sizce kim hakli?

elbette olamaz. kimse de olsun demiyor ki zaten ama mesai dışı gerek olduğunu düşünmüyorum. yoksa bende erkek arkadaşlarımla akşama kadar tıp oynamıyorum sohbet muhabbet oluyor. ama msj atmıyorum iş harici
Hani eşinizle siz aynı insan değilsiniz ya, ona normal geliyor demek ki. Ya da dünyadaki herhangi bir insana göre iş arkadaşına iş dışında mesaj atmak normal geliyor olabilir. Herkes sizin gereksiz hassasiyetlerinize uygun davranmak zorunda değil ki.

saygı sınırlarını aşmamanizi öneririm. benim dünyaya faydam olan çok konu var merak etmeyin
Saygı sınırlarını aşmadım zaten, bir de bu faydanız olsun işte. Her zıt düşünceye saygı saygı diye yaklaşmayın gözünüzü seveyim. Ayrıca kimse size saygı duymak zorunda değil. Saygı gösteriyoruz yeterince ama ben kendi adıma saygı duymuyorum sizin kafanızdaki insanlara.

fakat şöyle ki eşler birbirine uygun olmali diye düşünüyorum. ya anlatamadığım kadın yürüyor demiyorum esime. eşim dünya harikası değil. ben sadece iş dışındaki diyaloğu gereksiz buluyorum. kadinin yaptığı da bana gereksiz geldi. ama tabi ki herkes aynı düşüncede olmak zorunda değil sizde haklısınız

Siz geziye gitmeden önce bunları çalışırken söyleyebilirdi. “ oooo müdürüm sen gezerken biz çalışacağız, neyse iyi tatiller orada x denemeden dönme bence….” O zaman garip olmazdı. Mesaj denilen şeyde bir şey oluyor nedense

bende böyle kafalara saygı duymuyorum

evet hoşuma gitmedi benim neticede bu adam evde 3 gün yatıp 4.gun geziye çıkmadı. öğleden sonra 4 gibi işten çıktı kadın ertesi gün msj atıyor.

Abartmışsınız. Ha, hoşunuza gitmeyebilir, desteklemiyor olabilirsiniz ama açtım ağzımı yumdum gözümülük bir tepki çok abartı. Alırsın karşına, saygı çerçevesi içinde hissettiklerini aktarırsın, konuşursunuz.

Karşınızdaki insan da kendi düşünceleri, doğruları olan bir birey yani. Yönetebileceğiniz bir kukla değil en nihayetinde.

tepkimi abarttigim anlaşılmış tabi actim ağzımı yumdum gözümü dediğim için. elbette o kadar değildi. sinirle öyle yazmışım. konu düzenlemesi vs yapılıyor herhalde ama çok vaktim olmadı bu süreçte. ayrica şunu da biliyorum ki yapacak olan her türlü yapar hatayı. kimseye engel olamayız. o yüzden bu olay veya bir başka olay.

Bence de abartmışsınız. Bu mesajlar size uymuyır olabilir, ağzını açıp gözünüzü yummak yerine kocanıza duygularınızı anlatabilirsiniz. Senin kötü bir niyetin olmadığından eminim ancak ben böyle bir kadın değilim. Senden de beklentim nasıl ben seni üzmemek adına hareketlerime dikkat ediyorsam, senin de bu kadınla arana mesafe koyman. Sana güvenim sonsuz ancak ne sen ne ben başka insanların niyetlerine birbirimize oldupu kadar güvenebiliriz. Lütfen, bu kadının sana böyle mesajlar atabilecek kadar samimi davranmasına izin verme, şu an rahatsız olmasan bile…
Artık kocanız neyden anlayacaksa insan gibi açıklayabilirsiniz. Böylece mesajları sizden saklamaz, anne nasihati dinlemiş gibi hissetmez, şirret bir eş tarafından kısıtlanıyormuş gibi de hissetmez. Kontrolün ve kararın kendinde olduğunu, kendi tercihi ile mesafe koyduğunu düşünür.
Ben böyle durumlarda, ne kadar laubali, sen nasıl cevap vereceğini mesafe koyacağını bilirsin aşkım diyip telefonu uzatır mesaja cevap yazmasını beklerim muhtemelen. Sonra da sarılır, onun gibi biri ile oldupum için şanslı olduğumu dile getiririm. Adam da mutluuu ben de

ne güzel bir hareket. fakat bazı insanlar benim gibi mesela bir anlık sinire kapilabiliyor. şimdi açtım ağzımı yumdum gözümü dedim diye doğal olarak çok çok abarttigim düşünülmüş ki haklısınız öyle yansımış. elbette öyle olmadı o kadar abartmadim tabi sinirlendim kadın buna msj yazdı bu ona cvp verdi falan. eee hayırdır yani ne alaka oldum ister istemez. Rize nin cayi meşhurdur iç mj yazmış al mi yazmış bisey yazmış. hatırlamıyorum şimdi yalan söylemeyeyim. ikisinden biri ama... sinirlendim elimde değil. muhtemelen bir daha msj atmayacaktir iş dışında

hayır pazarlamacı değil. oylesi olsa zaten yapamam ben öyle gezip duran biriyle. ama dediğiniz gibi sirket öyle çok büyük bir şirket değil yani. minik minnos bir yer

Onlar birlikte calisiyorlar arkadas sayilirlar once bunu kabullenin siz duvar gibi mesafeli olabilirsiniz herkes sizin gibi olmaz ayrica kotu biseyde yazmamis canim cicim dememis asiri abartmissiniz
ben duvar gibi mesafeli değilim. evli erkeklere iş dışında msj atmayı uygun bulmuyorum. bunun adı duvar gibi mesafeli olmaksa öyleyim evet

ay onun gözünde küçük düşsem ne olur acaba? iş yerinin musasebecisi müdüre msj atiyor. hic yoktan alakasız şekilde. buna tepki veren ben mi küçük düşüyorum?

Ben evli bir adama, eşiyle geziye gittiyse çok yakın arkadaşım olmadığı sürece böyle bir mesaj atmam. Hani eşimi tanıyorumdur ya da yıllardır dostluğum vardır o başka. Ama bu demek değilki, kadının niyeti kötü. Sonuçta Kötü bir şey yazmamış , laf olsun bir yorum yapayım gibi mesaj aslında. Kavga çıkarmaya değmeyecek bir konu bence.

işte bende böyle düşünüyorum. evli veya bekar erkeklere msj atmıyorum ben. yani bana göre böyle. teşekkürler

ay onun gözünde küçük düşsem ne olur acaba? iş yerinin musasebecisi müdüre msj atiyor. hic yoktan alakasız şekilde. buna tepki veren ben mi küçük düşüyorum?
İş yerinde benden alt birimdeki kadın /erkek personeller de benim storilerime yorum yapar.Eğer mesaj sadece yazdığınız gibi ise ona verdiğiniz tepki tutarlı değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…