Sizce mümkünmü, Realist yorumlara ihtiyacım var!

Bella :KK61:
Ben de 170 ve 65 kiloyum...bi türlü başlayıp 59 lari göremedim..şeytan diyo yap ölüm diyeti ol 55 kilo....ben de 55 i çoook istiyorum...
Çok zayifsin ye ye ye demelerini istiyorum
Olur yaaa neden olmasın?
Çok pis gaza geldim bak şimdi seni bulunca :KK53:
Dün danaya girmiştik ya simdide buna girelim beraber tatlım :KK66: Allah korusun sende benim gibi inada bindirip sağlığından olma pahasına diyet yapma. Bende iddia icin vercem yoksa yavas yavas veririm diyordum

Bana görede cok ama 55 diyor odun, ben hic 55 olduğumu hatırlamam, hep 57-59 arasıydım. Ona kalsan 50 idealmiş, yavas yavas ortadan yok etmek istiyor heralde, temiz iş :KK70:

Yok artık !! Bende aynı boydayım ,kilomda 54 bildiğiniz inceyim hatta herkes ne kadar zayıfsın böyle iyi sakın verme falan diyor.erkek arkadaşınız gitsin 50 kilo birini bulsun.bana erkek arkadaşım böyle söylese vereceğim cevap git 50 kilo birini bul olurdu..moralinizi bozmuş şimdiden

Benim kilom çok fazla sana uygun değilim ben :110: ayrılalım en iyisimi :KK43: 67 kilo ya kilo diyosun poff fena kıskanıyorum :63::63:
Bana kalsa bende moralim bozulmasına rağmen aman veririz dedim, ama bizim odunun kilo takıntısı var. Hayır tanıstıgımızdada 63 tüm yani illa bişeyi değiştirecekler :63: sende bozma moralini verirsin tatlım, 100 kilo değilsin ya sende

Kilo verirsin de o zamana kadar ne kadarı yağ su kas olur bilmem. Bence çok kas kaybedersin yerine de çok zor geliyor haberin olsun.

Dün danaya girmiştik ya simdide buna girelim beraber tatlım :KK66: Allah korusun sende benim gibi inada bindirip sağlığından olma pahasına diyet yapma. Bende iddia icin vercem yoksa yavas yavas veririm diyordum
Yok güzelim ya nerde bende o Toto :KK70:
Olsaydı zaten bu kiloları görür muydum?
Tibiki şiytini dinlimiycim
Dondurma almaya gidiyorum :kk77:

Yok artık !! Bende aynı boydayım ,kilomda 54 bildiğiniz inceyim hatta herkes ne kadar zayıfsın böyle iyi sakın verme falan diyor.erkek arkadaşınız gitsin 50 kilo birini bulsun.bana erkek arkadaşım böyle söylese vereceğim cevap git 50 kilo birini bul olurdu..moralinizi bozmuş şimdiden
Onuda dedim ben laf altında kalırmıyım :KK70: ben baska 50 kilo Olanları görmüyorum, tek gördüğüm sensin Seninde 50-55 olmanı istiyorum dedi. Ama bu odun oldugu gercegini değiştirmiyor tabi

Yok güzelim ya nerde bende o Toto :KK70:
Olsaydı zaten bu kiloları görür muydum?
Tibiki şiytini dinlimiycim
Dondurma almaya gidiyorum :kk77:
Tatlı dedin ya ölüyorum burda, zaten bu kiloların hepsi bu tatlıdan. Allahtan ailede seker hastası yok genlerimdede olsaydı seker hastalığından coktan aranızdan ayrılmıştım :rolleyes:

Bana kalsa bende moralim bozulmasına rağmen aman veririz dedim, ama bizim odunun kilo takıntısı var. Hayır tanıstıgımızdada 63 tüm yani illa bişeyi değiştirecekler :63: sende bozma moralini verirsin tatlım, 100 kilo değilsin ya sende
Hahahah nerden bildin yüz değilim 115 im :KK47::KK57::KK57:

Onuda dedim ben laf altında kalırmıyım :KK70: ben baska 50 kilo Olanları görmüyorum, tek gördüğüm sensin Seninde 50-55 olmanı istiyorum dedi. Ama bu odun oldugu gercegini değiştirmiyor tabi

İyi yapmışsınız :) olursunuz tabiki ama 2 ayda verirseniz çokta pişman olursunuz.sarkma falan açısından..sporla verin ama yüzde sarkıyor birşey farketmez

İyi yapmışsınız :) olursunuz tabiki ama 2 ayda verirseniz çokta pişman olursunuz.sarkma falan açısından..sporla verin ama yüzde sarkıyor birşey farketmez
Aaa bak beni tam can evimden vurdun tatlım!Yüz sarkıyor falan dedin ya dahada iddia icin sok diyet yapmam :KK57: diyorum ya ben hic bisey hesap etmedim sadede iddiaya odaklandım, yüz sarkması, kas kaybı vs hic düşünmedim o_O

Aaa bak beni tam can evimden vurdun tatlım!Yüz sarkıyor falan dedin ya dahada iddia icin sok diyet yapmam :KK57: diyorum ya ben hic bisey hesap etmedim sadede iddiaya odaklandım, yüz sarkması, kas kaybı vs hic düşünmedim o_O

Kısa zamanda kilo veren kimi tanıdıysam bin pişman keşke kilolu kalsaydım diyorlar.kilonun çaresi var yavaş yavaş verirsin ama etinde sarkma olursa tek çare fazla deriyi ameliyatla alıyorlar ve üstelik çokta ağrılı bir ameliyat.üzgünüm biraz fazla korkuttum gibi ama yardımcı olmak istedim :)

Hedef 55 mii..
Benim boyum 160, ufak tefek birseyim goruldugu uzre..
1 yil once kilom 48di herkes cooook zayifsin cop kadarsin diyordu..
Ne oldu ne bitti kilo aldim 53e ciktim ve ayi gibi degilim yanii dolgunlastim azcik..
Herkes aaa keyfin yerinde cok iyi kilo almissin ne al ne ver bundan sonra diyolar..
Sizin boy 170, bu boya 55 kilo cok cok az..
Kilo verebilirsiniz tabi istiyosaniz ama idda icin cok ucuk bir rakkam..
Bu arada bence 7 haftada 12 kilo cok fazla.

X