sizce bu isim nasıl kızlar....

zinedila

Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2007
6.275
1.584
38
kızlar oğluşum olucak ve adını tuna koymayı düşünüyoruz eşim ilk başlarda aras istiyordu ama sanırım vazgeçirebildim tuna hoşuma gidiyor sizce nasıll güzelmii?:emir_bebek::asigim::dance::uhm:

Bencede cok guzel Tuna ismini cok begenirim bende olum olursa bu ismi dusunuyorum ileride
arasmi tuna mi dersen tuna derim :)

canım ikiside cok guzel benim de 2 tane oglum var isim koyarken cok zorlanmıştık ama içimde berat ve dağlar ismi uhde kalmıştır

canım tunada guzel ama arasta cok guzel.hangısını koyarsanız koyun bebişnizin ismının cok guzel olcağı kesin..banada allah bı kısmet etsede bı oğlum olsa ismini görkem koyucam.kızım olursada ruya veya hayal..cunku bu benım hem hayalım hem ruyam ...ruyadaymışım gıbı mutlu olurum ozamn:1hug:

canım ikiside cok guzel benim de 2 tane oglum var isim koyarken cok zorlanmıştık ama içimde berat ve dağlar ismi uhde kalmıştır

evet onlarda cok guzel dağlar ozellıklede..cok güçlü bi kişiliği anımsatır..daglar ruzgar bıkaçtane daha vardı.bence erkeklerı cok karızmatık yapıyo bu isimler

kıs oğluma adaş mı gelıyo ne bende tuna koydum oğlusumun adını bence süperrrrrrrrrrrrrrr

tuna güzel isim bence yanınada arası koyabilirisin iki isim olur hepde eşinin gönlü olmuş olur :KK66:

saolun kızlar yorumlarınız için çok zor walla ya isim koymak hiç bi ismi yakıştıramıyorum oğluşuma hep bi isim buldummu sesleniyorum çağırır gibi eşimde ölüyo gülmekten ama tuna gerçekten hoşuma gidioo eşime okutayımda arastan vazgeçsin çok teşekkür ederim hepinize öptüm hepinizi...

bu arada ne kadar dogru bilmiyorum ama ben daglar ismiyle ilgili bir hikaye duymustum
bazı cocuklara tasiyamayacagı isim koymamak gerekirmis
daglar da bunlardan biriymiş

Tuna mı Aras mı dersen bencede Tuna.
isim koymak çok zor yaaa. Benimde kızım var. bende ismin Hayal koyucakyım. bebişim 1 ay erken olacaktı. Dr. um vazgeçirdi bu isimden. Hayal olup uçmasın diye :) Sonunda İsmi Yağmur oldu.
Tuna bebek . bak çok yakışıyo :)))

X