Sizce iyi yaptim mi neden pismanim?

Iyi olmuş neden sucluluk duydunuz ki?
Sizi aldatmis biriyle iliskiye devam etmek ya da birbirinizle bu kadar yzu goz olduktan sonra devam etmek mi istiyordunuz? Bosverin yenilere bakin
Onun yaptığı gibi yapmaya çalıştım Onun seviyesine mi düştüm daha doğrusu ona ders vermeye çalışırken mutlu olmam gerekirken bu durumda beni öyle duruma düşürdü ki sanki ben onu kandırmışım aldatmışım o bana hiçbir şey yapmamış gibi davrandı

Bence ders vermeyin, ders alın.

Bir daha böyle kolay inanmayın, bitmiş şeyin arkasından debelenmeyin. Size yapılanı özellikle "ihanetse" AFFETMEYİN

Orhanı kullanmışsiniz gibi olmuş bu yüzden Orhan dan özür dilediyseniz ne güzel. Bundan sonra daha dikkatli olursunuz suçlu hissetmeyin

Ne kadar boş şeyler bunlar ya. Bir yandan da iyi başka derdinizin olmaması.

Bence ders vermekle uğraşmaya bile gerek yokmuş kızla mesajlaşmalarını gördüğünüz an bitirip bir daha affetmemeniz gerekirdi siz affetmissiniz sonucu belliymiş boşuna başınızı ağrıtıp o kişinin seviyesine düşmüssünüz yapmanız gereken sadece hayatızdan çıkarmaktı ve bir daha iletişime geçmemekti.

Maalesef bazen bazı şeyler çok kolay olmuyor Ben de isterdim arkamı dönüp ama cabalayan biri olunca pisman oldugunu dusunup sans vermemek gerekse bile veriyorum eger o kisiden hoslaniyorsam.Bir sey hissetmeseydim belki daha kolay olurdu ama hala canim aciyor maalesef olan hep aldatilan tarafa oluyor

Orhanı kullanmışsiniz gibi olmuş bu yüzden Orhan dan özür dilediyseniz ne güzel. Bundan sonra daha dikkatli olursunuz suçlu hissetmeyin
Orhan'a zaten açıkladım durumu özür diledim Kendisi Hatta bana yardım edilecek bir şey varsa yardım etmeyi teklif etti konuşa da bilirim dedi rahatsız ediyorsa. Onunla durumu toparladım şükür de kendimi iyi hissetmiyorum mutlu olmam gereken yerde neden böyle oldu sanki ben aldatmış gibi oldum o hiçbir şey yapmamış gibi oldu şu an sonuç bu

alt tarafi biriyle kahve icmissin bunun nesi intikam?
hayatiniza aldiginiz insan sorunlu ama siz de cok normal degilsiniz. ayrica aptal yerine konmak istemiyorsaniz aptal yerine konmayacak seyler yapın. aptalca affedip affedip sonra aldatilinca adama kızıyorsunuz. ilk bulusmada gormussunuz iste yüzünü. daha görüşeyin olsun bitsin. ama sanki 3 cocugunuzun babasi gibi kopamamissiniz adamdan..bu da sağlıklı psikolojide olmadığınızı gosteriyor

Olayı özetlersek;
-Adam aldattı, sen affettin.
-Adam yine aldattı, sen yine affettin.
(Bu sefer intikam alayım dedin ve sana ilgisi olan birini kullandın. Ona karşı mahcup hissetmedin ama seni defalarca aldatan ve yüzü hiç kızarmayan eski sevgiline karşı suçlu hissettin.)
-Yine gelse yine affedeceksin.
-Yine aldatacak.

Bu döngüyü daha ne kadar yaşamak istersin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…