Sizce mümkünmü, Realist yorumlara ihtiyacım var!

Lütfen şok ve sağlıksız diyetlerden, karmalardan, karbonatlı sudan uzak dur! Sonra kat kat fazlasını alan, bayılan, sağlığı giden insanlar oluyor. Bir yöntem seç kendine mesela daha önce hiö denemediysen Dukan diyeti ilk seferde takriben 2 ayda sana bu kiloyu verdirebilir. Yalnız iddia uğruna hata yapıyorsun dilmem farkında mısın? Minimum 57 kiloya inmen lazım boyuna göre. Kemik ağırlığın, yağ ve kas oranına göre 59 bile olabilir. Benim kemik ağırlığım nornmalden 10 % fazla mesela. Benle aynı kiloda birinden zayıf duruyorum.
Ya da vücut kas oranın fazla ise 1 kg kas 2 kg su ile tutunur vücutta, tartıda fazla çıkarsın.
Yanlış diyet yağ değil, kas kaybına sebep olur birden verirsin ama kas erimesi ile uğraşırsın.
Önce bir spor salonu, eczane vs'de yağ-su-kas-kemik çlçümü yaptır. Sonra yöntemini seç ve sadece kendin için kilo ver.
Destekleyici şeyler de kullan ama abuk subuk ilaçlar, aktar saçmaları, karbonatlar, vücut ihtiyacından fazla su kullanma.
Sevgiler,
Dogru diyorsun tatlım. Zaten öyle ilac falan kullanmam kesinlikle, şok diyettende vazgeçtim, yavas yavas normal bi şekilde verecegim insallah :) iddiayı falan bıraktım artık mantıklı olmadığına bende karar verdim yorumlardan sonra

Bana görede cok ama 55 diyor odun, ben hic 55 olduğumu hatırlamam, hep 57-59 arasıydım. Ona kalsan 50 idealmiş, yavas yavas ortadan yok etmek istiyor heralde, temiz iş :KK70:

Kilodan ziyade erkek arkadaşınız mı nişanlınız mı eşiniz mi bilemedim, o kişinin bakış açısı çok kırıcı. 57 olsanız ne olur muş? 1.70 boya 57 kilo gayet incecik durur zaten. Sizin sağlığınız daha önemli, şok diyeti vs boşverin, vücudunuza yağ ve şeker almayın, yediklerinize dikkat edin mümkünse spor bisikleti edinin ve bisiklet egzersizleri yapın.

Kilodan ziyade erkek arkadaşınız mı nişanlınız mı eşiniz mi bilemedim, o kişinin bakış açısı çok kırıcı. 57 olsanız ne olur muş? 1.70 boya 57 kilo gayet incecik durur zaten. Sizin sağlığınız daha önemli, şok diyeti vs boşverin, vücudunuza yağ ve şeker almayın, yediklerinize dikkat edin mümkünse spor bisikleti edinin ve bisiklet egzersizleri yapın.
Erkek arkadasım olur kendisi. Bende hic 55 kilo olmadım hayatımda, hep 57-59 arasıydım bana kilo al diyenler oluyordu. 67 de cok fazla kabul ediyorum ama ona kalsa benim ideal kilom 50 miş. Spora gidiyorum tatlım en cok bisiklette takılıyorum :)

Merhaba kızlar,
benim derdimde kilolarım. Boyum 1.70 ve bugün tartıldım tam 67 kiloyum ya nasıl kendimi bu kadar koyverdim bilmiyorum :110: erkek arkadasımda sinir etti beni zaten, kimsenin dediğini takmamda ben kendimi hic iyi hissetmiyorum ya. iddiasına girdik kendisiyle ve Eylül'ün sonuna kadar 55 i görmem Lazım. Bu mümkünmü ya hic öyle diyet falan yapan biri değilim, ilk kez bu kadar kilo konusunda sıkıntı yasıyorum! Verilirmi sizce 7-8 haftada 12-13 kg falan. Cok hırslıyımdır bu iddiayı kazanıp ağzının payını vermem Lazım :KK62:
Canim 55 kilo senin boyuna gore dengesiz oluyor.benim boyum 163 .55 -56 kilodayim.kendime gore normal baskalarina gore degil zayifsin diolar senin boyun benden uzun birde.suyu bol tuket kati yiyecek fazla yeme bol yesil salata ve ekmegi az yiyip serbetli tatlilardan uzak durdugun zaman aslinda diyet programina gerek kalmadan gayet guzel kilo verebilirsin canim.

Erkek arkadasım olur kendisi. Bende hic 55 kilo olmadım hayatımda, hep 57-59 arasıydım bana kilo al diyenler oluyordu. 67 de cok fazla kabul ediyorum ama ona kalsa benim ideal kilom 50 miş. Spora gidiyorum tatlım en cok bisiklette takılıyorum :)
Yalnız duyumlara göre bisiklet basen genişletiyormuş :KK20:

Canim 55 kilo senin boyuna gore dengesiz oluyor.benim boyum 163 .55 -56 kilodayim.kendime gore normal baskalarina gore degil zayifsin diolar senin boyun benden uzun birde.suyu bol tuket kati yiyecek fazla yeme bol yesil salata ve ekmegi az yiyip serbetli tatlilardan uzak durdugun zaman aslinda diyet programina gerek kalmadan gayet guzel kilo verebilirsin canim.
Herseyi dogru yapıyorum, ama şu tatlıdan vazgeçemedim, 2 gündür yemiyorum ya bakalım insallah devamı gelir. 2 gün tatlısız benim icin büyük başarı :KK70:bana görede 58 falan olmam Lazım aslında. 60 a bi düşeyimde geri kalanına sonra karar verecegim :KK55:

Verilir tabiki ama spor ve düzenli bir menü ile tavsiyem spor şart 55 olamasanda 58 59 sana çok yakışır boyun maşallah güzel .
Spor su diyet inanc verirsin 2 ayda zaten ilk 3 günde ödemin filan incek 65 oluvercen bi anda 10 kilo kalcak onlarda spir ve dogru beslenme pes etme onun icin niye kendimj yorcam deme kendin icin yap onu şaşırt kendine yeniden aşık et
Teşekkürler tatlım. Ilk başta kendim icin yapıyorum zaten,60 a insem bile büyük başarı gerisi gelir eger gerekirse

son 7 yıldır görmediğim kiloyu gördüm bende tartıda 68! inanılmaz moralim bozuk. 1.73 boy 68 kilo. belki normal ama vucudun alışık olduğu bi kilo var ve tüm kıyafetlerim dar geliyor. totom 4 adım öteden geliyor löpür löpür iğrenç oldum. diyet miyet şok diyet falan hakgetire. o kadar moralim bozukki 1 hafta bişey yemek dahi istemiycem sanırım.
Benimde cok moralim bozuldu, sok diyet değilde normal diyet ve sporla veririz tatlım, sende katıl :KK50:

:KK57: Hadi ya? Zaten benim sorunum basen! :KK17::KK17::KK17:
Bu arada sen Nasil verdin kiloyu tatlım 1 ayda?

Dukan diyetine başladım canım ben kitabını falan aldım. Dukan diyeti gerçekten güzel kilo verdiriyor ama her diyet gibi de bıraktığında ve dikkat etmediğinde geri alabiliyorsun.
Ama netten biraz araştır istersen Dukan diyetini. Ve zamanın varsa da eğer sporla birleştirdiğinde güzel sonuçlar çıkıyor ortaya.
Başlama kararı alırsan yardımcı olurum özelden kendime göre seçtiğim evde rahatla yapabilceğim tarifler hazırlamıştım onları gönderirim sana.

Dukan diyetine başladım canım ben kitabını falan aldım. Dukan diyeti gerçekten güzel kilo verdiriyor ama her diyet gibi de bıraktığında ve dikkat etmediğinde geri alabiliyorsun.
Ama netten biraz araştır istersen Dukan diyetini. Ve zamanın varsa da eğer sporla birleştirdiğinde güzel sonuçlar çıkıyor ortaya.
Başlama kararı alırsan yardımcı olurum özelden kendime göre seçtiğim evde rahatla yapabilceğim tarifler hazırlamıştım onları gönderirim sana.
Tesekkür ederim tatlım, özelden yazarım ben araştırıp :KK66:

X