Sizce ayrılmalı mıyım

parlaaagg

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2024
20
-15
23
Arkadaşlar ben 23 yaşındayım 3 yıldır sevgilim vardı birkaç ay önce nikah kıydık kendisi 40yaşında ama kafamız çok uyumlu bana harika uyum sağlar maddiyat için değil tamamen kalbi ve bana verdiği değer için onu sevdim nikahtan 2 ay sonra düğün olacaktı ama ertelemek durumunda kaldık düğüne 2 ay var ama nikahtan sonra biraz değişti kavga ederken bazen beni anlamıyor vakit geçirirken harika vakit geçiriyoruz ama kavga ederken değişiyo sanki beni çok üzebiliyo anlaşılmak için yıpranıyorum eskiden böyle değildi bide 2 kez sinir krizi geçirdi bana bütün gücüyle bağırdı ağlamalarımı umursamadı onun o bağırmalarından korktum. Ama onun haricinde gerçekten çok iyi biri annemle babamla yaşamayı bile kabul etti onlara çok değer verdi kendi anne babası gibi.beni de mutlu etmek için elinden geleni yapar kendini parçalar sadece kavga ederken değişebiliyo Buda beni evliliğe biraz mesafeli baktırmaya başladı ama nikahta yaptık nikah için çok acele ettim biliyorum ama yaşadığım yerde adet böyle maalesef nişanlı bile olsan iki gezince laf ediliyo diye nikah kıydık

Kizim sen iyi misin , kafan mı güzel bir cinnet halinde öldürür seni deli misin ? Adam sen doğmadan daha senin şimdiki yaşındaymış.senin bu adamın manipülesine aklın, şiddetine gücün yeter mi ?
Parası olan benim ben. 2 dairem arabam ve yüklü miktarda da param var kendisinin arabası ve dükkanından başka malvarlığı yok aylık 40 k geliri var sadece. Ben o paraya muhtaç mıyim

Yanımda olsan tutup zorla bosardım. Su adamlara genclıgı heba etmeye degmez kızım. Culsuz bırde cıkarı için senle beraber. Duygusal, fızıksel, maddesel her yonden kullnıyor
muhtemelen çocuk da yapar bu gidişle sonra al başına belayı kurtul kurtulabilirsen

peki sinir krizi niye geçirip sana bağırdı?sence böyle sevgi mı olur? ne konuşuyorsun 40 yaşında ki adamla?
Haksız olduğum bi konuda üzerine gidip konuyu uzattım.herşey konuşabiliyorum saatlerce sohbet edebiliyoruz gülüp eğlenebiliyoruz size garip geliyor ama bu durum böyle

Yahu bir dışarı çıksan bir kampüse gitsen ne yakışıklılar var görsen ertesi gün küfrü basarsın bu kart herife. Şu yaşta en fazla 30-32 yaş aralığı ilgi çekebilir maks. onun dışındakiler abidir hatta senin durumunda amca dayıdır. İki üç arkadaşınla çiftler olarak görüşelim deseniz sizi alkollü mekana sokabilmek için yanınızda amcanızı götürmüşsünüz gibi gezersiniz. Arkadaşlarının hep evlendikleri adamlara bakacaksın gencecik güçlü delikanlılar bir de dönüp senin evdekine bakacaksın. Ne aptal aptal hareket ediyorsunuz ya valla anlamıyorum ben.

Aynen çok güzel muhabbet ediliyordur başlar şimdi doblonun km de kaç yaktığından, saç ekiminin fiyatından vs

Haksız olduğum bi konuda üzerine gidip konuyu uzattım.herşey konuşabiliyorum saatlerce sohbet edebiliyoruz gülüp eğlenebiliyoruz size garip geliyor ama bu durum böyle
kızım haksız da olsan kimse sana sesini yükseltip bağıramaz. anan baban sana şu haksız evliliği yaparken bağırıp çağırdı mı?

Dayak sart bunlara rahat batıyor kımıne. Ozgur olsun cocugumız, ezılemsın dedıkce sımarık nesıl yetısır oldu doyumauz akıl kullnmaaz tiktok genclıgı bunlar.

Dayak sart bunlara rahat batıyor kımıne. Ozgur olsun cocugumız, ezılemsın dedıkce sımarık nesıl yetısır oldu doyumauz akıl kullnmaaz tiktok genclıgı bunlar.
Valla bu konuda katılıyorum. Anne baba şöyle kart bir zamparayla evlenicem dediğinde bir güzel dövseydi belki rahatlardı.

Akıl tutulması yasıyorsun suan. Ikı gulup eglen sonra dayak ye somra yıme gulsun. Erkeklerın olayı zaten bu. Kasıkla verıp kepçeyle alır. Sen o yoldan gıderkm o kart horoz o yolları arsın arsın gezıp donmustu.

Valla bu konuda katılıyorum. Anne baba şöyle kart bir zamparayla evlenicem dediğinde bir güzel dövseydi belki rahatlardı.
Bu sefer de dayak yiyorum diye kacacakti. Ben normal bir duyguda olduklarini düşünmüyorum o yüzden dayak da asla çözüm olmayacak hatta onları haklı cikaracakti. Bir tarafta "sadece sevdiğin için döven aile" diğer tarafta seni herşeye rağmen sozdeeee sevdiğini söyleyen adam. Kimi tercih edersin ?

Sen işine bak senin gibi milletin yaşadıklarını dalgaya alanlara göre değil bu site . Mal
Evet bir adet daha yaşadıklarını kendi seçen göz göre göre hayatını kaydırıp millete çemkiren vaka. Mutluluklarrrrr, 2-3 seneye cinsellik bölümünde ve bdvde bol konu garantili evlilik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…