sizce hangi kız ismi???2sinide cok sewiyoruum fikir almıs olun sizde:)

hangi ismi daha cok begendinizz???

• Kayra: Allah'tan yada buyuk birinden gelen iyilik

OY: 22 47,8%
  • Ecrin:Allah'ın hediyesi

OY: 24 52,2%

• Ankete Katılan
    46
D

dishy_d

Ziyaretçi
kıslar ben su an nisanlıyım okul bitince ewlilik gozukuo.. benm cok sewdigim 2 ismi paylasmak hemde kız ismi arayanlara fikir wermek için actım bunusositososito
KAYRA mı??? ECRİN mi???

cok ii yapmissın canım..
kayra ısmını bende oğlum için düşünmüstum....kıs erkek ıkısınede kullanılıo galıba...kayra daha hos sankı ne bılıımmm.karya da war ,bır prensesın adıymıs sanırım...ama kız için ecrinn daha gusel sankii...aslında su ısım koymak o kadar zormuskiii....insan basa gelınce anlıo:CüvCüv:darısı basına canım.çocukları sewdığin şimdiden bellii.Allah gonlune gore wersın....:nazar:a.s.

Canim, Ecrin isminin anlami 'Allahin hediyes' degil. Ecrin 'ücret, karsilik' anlamina gelir.
Araplar Ecrin'i güncel hayatlarinda normal bir kelime olarak kullanirlar, isim olarak kullanilmaz.
Baska bir anlamida 'hurma kurutma yeri'. Ecrin ismini sevmiyorum.
Kayra ismi güzel, fakat bana daha çok erkek ismiymis gibi geliyor. Bir kiza pek yakistiramiyorum.

ecrin ismi daha kibar ama kayra daha kolay söyleniyor gibi. bence ikisi de hoş. ama tabi seçim yapmak lazım. bence kayra

ben iyilik yapmayı ya da iyilik yapanı sevdiğim için 1. sıradaki kayra yı seçtim hemde kayra hoşuma giden bi isimdir.

tuanada kayra ismini cok düsünmüsdüm ama erkeklerede cok kullaniliyomus vazgecmisdim ecrinde kulaga cok hos geliyo acikcasi

Canim, Ecrin isminin anlami 'Allahin hediyes' degil. Ecrin 'ücret, karsilik' anlamina gelir.
Araplar Ecrin'i güncel hayatlarinda normal bir kelime olarak kullanirlar, isim olarak kullanilmaz.
Baska bir anlamida 'hurma kurutma yeri'. Ecrin ismini sevmiyorum.
Kayra ismi güzel, fakat bana daha çok erkek ismiymis gibi geliyor. Bir kiza pek yakistiramiyorum.

size katılıyorum Ecrinin anlamı ne yazık ki yanlış biliniyor
kayra da çok hoş ama genelde erkeklere verilen bir isim

kayra daha çok erkek ismini andırıyor ama çok güzel bir isim

ecrini düşünme bence.kötü olduğunu duymuştum.ama kayra süper.eşimle ortak kararımız

ikisi de kur'an da geçen isimler bence ecrin çok daha az duyulmuş ve daha gizemli ....

ecrin ismi son zamanlarda o kadar cok koyuluyoki gına geldi artık bana -tatlicadiarzu-

kayra bence erkeğe daha çok yakışıyor kızlarda sewmiyorum kayrayı..
ecrinde çok var artık anlamıda muamma zaten bence başka bi isim bul canım

kıslar ben su an nisanlıyım okul bitince ewlilik gozukuo.. benm cok sewdigim 2 ismi paylasmak hemde kız ismi arayanlara fikir wermek için actım bunusositososito
KAYRA mı??? ECRİN mi???

zaten bu aralar ecrinsu ismi çok moda herkes bu ismi koyuyor ayrıca kulağa da hoş geliyor

ecrin bedel ücret anlamında gerçek anlamı sanırım kayra da erkeklere konuluyo genelde nisa rana isimlerini seviyorum ben :1closedeyes:

X