Sizce bu olayda kim hakli soru harincjnde baska torum yapmayin lutfen ?

nacvws

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2024
71
-18
24
Uzun zamandır aramiz bozuk ve ben arıyorum hep düzeltelim diye çok seviyorum çünkü. Onu kaybetmek istemiyordum başkasıyla olur falan diye düşünüyordum. Kıskanıyorum da seven insan kıskanır sonucta. İşte benimle görüşmek isteyenler var bunu ona da söyledim bana çok ilgisiz davranıyorsun aramıyorsun sormuyorsun ama ben hala onlarla değil de seninle olabilmek için çabalıyorum dedim. Bana dedifi git kiminle olursan ol umrumda değil umrumda değil dedi ben çok kırıldım nasıl böyle söyleyebiliyorsun dedim . Diğer gun gitmiş isntqgramini açmış neden açtın deyince kimseyle konuşmuyordum ama istersem kpnsurum artık dedi mesaj atarım kızlara dedi ben de delirdim ve ağzıma ne gelirse söyledim hakaret ettim. Kendi ilişkin için çabalayıp sahiplenmektense başka kızları mı sahipleniyorum dedim. Bana karakterin bu kotu konsuuyorsun ayrilirken dedi ama sizce kim hakli insan sevse hemen başkalarına yönelir mi yaptığı Bana çok kötü hissettirdi?

sadece soruya yanıt ver dediğiniz için yorum yapmadan yanıt vericem. eski sevgiliniz haklı.

Bu konuyu forumda daha önce de açmıştınız. Aynı içerikli konu açmak yasak.

Söylediğiniz cümleyle adamı gaza getirmek, argo tabiriyle yangın yapmak istemişsiniz. Adam da oralı olmamış.

Bu konuyu forumda daha önce de açmıştınız. Aynı içerikli konu açmak yasak.

Söylediğiniz cümleyle adamı gaza getirmek, argo tabiriyle yangın yapmak istemişsiniz. Adam da oralı olmamış.
Ben istedim ki biraz kıskansın oda beni sahiplensin ilgisizliği bitirsin istedim. Görüşmek istesem zaten görüşürüm inanin 10 kişi teklif ediyo onunla tanıştığımda beri sosyal hayatın içinde olduğum icin belki de bilmiyorum. Ama bi defa düşünmedim başkasıyla olmayı bunu ona da söyledim. Oralı olmuyo gidiyo başka kızlarla konuşurum diyo hakaret ettim dayanamayıp haksız mıyım yani ben şimdi cok ağrıma gitti

O haklı çünkü ona ne size ilgi gösteren başkalarından?

Siz zaten başkalarına yöneleceğinizi söylemiştiniz, o siz gibi lafta kalmamış yönelmiş. Sizden daha cesur geldi bana
Ben yönelecem demedim aylardır benimle görüşmek isteyenler olmasına rağmen senin için çabalıyorum dedim sen neden boyle davranıyorsun görmüyor musun verdiğim değeri dedim bu yönelmek mi oluyo? Git umrumda değil dediğinde de hakaret ettim dayanamadım artık onca şey yalancıyı 1 senedir beraberdik insan sahiplenilmek istiyo

Söylediğiniz cümle ve içerdiği anlam hoş olmamış. Adama "amacın sadece zaman geçirmekse, beni önemsemiyor, devam etmek istemiyorsan dürüstçe söyle; ben bu tarz bir ilişki istemiyorum. O zaman bundan sonra görüşmeyelim vb" demekte bir seçenek.

Tecrübesizliğinizden ve belki de çevrenizin etkisiyle yanlış bir cümle kurmuşsunuz. Bunu da tecrübe olarak kabul edip, bu adam olmadan hayatınıza devam edin.

ayrılmıssınız. cocuk belli ki sizi sevmiyor, ilgilenmiyor. size kimlerin yazdığı umrunda değil. onun kimlerle konustuğu da sizi ilgilendirmez.

cocuk açık açık ayrılırken çirkinleştin, sen buymussun zaten diyor. sizi önemsemiyor. salın adamı.

Evet yönelmek oluyor. İlgi isteğiniz varsa başkaları üzerinden kıskandırarak yapmak bende açık kapı var sen biraz daha ilgilenme ben onlara gidicem demektir

Aramiyo sormuyo verdiğim değeri görsün istedim söyledim neden bu kadar uzaksın dedim bunda ne var?
Uzak çünkü sevmiyor. Sen böyle yapınca oh bahane de buldum demiş açmış instagramı. İstemediğini anlaman için daha ne yapması gerekir mesela?

Çocuk sizi sevmiyor ve umursamıyor. Ayrıca ne olursa olsun ilişkilerde ''benimle görüşmek isteyen var'' demeyin siz böyle deyince adam birden ilgi manyağı olmayacak tam tersi itici geleceksiniz ve birazda kendini pazarlıyor gibi oluyor yani ne mana

Abi seçmece mi geldiniz buraya son 3-5 gündür iki üye sürekli aynı konuları açıyorsunuz. Yeter yav. Gidin günlüğünüze falan yazın.

Bence ben haklıyım

Bu bir kaç gün önce açılan konu değil mi? Yok benimle görüşmek isteyenler var ama ben seni istiyorum yok bana ilgisizsin, bence gayet aynı konu.

"Bana yazan bir sürü erkek var ama ben onlara bakmıyorum" diyerek kıskandırmaktan ziyade senden çok var, elimi sallasam ellisi mesajını vermiş oluyorsunuz. Siz her ne kadar böyle demek istemeseniz de karşıdan böyle anlaşılıyor. Zaten o da bu söyleminizden dolayı size iyice kurulmuş ve istersem instagramdan kızlarla konuşurum deyip misilleme yapmış.

Başlığa dikkat etmemişim. aşağıya yorumumu güncelledim böyle diyene bukadar detaylı açıklama yapmak gereksiz

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…