Sizce ayrılmalı mıyım

parlaaagg

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2024
20
-15
23
Arkadaşlar ben 23 yaşındayım 3 yıldır sevgilim vardı birkaç ay önce nikah kıydık kendisi 40yaşında ama kafamız çok uyumlu bana harika uyum sağlar maddiyat için değil tamamen kalbi ve bana verdiği değer için onu sevdim nikahtan 2 ay sonra düğün olacaktı ama ertelemek durumunda kaldık düğüne 2 ay var ama nikahtan sonra biraz değişti kavga ederken bazen beni anlamıyor vakit geçirirken harika vakit geçiriyoruz ama kavga ederken değişiyo sanki beni çok üzebiliyo anlaşılmak için yıpranıyorum eskiden böyle değildi bide 2 kez sinir krizi geçirdi bana bütün gücüyle bağırdı ağlamalarımı umursamadı onun o bağırmalarından korktum. Ama onun haricinde gerçekten çok iyi biri annemle babamla yaşamayı bile kabul etti onlara çok değer verdi kendi anne babası gibi.beni de mutlu etmek için elinden geleni yapar kendini parçalar sadece kavga ederken değişebiliyo Buda beni evliliğe biraz mesafeli baktırmaya başladı ama nikahta yaptık nikah için çok acele ettim biliyorum ama yaşadığım yerde adet böyle maalesef nişanlı bile olsan iki gezince laf ediliyo diye nikah kıydık

Hayır abla ben tam tersi benim babam bana aşırı düşkündür beni sevgiye boğan bi babadır Allah razı olsun ondan

Of of bende deliriyorum bundan sonra beni başkası sevmez diye korkuyorum yalnız kalmaktan korkuyorum annemle babama bişey olursa yapayalnız kalırım
23 yaşındasın be konun gerçekse eğer daha neler göreceksin yaşayacaksın, kart bir adamdan çok daha fazlası var dünyada

Of of bende deliriyorum bundan sonra beni başkası sevmez diye korkuyorum yalnız kalmaktan korkuyorum annemle babama bişey olursa yapayalnız kalırım
Su 40tan sonra cocuk yaparım aavunucularının okuması gerekem bır konu. Feminist olcaz dıye komuyu yanlıs anlıyorlar. Anne baba olmanın da bır yası var. [cocuk için ugrasanlar harıc] Sonra torunun yasında cocugun olunca boyle suygusal boalukta sapıtıyorlar.

Ay sanki 40 yaşında olan senmişsin gibi konuşuyorsun ne alakası var sence o kart zampara seni seviyor mu gerçekten inanıyor musun buna ? Saf olmak ayrı salak olmak ayrı kendine gel.

valla bende o yüzden korkuyorum zaten babasının sevgisizliğinden dolayı bu tarz ilişkiler yaşamasından.
ama ben çok iletişim kuran bir insanım herşeyini bilmek isterim büyüyünce herşeyi konuşurum. Allah korusun ya valla ortalık berbat.

Kendinden 20 yaş büyük adamla/ kadınla mutlu olmak bana çok çok istisna geliyor. Sen daha çoğu şeyi tatmadan adam elegini asmış olacak. Çocuklarınız olsa 3 kuşak fark olacak

yavrucum sen daha çok küçüksün bu yaşta yalnızlık korkusu nedir nolucak yalnız kalırsan? okumadın mı çevren arkadaşların yok mu kimse sana dur demedi mı?

Gercektem devır cok kotu. Insanı manıpule etmeyı cok ıyı bılıyorlar

Kendinden 20 yaş büyük adamla/ kadınla mutlu olmak bana çok çok istisna geliyor. Sen daha çoğu şeyi tatmadan adam elegini asmış olacak. Çocuklarınız olsa 3 kuşak fark olacak
Hadı 40 yasında kadın olsa kocada yuzu gulmemiş çekmiş care sız olsa 60 yasındakı adama sıgınsa bu kadar goze batmaz. Ama bu cıkar ılıskısı kullanılma dupeduz

yavrucum sen daha çok küçüksün bu yaşta yalnızlık korkusu nedir nolucak yalnız kalırsan? okumadın mı çevren arkadaşların yok mu kimse sana dur demedi mı?
Arkadaşlarım da uyumlu olduğumuzu, mutlu olduğumu falan söyleyip destek oldular

Bir video vardı şuan bulamiyorum. 20 yaşındaki kız 40 yaşındaki bir adamla evleneceğim diyor abisi de yalvar yakar yanlış olduğunu açıklamaya çalışıyor. Kız da ısrarla ben aeviyorum, kabul ediyorum, göze alıyorum vs diyor. Yani suanki bazı gençlerde başına diklik var. Otur bir düşün çocukların olsa adama dede diyecekleri yaşta olacak.
Hadı 40 yasında kadın olsa kocada yuzu gulmemiş çekmiş care sız olsa 60 yasındakı adama sıgınsa bu kadar goze batmaz. Ama bu cıkar ılıskısı kullanılma dupeduz

Haftalardır düşünüyorum cesaret etmeye çalışıyorum ayrılığa o yüzden buraya yazdım gerçekten o kadar desteğe ihtiyacım var ki
Cesaret et. Yaşıtın bile olsa evlilik için erken ve sen gidip çok çok yanlış bi evlilik yapıyorsun. Lütfen ayrıl, ilerde çok pişman olacaksın

Haftalardır düşünüyorum cesaret etmeye çalışıyorum ayrılığa o yüzden buraya yazdım gerçekten o kadar desteğe ihtiyacım var ki
Yanımda olsan tutup zorla bosardım. Su adamlara genclıgı heba etmeye degmez kızım. Culsuz bırde cıkarı için senle beraber. Duygusal, fızıksel, maddesel her yonden kullnıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…