Sizce benmi yaniliyorum ne yapmam gerekiyor

Eşiniz dışarıda başka kadınlara baktığını net emin olduğunuzda boşanacaksanız peşine düşün. Yok ben sadece kavga çıkaracağım diyorsanız nereye baktığı ile çok da ilgilenmeyin hem hayatı kendinize zehir edeceksiniz hem de eşiniz bu yaptığının en fazla sizin trip atmanızla sonuçlanacağını düşüneceği için yapmaya devam edecek

Merhaba arkadaşlar 24 yaşındayim 2 yılık evliyim eşimle severek evlendik bı oğlumuz var eşimle ne zaman dışarı ciksak gözüm hep üstünde oluyor acaba kızlara bakiyormu diye hep o düşüncedeyim ve hep baktığını sanıyorum kavga ediyorum neden bakiyosun diye ama çok dikatli bakmasindan bahsetmiyorum bir veya iki kez arayla bakıyor bana öyle geliyor ama sürekli oglumuzun üzerine yeminler ediyor bakmıyorum diye sen yalnis anlıyorsun ben başka yere bakıyorum çok yeminler ediyor 2 yıldır evliyiz ve her dışarı cikmamizda aynı sorunlari yaşıyorum sürekli kavga ediyorum hiç bı zaman bi cikmamiz eğlenceyle mutlulukla bitmedi lütfen mantıklı fikirlerinize ihtiyacım var acaba sizce benmi yanlış anlıyorum yoksa beni manipüle mi ediyor
ah canım ben ilk ilişkimde öyeyldim. Çünkü baktığını biliyordum sosyal medyasında vs... bu tarz bir açlığı olduğunu biliyordum. O yüzden gözüme bakıyordu resmen takıntılıydım. Mini etekli bir kız görsem hemen bakıyor mu diye ona odaklanırdım.. Hep bakıyo mu diye kavga da ettiğim belki yüz kez olmuştur. sonra ayrıldım ve eşimle tanıştım. Eşimle bir çok yerde bulunduk afedersin tangalı plajda üstsüz güneşlenenler bile gördüm ama hiç içimde şüphe bir düşünce oluşmadı. Çünkü ona güveniyorum. sorun eşinizde sizde değil. Size bunları hissettiren onun veremediği güven :KK43: :110:

Merhaba arkadaşlar 24 yaşındayim 2 yılık evliyim eşimle severek evlendik bı oğlumuz var eşimle ne zaman dışarı ciksak gözüm hep üstünde oluyor acaba kızlara bakiyormu diye hep o düşüncedeyim ve hep baktığını sanıyorum kavga ediyorum neden bakiyosun diye ama çok dikatli bakmasindan bahsetmiyorum bir veya iki kez arayla bakıyor bana öyle geliyor ama sürekli oglumuzun üzerine yeminler ediyor bakmıyorum diye sen yalnis anlıyorsun ben başka yere bakıyorum çok yeminler ediyor 2 yıldır evliyiz ve her dışarı cikmamizda aynı sorunlari yaşıyorum sürekli kavga ediyorum hiç bı zaman bi cikmamiz eğlenceyle mutlulukla bitmedi lütfen mantıklı fikirlerinize ihtiyacım var acaba sizce benmi yanlış anlıyorum yoksa beni manipüle mi ediyor
Allah eşine sabır versin ...

Eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmek sizin yaptığınız . Gerçekten bakmıyorsa bile sürekli söylemeniz bunu ona iter. Siz bu kadar üstüne düştükçe egosunu okşuyorsunuz üstelik . Her konuda eşimle kavga ettik bu konu hariç. Baksa bile umursamam . Ki bakıyor mu diye hiç kontrol etmedim . Küçük çocuk değil ki koca adam engel olamazsınız . İnsanız bazen gözümüz dalıyor vs

X