisesı olarak aldım cok begendım ancak tereddutlerım var fıkır almak ıstıyorum

bence göründüğü gibi balık etliysen canım renk olarak siyah daha zayıf,uzun ve toplu gösterir ama ben siyah giymek istemem dersen diye bir kaç fotoğraf ekliyorum işallah sana fikir olur canim

siyah-abiye.jpg
moda-sik-abiye-modelleri8.png
Pronovias&
pembe-abiye.jpg
2000454526380830562_rs.jpg
a2bd61ju8.jpg

bnecde nişan için basit olmuş canım:nazar: günl,üğe yakın bi elbise...nişan için biraz daha ağır şık bişi olmalı....

Canım rengi güzel ancak sendede benim gibi biraz kilo fazlalığı var görünüyor bu bağlamda straplez elbise doğru seçim değil .Nişan evdeyse şalı kollarına kapatırsan olabilir.

Ancak bir salonda falansa bu elbise seni ortaya çıkarmaz,o gün en güzel sen olmalısın.Elbisen mutlaka uzun olmalı.
Benim nişan elbisem uzun ve yeşildi.

Konu,konu sahibinin isteği üzerine yorumlara kapatılmıştır.

X