Sizce böyle kanama normal mi ?

yarimoykuler

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2022
39
31
25
Ben 3 Aralık'ta 17 haftalık bebeğimi erken doğum yaparak düşük yaptım .Parça kaldigi için ertesi günde kürtaj oldum.Lohusa kanamam 20 inci günde bitti . Tam 2 ocakta adet oldum o günde doktor randevum vardı o da alttan ultrosinda baktı adet olmussun bı sorun yok dedi . Adetin bitince ilişki serbest deddi .adet kanamam çok az gelmişti bir ped bile dolmamisti ertesi günde çamur gibi kahverengi birşey gelmişti bir ped doktora söyledim normal dedi .sonra kesildi 2-3 gün hiç birşey gelmedi o sırada bizde ilişki yaşadık adetim bitti diye ama ilişkiden sonra penbe leke geldi ondan 1 gün sonra da kanamam başladı şimdi kasik ağrım var yaklasik 3 gündür de çok kanamam var yoğun adet oldum böyle bı adet durumu olur mu kafam karıştı. Olan varsa yazarsanız sevinirim 🌺

Benimde doğum yaptığım zaman lohusalık 40 gün sürdü ama aralarda kesilip tekrar başladığı olmuştu. 40.gün kanamam kesildi birkaç gün sonra tekrar başladı adettir dedim ama yaklaşık 15 günde bir kanamam olmuştu 2 ay boyunca. Hormonlar ancak düzene giriyor parça kalmadıysa kanama çok yoğun değilse normal diye düşünüyorum.

X